Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupie to przecież

dlaczego uprawiacie seks bez zobowiązań

Polecane posty

Gość głupie to przecież

Boicie się odpowiedzialności czy chcecie się w prymitywny sposób dowartościować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odpowiedz
bo seks jest przyjemny a zobowiązania niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie to przecież
Jak nie umiesz odpowiedzieć to się nie wypowiadaj wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie to przecież
Seks bez miłości to dno i pusta fizjologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edhkoknvxry
Kobiety wola seks bez zobowiązań niż związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwał się
nieudacznik :D ja nie wiem, że wy sami w te brednie wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prymitywne laski
uprawiaja taki seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canon25
Żal wam dupe ściska ze nie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwał się
tylko prymitywne laski i FACECI bo to przez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffrdvjfns:
Przecież to kobiety chcą seksu bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaniemogę
a faceci nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadina..
sex bez zobowiązań ? super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie uprawiałam seksu bez
zobowiązań, ale dziwię się kobietom, że na to idą, bo ryzykują 1) kaca moralnego 2)złą reputację 3)wpadkę 4)samotne macierzyństwo/aborcję 5)zniszczoną figurę w razie wpadki i brak partnera Za dużo do stracenia. Jeśli jakaś laska uprawia seks bez zobowiązań to jest zwyczajnie głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nigdy bym
nigdy bym tak nie zrobiła kobiety za dużo przy tym ryzykują Chyba częściej mężczyżni uprawiają sex bez zobowiązań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona 19nastka
Jest cos takiego jak gumka tłuki :D poza tym nikt normalny nie bzyka sie bez zabezpieczenia chyba że chce sie zarazić czym oblesnym sekx bez zobowiazan to siwtna sprawa dla myslacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
05.01.2013] 17:42 [zgłoś do usunięcia]ffrdvjfns: Przecież to kobiety chcą seksu bez zobowiązań. x A mężczyźni nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie uprawiałam seksu bez
Myślące kobiety nie uprawiają seksu bez zobowiązań, bo 100% metoda to wstrzemięźliwość, a nie gumki czy tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona 19nastka
Tu nie chodzi o " myslące" kobiety a o zimne kłody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadina..
17:46tomeh "Ja tam go nie uprawiam w taki sposób"-Ty jestes święty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho ho wow wow
kazda polka pierdoli sie na haktary tak juz zawsza bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bavar
Twoja mama też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaa26
17:46 [zgłoś do usunięcia] nigdy nie uprawiałam seksu bez zobowiązań, ale dziwię się kobietom, że na to idą, bo ryzykują 1) kaca moralnego 2)złą reputację 3)wpadkę 4)samotne macierzyństwo/aborcję 5)zniszczoną figurę w razie wpadki i brak partnera Za dużo do stracenia. Jeśli jakaś laska uprawia seks bez zobowiązań to jest zwyczajnie głupia. Głupie są te, które uprawiają seks bez zobowiązań bez zabezpieczenia. Ja nigdy nie byłam w długim związku, raczej przelotne ale intensywne znajomości:) Stosuję tabletki i prezerwatywę -prawdopodobieństwo niechcianej ciąży bliskie 0, musiałabym mieć wyjątkowego pecha...Nawet jeżeli zdarzy się pęknięta prezerwatywa itp. (co mi się nigdy nie zdarzyło, a uprawiam seks od 17-go roku życia) to działają tabletki. Nigdy nie miałam kaca moralnego, przecież nikogo nie krzywdzę, nie sypiam z żonatymi (bynajmniej nic nie wiem na ten temat:P ) sama nie zdradzam męża/partnera. A jeżeli chodzi o zniszczoną figurę to tak samo narażone są męzatki, albo kobiety w stałych związkach, a nawet powiedzialabym, że bardziej, bo nie są tak ostrożne. Został argument złej reputacji-owszem, może na zabitej deskami wsi są jeszcze ludzie, którzy żyją sprawami innych, najlepiej intymnymi, ale ja mieszkam w dużym mieście, sąsiadów praktycznie nie znam i jestem przekonana, że mają oni głęboko w d... z kim sypiam. Mam swoich znajomych, którzy znają moje podejście, zresztą mają podobne, dlatego świetnie się rozumiemy i nikt nikomu do łóżka nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd
Kursy do ruchanie sypiają bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks bez zobowiązań ? Laski nie bądźcie głupie i nie pakujcie się w seks bez zobowiązań za darmo ! Co wy z tego macie ? Za darmo to oni mogą sobie walić własną fujarę, a nie was. Jak taki cwaniak wyskoczy z propozycją, to pogadajcie o stawce. Od razu połowa da wam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks bez zobowiązań ? Laski nie bądźcie głupie i nie pakujcie się w seks bez zobowiązań za darmo ! Co wy z tego macie ? Za darmo to oni mogą sobie walić własną fujarę, a nie was. Jak taki cwaniak wyskoczy z propozycją, to pogadajcie o stawce. Od razu połowa da wam spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralfi1 1
Sex jest pikeknym doznanien tak kobeta jak i mezczyzna wie kiddy Mona go. Uprawiac bez ograniczen bez ryzyka i zabezpieczen i moze to sprawiac przyjemosc obu strona ale jesli kobjeta czy mezczyzna nie ma pojecia jak go i do Nuevo podejsc lepiej birch go zaniecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam ochote wiec to zrobilam. Nie doszukiwalam sie zadnego drugiego dna. Nie robilam tego tez z osoba zupelnie mi obca, na taki krok bym sie nie odwazyla. Skoro znajoma twarz mija mnie na codzien, rozmawia ze mna, a na imprezie ogarnia nas podniecenie, ktorego nieda sie powstrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciamajdy i brzydale płci obojga was nikt nie chce do łóżka wpuścić i dorabianie do tego chore ideologię jak to wspaniałe się nie bzykać. A prawda jest taka że zazdroszczą sexu innym. Na zadadzie że ktoś jest za biedny by utrzymać samochód to zaczynasz rozpowiadać że żyje ekologicznie, jesteś zielony i chroni planetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×