Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do czego on dazy?

Polecane posty

Gość gość

Raz przytulalismy sie z kolega na filmie,tak niewinnie i po tej sytuacji on zaczal sie inaczej zachowywac. Mialam jednego chlopaka przed nim i takie zachowania byly normalne no bo zwiazek ,ale tutaj?A od tamtej pory juz widzimy sie ktorys raz i zawsze jak siada obok to gladzi mnie po udach i lapie za kolanko :p Raz chcial mnie pocalowac ale ja odmowilam . Kilka razy przylapalam go na patrzeniu na nogi. Mowi ze ma ochote mnie zjesc (oklepane) codziennie zyczy milego dnia i slodkich snow,dzwoni do mnie, czesto pisze ,ostatnio zapraszal mnie do siebie i mowil ze jakbym byla to by zrobil romantyczny nastroj i przyniosl mi sniadanie do lozka haha.Przeklada swoje plany zeby sie ze mna zobaczyc. Zaczal mi robic niespodzianki np zabral mnie na weekend do Angli na mecz bo mowilam ze chcialabym zobaczyc na zywo, albo znienacka wpadl do pracy ze slodyczami bo mowilam mu dzien wczesniej ze okres sie zbliza i mam ochote :p.Zabiera mnie ze soba jak idzie gdzies w miasto na zakupy,czy ostatnio na skoki spadochronowe, albo do lekarza. Myslicie ze to dazy do jakiegos zwiazku czy tylko chce mnie przeleciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce cię ewidentnie przeorać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat? Widać że chłopak się stara, ewidentnie mu zależy a ty się jeszcze zastanawiasz? Jeśli Ci się również podoba to rusz dupsko i też mu okaż zainteresowanie,bo on wiecznie czekać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 21,a on 25. Wczesniej tak nie bylo, dopiero po tym wieczorze. Boje sie, ze zalezy mu na jednym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje mu zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak zrezygnuje dlatego ze nie rzucam sie na niego to bedzie przynajmniej jasna sytuacja... tylko,ze ja dosc szybk osie angazuje i boje sie ze bede bardzo cierpiec wiec tez go tak stopuje bo nie jestem pewna zamiarow. Wiadomo ze nie zapytam go wprost bo faceci jak chca osiagnac cel to beda bajerowac wszelkim kosztem.A ja nie mam duzego doswiadczenia to moze mi ktos doradzi,najlepiej jakis chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×