Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truth

do ludzi którzy poznali partnera w internecie

Polecane posty

Gość Truth

Mam pytanie. Czy wyznaliście sobie miłość zanim się zobaczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
chyba żartujesz?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, mozna sie nawet zaręczyc wysyłajac pierscionek pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On powiedział
ze mnie kocha zanim sie zobaczylismy, mi tez sie wydawalo ze go kocham, ale nie powiedzialam mu tego bo pomyslalam, ze to jakies dziwne, ze w koncu praktycznie sie nie znamy (tylko gg, listy i telefony). Teraz wiem ze przeczucie mnie nie zawiodlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_gdynia
ja mialam bardzo podobna sytuacje co "on powiedzial" odrazu mi powiedzial ze mnie kocha i ze wie ze to ta jedyna! Spotkalismy sie i tak bylo, ja tez go juz tam gdzies w sercu mialam :):) a po spotkaniu jak ulal:):) jestesmy juz ze soba 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie nie ma miłości przed zauroczeniem. Uczucia to większa sprawa a słowo kocham niesie za sobą wielką wagę... Zawsze zastanawiałam się co myślą ludzie, którzy po dwóch tygodniach znajomości mówią, że kochają a zdarzyło się to nie raz i nie dwa:/ świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że ktoś, kto mówi kocham nie znając człowika-dobrze nie wie co to znaczy...Bo jeśli znasz tylko z dobrej strony partnera, nie znasz jego wad....bezsens...kocha się pomimo wad a nie za zalety. ...reszte dopisz sobie sam/sama lol, milego wieczorq :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greiff
a to "kocha się pomimo wad a nie za zalety" jest jedynie wyswiechtanym sloganem :o bo za zalety tez sie kocha i to przede wszystkim, ty fujaro jedna!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmieTanKa
wyznalismy sobie milosc zanim sie poznalismy, jestesmy ze soba ponad 4 lata i mamy coreczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOSIA.....
ale jeśli znasz kogoś pół roku, codziennie po 4 godziny rozmowy przez telefon i gg, plus zdjęcia, rozmowy z kamerą, to uważam że nic niezwykłego jeśli po 5 miesiącach sobie mówicie ze się kochacie TO JEST MOZLIWE, dlaczego twierdzicie że nie? bo co? bo żeby kochać trzeba uprawiać sex czy co?! a po 2 miesiącach znania kogoś na żywo, gdy widujecie się 2 razy w tygodniu to można kochać i nic w tym dziwnego nie ma?! obłuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alte Hex
gooosia, hahahahahahahahahaha niech wystarczy za komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anulka_gdynia
anulka przecież on cie od szmaty wyzywa. co ty tu wypisujesz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eon
Przepraszam, a ile Ty i on macie lat? 15? Bo mi to wygląda na jakieś, wybaczcie określenie, gówniarskie podchody. Jedno jest pewne - oboje nie macie pojęcia co to miłość. Bo jak można wyznać takie uczucie komuś, kogo nie widziało się nawet na oczy??? Dla mnie to chore. Ja swojej dziewczynie powiedziałem że ją kocham po 4 miesiącach bycia razem. Bo dopiero wówczas czułem, że to ten właściwy moment. Osobiście nie jestem zwolennikiem rzucania słowami "kocham Cię" jak mięsem. Ale tutaj to już kompletna przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×