Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mercedes 500

do mężów od nanczycielek !!!!!!!!

Polecane posty

Gość mercedes 500

czy wasze żony też są tak nawiedzone i niedowartościowane !!!! moja przychodzi ze szkoły i płacze że uczeń ją popisał długopisem, nie potrafi żadnej żeczy kupić aby nie zwracać ją po pare razy np. kupiła telefon kom. a wymieniła go 5 razy bo na każdym widziała jekieś niedomalowane fabrycznie niejsca ( kropki ) , buty , bluski , wszystko wymienia po pare razy bo tu brakuje farby a tam maszyna nie do końca do szyła , w czoraj kupiła biżuterie a przed chwilą wyszła ją oddać bo kamienie tak się nie świecą co w sklepie . czasami myśle że dziewczyna z PGR-u była by lepsza niż taka pani mgr. czy wasze żony też takie są ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedes 500
zapomniałem dodać , że zaraz rzucą się na mnie wszystkie nauczycielki i powiedzą że jestem wielki CHAM I ANALFABETA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMANTA FOX
Kurde gościu, przynudzasz jak cholera i masz problemy takiego kalibru, ze tylko Cię wysłać do psychologa, bo twoje zycie musi byc strasznie ciężkie:O Swoją drogą, chyba naprawdę jestes analfabetą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
masz gorsze wykształcenie niż żona? bo z tektu przebijają jakieś kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malejka
no wiesz, u nauczycielek często przejawia się nadaktywność oraz perfekcjonizm. Znam to dobrze, moi rodzice są nauczycielami z powołania, i z mamą rzeczywiście tak jest, że wszystko chce by było super. Ale widzi ze to nienormalne i walczymy z tym :-), mieszkamy w poblizu jej szkoly i ona potrafi lecieć tam nawet o 21 by wrócić o 23 i ciągle jeszcze tyle roboty ma... Poza tym musisz wiedziec, ze nauczyciele to naprawde dosc specyficzna grupa zawodowa. Pewne rzeczy da sie skorygowac, do innych nalezy sie przyzwyczaić. Pozdrawiam i życzę sukcesów. P.S. ja i moja siostra tez jestesmy na pedagogicznych studiach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ale to
faktycznie,śmieję się ale poruszyłeś powazny problem,mam kilka tez na ten temat nauczycielki hmm nie lubię nauczycielek,są niedowartościowane zakompleksione i zakłamane mówcie co chcecie to się sprawdza na kazdym kroku a ich dzieci ..ehh szkoda gadać uwazają że są najwspanialsze i ich dzieci a wszystko i wszyscy dookoła złe,nałogowo obgadują swoich"bliskich"i"przyjaciół też brrr uwazam ze podobnie jak w przypadku innych zawodów powinny co roku poddawac się badaniom psychologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedes 500
chciałem zauwarzyć , że : fakt !! robię masę błędów ortograficznych , ale psycholog to jest potrzebny mojej żonie a nie mi bo ja w przeciwieństwie do niej potrawie się śmiać w tedy kiedy pada deszcz ..... a ona niestety nie , ale to nie jest w tym problem tylko ma pierdolca na punkcie dokładnośći , czystości np. dziecku ukruszy się ciasteczko podczas jedzenia to już awantura i wyciąga odkużacz i sprząta a poza tym najwarzniejsza żecz : występuje u niej BRAK SZACUNKU DO LUDZI np. (bezdomnych ) żeczy materialne są warzniejsze . i tu się dziwię że osoba tak wykształcona nie nauczyła się tego na studiach . Liczą się dla niej : pieniądze i wszystko poukładane , posprzątane , uszyte , wymalowane do perfekcji i tu jest ten największy problem mój !!!!!!!!!!! a no i brak szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedes 500
już przeprowadziłem małe doświadczenie i zauwarzyłem ,że 40 % , nauczycielek to PANNY Z DZIECKIEM , 40 % to stare panny a.....tylko 20% to udane małżeństwa weśmy grono pedagogiczne wyślijmy na wakacje do np. grecji , turcji , chorwacji i co z tego mamy ........ jedno wielkie kurestwo w hotelu, 1.30 w nocy cały hotel śpi a one latają po piętrach i śpiewają góralu czy ci nie żal itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
Ja jestem nauczycielką i czuję się dowartościowana. Miło mi jest jak dzieci uśmiechają się do mnie i cieszą na mój widok. Cieszą mnie wyniki sprawdzianów itp... A Twoja żona pewnie ma za dużo na głowie, może byś jej pomógł zamiast marudzić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwaŻniejsza
RZecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany :O chłopie, Ty to masz problem :D współczuję Twojej żonie serdecznie. ps. jakby to powiedzieć: przeanalizuj jeszcze raz swoją wypowiedź na temat kurestwa nauczycielek :D:D:D bardzo mnie to rozbawiło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! no i jeszcze jedno: skoro 80% nauczycielek jest samotnych, to z pewnością nie będzie ich stać na wyjazd do Chrowacji czy Turcji na urlop, mogą sobie na to pozwolić tylko mężatki, wspomagane pensją męża, więc jak wtedy możesz mówić o kurestwie w hotelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw myślałem, że facet jest prymityw, ale co tam. Ale po drugim wejściu widzę, że to ściema. Największy debil nie napisze \"rzecz\" przez \"ż\". Ale się uśmiałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercedes500 - mało warte te Twoje doświadczenia. 20% to mężatki, owszem, ale nie wierzę, że wszystkie szczęsliwe. Chyba jest wśród nich spory procent nieszcześliwych. Dałeś plamę. Rób sondę jeszcze raz, boś nagiął wyniki!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem meżem takiej zoły
mercedes 500 >>>> wyniki Twojej ankiety są prawidłowe :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem meżem takiej zoły
jak moja bedzie tak pogrywac to dołączy do grona samotnych :( bo ja dłuzej nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem meżem takiej zoły
o tak jeste szczesliwa ...ze ma za mez takiego durnia jak ja który to wszystko znosi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercedes- znowu dostales lache z dyklanda i teraz wypisujesz bzdury na forum zamiast wziac sie za nauke ortografii. Do ksiazek, glabie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedes 500
nawet czepia sie tego, ze mam za malego penisa, twierdzi, ze wymieni mnie na lepszy model, ze seks do kitu, ze pieszczoty nie takie... wiem, ze nie jestem idealny w te klocki ale bez przesady .. mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź na wagary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedes 500
chyba jednak ja pujde do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu weź se walnij baranka w jakiś gruby mur... zastanawiam się jak ona wytrzymała z Tobą tyle czasu... A co do Ciebie to nie widziały gały co brały? Jak byłeś ślepy to teraz się nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedes 500
do 9 roku życia robiłem pod siebie, a ty wszystko dlatego, że moja niania przypominała orangutana, tarmosiła mnie za uszy i zmuszala do regularnego oddawania stolca. Potem poszłem do szkoly, ale nic sie nie zmienilo, nauczycielki mowily, ze powinienem wyuczyc sie zawodu. Teraz jestem dorosly, mialem pierwszy seks z dziewczyna, a ona mowi, ze kuterfajfus jestem, bo mi opada ....cale zycie te parszywe kobiety mowia mi ze, jestem do niczego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem meżem takiej zoły
ejjjjj! mercedes 500>>> z tym penisem to przesadziłes gdybym był twoją zoną to za takiego fiutka tez bym Ci dał popalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×