Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dużo starszy facet a reakcja otoczenia

Polecane posty

Gość gość

od jakiegoś czasu spotykam się ze sporo starszym facetem, znamy się jako przyjaciele od dłuższego czasu, oboje walczyliśmy z tym uczuciem ale ostatecznie zostaliśmy parą, jest nam razem bardzo dobrze ale otoczenie reaguj***ardzo negatywnie... ja wyglądam dużo młodziej, on wygląda nieco starzej więc razem niestety wyglądamy jak tatuś z córką... nie wiem, jak sobie z tym radzić, nigdy nie pociągali mnie starsi, mój mnie pociąga bo ma cudowną osobowość, świetnie się dogadujemy, fizycznie też mi się podoba. spotykamy się jako para od niedawna i ciągle nie mogę się przyzwyczaić do tego, jak reagują na nas inni ludzie (i znajomi, i obcy...) koleżanki się podśmiechują i dziwią... drażni mnie to i jest mi przykro. może to brzmi dziecinnie, ale wyobraźcie sobie, że wszyscy wokół reagują negatywnie na wasz związek - jest w tym coś przykrego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest różnica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbjestvstarszybwiecejbniz 10lat to bardzo ci współczuje. Teraz nie myślisz logicznie, a kiedyś bedziesz żałowała straconych młodych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica wieku 15 lat. wiem, że to dużo, ale zdecydowałam się z nim spotykać mimo to. po prostu nie mogę przywyknąć do tego, że jesteśmy takim szokiem dla otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15lat to jeszcze spoko 25-40; 30-45. Ja kiedyś marzyłam mieć faceta strasznego dojrzałego emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specyfika polskiego społeczeństwa. Szybki, bezrefleksyjny i bezlitosny osąd społeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój jest bardzo dojrzały emocjonalnie ale myślę, że to nie kwestia wieku, jest też bardzo empatyczny a tego raczej nie da się nauczyć, po prostu taki charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty autorko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 29 lat, wyglądam dużo młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bedziesz troche starsza, przestaniesz sie przejmowac co ludzie mysla o Twoich wyborach. To Twoja sprawa, z kim sie wiazesz, o ile to dobry czlowiek, nie rozumiem posmiewujacych kolezanek, a moze po prostu zmien otoczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie przejmujesz opiniami, bo jednak nie jestes do konca przekonana do swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie kręca mnie duzo starsi męzczyźni ode mnie -choć młódką juz dawno nie jestem. Autorko jesli nie szkoda ci czasu na takiego pana to bądź sobie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie to nigdy nie przejmowałam się tym, co mówią inni ludzie o moich wyborach, ale sytuacja że jestem w związku z dużo starszym jest dla mnie nowa. poza tym my faktycznie wyglądamy jak ojciec z córką.. moi rodzice jeszcze nie wiedzą o tym związku, ale rodzeństwo wie i są przeciwni... i to bardzo. właściwie to wszyscy, którzy o nas wiedzą są przeciwni. sprawia mi to przykrość, bo nie robimy nic złego, a jesteśmy wytykani palcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też nie kręcą dużo starsi. nigdy nie kręcili. ale wyobraź sobie, że poznajesz kogoś, kto jest dla Ciebie idealny pod każdym względem - poza jednym szczegółem. jest starszy. to nie jest jakiś playboy, on sam baaardzo długo walczył z tym uczuciem, do niedawna oboje uważaliśmy, że nie ma żadnej opcji żeby coś z tego było. ale jednak... po prostu nie możemy wytrzymać bez siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rzeczywiście nie możecie bez siebie wytrzymać, to nie przejmuj się otoczeniem. Otoczenie nasze jest cudowne - samo ma we własnych oczach mnóstwo belek i innego dziadostwa, ale u innego wypatrzy każdy pyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest takich par, a co z Markiem Konradem i jego mloda zona? Ile chejtu ludzie na nich wylali? A slub wzieli. Ciesz sie swoim szczesciem, a rodziny nie sluchaj, chyba ze widza cos czego Ty nie dostrzegasz zaa rozowych okolarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Wazne zeby tobie bylo dobrze. Nie patrz na kolezanki, one za ciebie zycia nie przezyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze chodzi o to, ze ten twoj facet jest zajety...? Stad takie negatywne opinie. Bo nie wiem co za problem. Wchodzenie z osobami w relacje, ktore spolecznie sa potepiane zazwyczaj nie sa mile widziane, ale Ty autorko przeciez nie robisz nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Twój facet, to jest Twoje życie. A innym nic do tego. Wiem że to przykre, ale musisz nauczyć się olewac ich docinki. Nie rezygnuj z czegoś wspaniałego, co może dac Ci szczęście i spełnienie w życiu, tylko dlatego że komuś to się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest zajęty! przecież bym o tym napisała... to byłaby zupełnie inna bajka, gdyby był. problem w tym, że tę różnicę wieku bardzo widać. moje koleżanki podśmiechują się z mojego "dziadka", po prostu nie jest to dla mnie miłe. jak gdzieś idziemy, to też czasem słychać niemiłe komentarze od obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli facet ma 45 lat i wyglada starzej to jest masakra. W tym wieku mężczyzna powinien wyglądać super! A twoj już zniszczony ztetryczaly, idzie w dol az huczy. Jest zmarnowany, nie dbał o siebie to tak wyglada. Ty ostatnie atrakcyjne lata tracisz na starego pryka. Wymiksuj sie bo lepiej nie bedzie. Az tak jesteś zdesperowana? Jest za stary teraz a co za 5 lat ze nie zapytam co za 10? Twoj ojciec i brat powinni mu walnąc w ryja ze robi sobie z ciebie nagrodę na stare lata. Jak wyglada starzej to masakra bo ty np na 25 a on na 50 ? Nie szkoda ci życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moze wlasnie w tym "starym pryku" sie zakochala. Co z tego ze wiekszosc osob jest z rownolatkami, a tak naprawde mecza sie ze soba, a co poniektorzy leja i znecaja psychicznie. Albo zdrady i inne syfy, a na zewnatrz taka ladna parka, i nagle szok bo rozwod..ludzie to hipokryci. ja bym autorko na Twoim miejscu jeszcze bardziej olewala glupie docinki komenatrze z d***. Siostra sasiadki np zwiazala sie z 2x starszym facetem ZONATYM, zrobil jej dziecko kupil mieszkanie, a sasiadka tylko kreci nosem jak jej mowie co za durny wybor (i swoja droga co za moralnosc tej siostrzyczki). A wybory innych kolezanek to pierwsza komentowala, ze za niski ze to ze tamto jakby to byl grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój stary też będzie zachwycony że jego kumpel od chlania j***e mu córkę xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój po prostu nie wygląda jak młokos, są faceci którzy po 40tce ciągle wyglądają jak chłopcy, a on nie wygląda, ja za to wyglądam młodo i mam bardzo dziecinne rysy twarzy, tzw baby face, gdy jesteśmy razem to po prostu to widać. znam facetów ok 30tki którzy mają bardziej zniszczoną skórę i dłonie niż on i obiektywnie ich skóra wygląda starzej. on po prostu ma takie poważne rysy. np https://i.ytimg.com/vi/Pdsy8rhuCqQ/maxresdefault.jpg czy on wygląda staro waszym zdaniem? bo jakby mnie postawić obok, to wyglądałby jak mój ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah co za k***a hap*****le.... k***a siana naprawdę zrobicie wszystko hahahha taki gość mógłby k***a być twoim starym! Jap*****le świat szlaufow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:29 oo i to sa wlasnie dowody na to, ze mlodsi maja pustke w glowie, i mnostwo kompleksow, szczegolnie jak w zyciu nie wyszlo. Facet starszy jest okreslony i nie musi nikomu nic udowadniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro koleżanki się podsmiec***a i dogaduja, to co to za koleżanki? Zastanów się. Czy dobre koleżanki tak się zachowują? No chyba nie. Nawet jeśli one nie chciałby się spotykać ze starszym facetem , to powinny uszanować twój wybór a nie wyśmiewać. Ewentualnie koleżanka może powiedzieć, że wg. niej np. marnujesz sobie młodość albo coś w ten deseń, ale nie wyśmiewać! Co innego dorada (lepsza lub gorsza) a co innego dogadywanie i wyśmiewane. Zastanów się czy raczej nie powinnaś zmienić koleżanek, bo ich zachowanie dobrze o nich nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starymi jajami mozna sie tylko zatruc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz kompleks braku ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×