Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna bez macicy

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Mam 29 lat i niedawno przeszłam histerektomię (usunięcie macicy). Nie mam już okresu, w przyszłości nie będę mogła mieć dzieci. Zastanawiam się, jakie szanse na miłość ma taki ktoś? Jak facec***atrzą na takie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli są tutaj dziewczyny o podobnych przeżyciach, bardzo proszę o podzielenie się nimi. Nie znam nikogo, kto przeżyłby coś takiego i to jeszcze w tak młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, współczuję Ci bardzo. Nie wiem co powiedzieć... najlepiej żeby rzeczywiście wypowiedziały się osoby które miały z czymś takim do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety usunięcie tego narządu było nieuniknione. I tak już był od dawna chory, a oszczędzenie go mogłoby doprowadzić z czasem do powstania mięsaka. Teraz jestem już miesiąc po operacji i czuję się całkiem dobrze. Niepokoi mnie tylko przyszłość, a konkretnie to, jak będą teraz wyglądały moje kontakty z mężczyznami. Czy jest szansa, że znajdę kogoś komu nie będzie przeszkadzało to, że nie będę mogła mieć dzieci? Zastanawiam się też, jak będzie wyglądało moje życie seksualne. Jestem jeszcze dziewicą i trochę mnie to wszystko napawa lękiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Czy jest szansa, że znajdę kogoś komu nie będzie przeszkadzało to, że nie będę mogła mieć dzieci? Zastanawiam się też, jak będzie wyglądało moje życie seksualne. x Przykro mi bardzo, ja też jestem po usunięciu macicy z tym, że jestem starsza i mam już dzieci. Jesli chodzi o seks, to nic się nie zmieniło, jest tak jak przed operacją, tyle tylko, że nie muszę się zabezpieczać a jeśli chodzi o faceta ?, myślę, że są tacy, którzy nie pragną zostać ojcami. Trzymaj się i pozdrawiam cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez istnieją faceci którzy nie chcą mieć dzieci bo albo już mają albo w ogóle nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się pogodzić z zaistniałą sytuacją a co do dzieci to powiem jako facet że nie wszystkim na tym zależy. Mi jest to obojętne z dużym naciskiem na nie! , więc jak widzisz są tacy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólczuję prawda jednak jest taka zefacet nawet jak niby cie pokocha zawsze bedzie miecna ciebie chaka oni juz tacy sa bezwzgledni nie znam ich z innej strony powinnam c****isac inaczej ale prawda jest brutalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka majedno dziecko i męza tez jest potakim zabiegu jak ty jej cudowny mąż wkłótni jej powiedział ze ona nie jest juz kobietą wiec różowo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość to coś ponad macicę i dzieci. masz szansę na miłość. dobrze, że żyjesz i jesteś zdrowa, masz życie przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jednym forum randkowym była dziewczyna bez pochwy taka sie urodziła wada genetyczna i myślała żeby zrobić operacyjne pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Pieprzysz farmazony. Pewnie jakaś stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ilu bylas związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam faceta który prędzej czy później by tego nie wykorzystał w kłótni slabe masz szanse na udany związek raczej na samotne macierzynstwo po adopcji dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie demonizujmy. Teoretycznie są już możliwości przeszczepu macicy ale mimo wszystko raczej to rzecz dla Ciebie teoretyczna więc faktycznie wchodzi w grę adopcja. Uprawiać seks możesz normalnie bo pochwa została zachowana a co najważniejsze łechtaczka również. Jeśli będziesz umiała sama sobie psychicznie poradzić z problemem braku macicy i nie wpłynie to negatywnie na twoją psychę (zaakceptuj najpierw sama siebie) a będziesz umiała dać mężczyźnie miłość, ciepło, przyjaźń to znajdziesz i partnera i męża. Ważne jednak abyś o twojej sytuacji mówiła w miarę wcześnie gdy tworzy się związek bo tylko wtedy jest szansa na akceptację - jak go zaskoczysz tym na 3 miesiące przed ślubem to będzie słabo (rozumiem, że zabieg był zrobiony przezpochwowo i blizny nie widać). Poza szukaj mężczyzn dobrych, emocjonalnie dojrzałych może nawet po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak "faceci". każdy facet jest inny. jeśli kogoś pokochasz z wzajemnością, to wiele rzeczy ma dużo mniejsze znaczenie ;) a dziecko zawsze można adoptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę ci autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wg was każdy facet jej dokuczy w ten sposób to nie wiem z jakimi chooyami wy sie zadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat znam dokładnie trzy takie kobiety po takich przykrych przejasciach i każda z nich ma mega złe doświadczenia z partnerami mężami po tym kazdy znich niby na początku żałuje ich wspólczuje jest opiekunczy ale zbiegiem czasu jest tylko gorzej na ten momnet dwiez nich juz są po związku jedna jeszcze walczy alenie wiadomo czy jest oco fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te opinie piszą stare panny z psychozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sznyta po operacji jest nieestetycza, obrzydza seks, wątpie byś znalazła faceta, któremu to nie będzie przeszkadzać, ktoś wyżej napisał, że nie wszyscy faceci chcą mieć dzieci, to prawda ale w zamian chcą mieć laleczkę wciąż wyglądającą, a nie ze skazą jak autorka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest kwesta blizny na brzuchu tylko poczucia partnera zewszystko jest mąż mojej znajomej po tej operacji powiedział jej ze wolałby zeby cyckównie miała alezeby tam wszystkobyłook sajuz po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne. G****o nie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jakie debile na tym forum. Uciekam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frog_in_the_fog dziś X Jedyna sensowna wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy zyje w kregu nizin spolecznych,moja bratowa jest po takiej operacji,synka i coreczke adoptowali,zyja razem juz 15 lat.Brat wiwdzial przed slubem.,miala operacje jako 21letnia dziewczyna.Owszem kloca,sie jak wszyscy ale nie w sposob bydla.Zyja jak.wszyscy,dzieci jak wszedzie grzeczne lub mniej,rodzina jakich wiele.Nie patrz autorko.na to forum,bo tutaj suedzi sciek bo tylko dla rozrywki dowala,skaza?Ten debil co to wysipuje ma ze 4skazy na mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by to nie przeszkadzało, to tylko wnetrznosc której i tak nie widać, tak jak ktoś bez nerki, śledziony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy brak macicy niz brak piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to uciekaj, kogo to obchodzi, wolisz karmić się kłamstwem twój wybór, owszem można słodzić, że to nic takiego, mała ryska tu i tam, trochę psychika ale minie, będzie dobrze.... hahaha, ale to nie prawda, skoro założyła temat niech wie że jest kaleką, znajdzie co najwyżej Michała 3 krotnego rozwodnika pod 60tkę, który właśnie opuścił areszt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×