Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna mnie zaczepia

Polecane posty

Gość gość

W szkole , pierwsza się wita, zadaje dużo durnych pytan , pierwsza mnie dostrzega i przede wszystkim dużo się uśmiecha . to już trwa od dłuższego czasu mimo że jej prawie nie znam A zaznaczę że ona stoi wyżej niż ja (A może nawet znacznie wyzej) (w sensie wyglad, kontakt że znaj) ps : poprosiła mnie nawet abym wysłał jej walentynks. z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leci na Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ta pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lata za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co mam w takiej sytuacji zrobić? zaprosić gdzieś, może coś kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ''stoi wyżej od Ciebie'' to znaczy, że robi sobie z Ciebie żarty, może jakiś zakład z koleżankami. Daj sobie spokój. Wysłałeś jej tę walentynkę, o którą prosiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,nie wysłałem . zaznaczę jeszcze że to trwa od dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterman
Przyzwyczajeni jesteśmy, że kobieta sama nie lata za facetem ,choć czemu nie ? :) A konkretniej ,to nie rozmyślaj za dużo ,tylko umów się z nią,ale jak z koleżanką . Jakaś kawa ,czy pizza (alko nie ,bo można za dużo powiedzieć bez kontroli ) . Na rozmowie,gdy jakoś atmosfera już się uspokoi ,to zapytaj wprost ,że mile zdziwiony jesteś ,że ładna dziewczyna wita ciebie w drzwiach szkoły itd. Nie nastawiaj się na podryw,raczej baw się sytuacją . Poobserwujesz o co jej chodzi ,a to się czuje (dlatego impra bez alko) . Wypali ,to możecie niedługo znów się spotkać. Może się okazać ,że z kimś ciebie myli, albo jakiś zakład z koleżankami, niedowartościowanie itd ,albo ...faktycznie wpdłeś jej w oko . Nie rób z siebie sieroty,że taaaka laska ,takiego szarego podrywa itd . Traktuj się jak równy jej ,bo dlaczego miałbyś być w czymś gorszy ? Nie okazuj za dużo entuzjazmu bez przyczyny ,raczej lekki dystans ,to je intryguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej zależy, to niech ona cię gdzieś zaprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ma wiedzieć czy jej zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×