Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
białyy

Dziewczyna z domu dziecka ...

Polecane posty

Napisalem pewnego wieczoru do niej ,rozmowa się kleiła ,duzo o sobie wiemy ,rozmawiamy przez telefon codziennie ,jest dojrzała a to za sprawa histori jaka ją spotkała ,w wieku 12 lat jej rodzenstwo ,jak i ją odebrano rodzicom ,pili ,znęcali się nad nimi do domu dziecka .Wydaje się być porządna ,przyznam klnie jak szewc ,ma złe maniery ,no nie dziwie się ,w domu dziecka nie ma przelewek . Aktualnie ma 15 lat ,wszyscy z jej rodzenstwa poza jednym są tam .Nie chcę jej skrzywdzić ,chcę się z nia spotkac ,ona tez nalega ciągle ,ale boje się ,że nie wytrzymam presji ,tzn ona poza wyjsciem z domu dziecka nie moze nigdzie jechac ,a potem chcialbym ją przedstawic rodzicom ,patrze jak dojrzała osoba w przyszlosc .ona mowi ze sie cieła kiedys bo sobie nie radziła to rozmawialismy duzo o tym ,mowilem ,ze nie ma tego robic ,palic ,klnąć ,i widze sam efekty ,jest kulturana .Codziennie sobie załatwia telefon od siostry bo sama nie ma ,zalezy jej na mnie ,co sądzicie o tym ? pchać się w to ? pomimo tego ,ze nie ma rodzicow ,ze nie moze opuszczac miejsca pobytu procz wychodzenia godz dziennie na dwor ? mam 17 lat ,ona 15 . dzieki za odpowiedzi kochani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×