Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewictwo czyli wada?

Polecane posty

Gość gość

Już nie wiem co myśleć, kiedyś myślałam że raczej większość ludzi specjalnie się tym nie interesuje. Teraz od kolejnego faceta, z którym jestem dość blisko słyszę, że on nie wie czy byłby dobrym kandydatem dla mnie, bo nigdy tego nie robiłam. Wiem, że mu się podobam, także to raczej nie jest wymówką. Przykro słyszeć coś takiego. Dla Was to też jest/było jakąś przeszkodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie się spłoszył, że sie szanujesz i chcesz szanować do śmierci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat? Jak słyszę o 14sto latkach uprawiających seks to mnie czyści, ale dziewica np. trzydziestoletnia to chyba przesada w drugą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata. Dałam mu do zrozumienia, że chciałabym z nim... i tu takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważna wada, powinnaś w liceum przykleić się do młodego chłopaka, wrobić go w dziecko jak znajdzie sobie lepszą, gdy zrozumie, ze wyuzdany seks to nie wszystko, zmarnować mu życie, zdradzać go, jemu zasady na to nie pozwola, tak jak poczucie obowiązku by związać sie z kobietą, matk ajego dziecka, wtedy byłabyś doświadczona i szanowana. A tak na prawdę normalny mężczyzna doceni, zafiksowany na seksie chciałby miec też taką zonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie chcesz za niego przedtem wyjść, to mentalnie jesteś dziwką, więc nie musisz już wspominać o tym kawałku skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie rozumiem twojej wypowiedzi, no ale czasu tak czy owak nie cofnę, z resztą wrabianie kogoś w cokolwiek nie jest w moim stylu. brokeninside87 dziś to mężczyzn jak nazwiesz? współczuję podejścia do innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mężczyzn jak nazwiesz? współczuję podejścia do innych osób x od 2000 lat prawidłowe podejście do czystości się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo to zaleta. Ja swój pierwszy raz też przeżyłam grubo po 20. i mojemu facetowi to nie przeszkadzało tylko był szczęśliwy że nie ku*wię się z pierwszym lepszym tylko szanuję siebie i pierwszy raz chciałam przeżyć z kimś wyjątkowym - z osobą na na której mi zależy i którą kocham. Ale ludzie są różni - znajdą się tacy, którym to nie będzie pasowało - a twojego faceta to nie rozumiem - co tu dziewictwo ma do rzeczy? jeśli cię naprawdę kocha i mu na tobie zależy to nie powinno dla niego mieć znaczenia czy już to z kims robiłaś czy nie - zastanów się nad tym facetem. i co do dziewictwa to wykorzystaj to jako test przyszłych facetów: jeśli taka błahostka jak dziewictwo mu przeszkadza to czy on cię kocha? To jest duża zaleta a on to nwm - jakbyś powiedziała mu że robiłas to juz z wieloma facetami to też by mu pewnie nie pasowało - jeśli mu przeszkadza to że chcesz uprawiać seks tylko z osoba której ufasz i którą kochasz to jest on bardzo niedojrzały. Jeśli facet ocenia czy jest dobrym kandydatem dla cb na podstawie tego czy jesteś dziewicą czy nie to chyba nie jest to najlepszy kandydat do związku... W każdym razie możesz z nim szczerze pogadać, bo wiem jak to wygląda z twojej perspektywy ale nie do końca potrafię ocenic jak ta sytuacja wygląda z jego strony, dlaczego tak mówi. Powodzenia i bądź sobą - nic na siłę - w końcu trafisz na tego jedynego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy poruszę jeszcze z nim ten temat, nawet nie wiem jak się zachowam gdyby on do tego wrócił, bo mnie mocno ubodły jego słowa. Teraz już nie wiem czego on chce, bo widzę, że chce być blisko, ale nad takim zbliżeniem się zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ogromna zaleta byc dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie prawiczka czystego tylko on cie pokochq na serii olewaj wszystkich mężczyzn którzy sypiali z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromna zaleta dziewictwo to symbol szacunku do własnego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zaleta, to czemu mężczyźni się dystansują? Nie było to raz, ani dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaleta chyba w wieku 16 lat. Późniejsze uznaniem można uzyskać chyba tylko u jakiegoś amatora tychże albo jakiego skrzywionego psychiczne i prawiczka z oazy kościelnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiedza ze z seksem bedziesz czekac a oni chca na juz dlatego cie olewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaleta w każdym w wieku nie słuchaj tego poprańca każdy normalny mężczyzna marzy o dziewicy tylko seksholicy,******cze nie będą chcieli dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście to chciałbym taką kobietę tylko dla mnie. To się ceni, a nie wyeksplotowany towar. Nie przejmuj się opiniami innych, bądź sobą, a na pewno znajdzie się ktoś kto Ciebie doceni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tak było to nikt by nie zapłacił za seks z dziewicą ponad 10mln zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co o tym w ogóle mówić? Bez sensu, jeszcze gdyby była pewność że facet jest prawiczkiem, to jeszcze można powiedzieć. Ale jak już miał kogoś, to po co mu ta wiedza? Nie warto mówić z jeszcze jednego powodu, facetom się wydaje że dziewczyna po pierwszym razie zawsze krwawi. A tak naprawdę większość nie krwawi! I potem facet myśli że klamczucha cnotke zgrywa albo czuje się wręcz oszukany. Po co sobie życie komplikować? Lepiej dobrze poznać faceta i ocenić czy nim spać czy nie, zamiast chwalić się dziewictwem jakby to było niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że jesteś cię teoretykami jedynie haha. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez marze o dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd obawy? Jest blisko, fizycznie się ciągle zbliża, ale mówi "nie" (nie dosadnie), trochę to upokarzające. Mam się spodziewać końca znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziwne zachowanie, może go aż tak nie podniecasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... A może on po prostu boi się, że Cię zrani, skrzywdzi? Jeśli zachowałaś swoje dziewictwo, nikomu wcześniej się nie oddałaś, to masz prawo oczekiwać, że druga osoba również będzie "tylko Twoja". Może on obawia się, że poczujesz się zraniona tym, że on miał wcześniej jakieś partnerki? Ale jeśli rzeczywiście uważa dziewictwo za wadę, to jest kimś nienormalnym - dla normalnego mężczyzny, rozdziewiczenie kobiety którą kocha jest największym prezentem i dowodem miłości jaki tylko kobieta może mu dać. (Nie, nie chodzi tu o "kawałek błony między nogami", tylko o to, że nikt wcześniej przed nim nie obcował z jej intymnością, a on jest tym wybranym, jedynym.) Autorko, jeśli on nie szanuje i nie ceni Twojego dziewictwa, to nie jest Ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jest to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może dążył tylko do jednego, ciągle prowokuje bliskie sytuacje. To skąd ten nagły hamulec. Jak myślał tylko o jednym od początku to czemu teraz nagle włączył się strach przed zranieniem mnie lub skrzywdzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo nie jest wadą, o ile nie jest dorabiana do niego jakaś ideologia. Jeśli dziewczyna mówi, chwali się że jest dziewicą, to może faceta wystraszyc. On wtedy myśli że dla niej to jest niewiadomo jak ważny kawałek błony, czuje się odpowiedzialny za ten pierwszy raz który ona zapamięta na zawsze (skoro taką wagę do tego przywiązuje) i zwyczajnie boi się tego rozdziewiczenia bardziej niż sama dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideologii nie mam, zapytał jaki jest mój stosunek, to odpowiedziałam, nie chciałabym z kimś z przypadku, obcym, tylko kimś mi bliskim i przy okazji, że tego nie robiłam, afery z tego powodu nie robiłam, a bardzo nieliczni to wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×