Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony chwast

ehh znowu dałam plamę

Polecane posty

narzekam, że chciałabym mieć kogoś blisko, że nie mam faceta a jak facet dzisiaj wpatruje się we mnie jak w obrazek, chociaż próbuje udawać, że nie, to ja nawet się nie odwrócę, nie uśmiechnę, normalnie głupia cipa ze mnie. Udaję obojętną, chociaż tak nie jest. Z takim podejściem zostanę starą panną, jak nic. soorrry musiałam się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck, właśnie fajny był:/ dopiero jak sobie pójdę, to zdaję sobie sprawę, jaka jestem głupia i nie wykorzystuję okazji. Jak nie trzeba to nawijam równo a w takich sytuacjach, jakbym miała spóźniony zapłon. Siedziałam z parą znajomych, jeszcze mi mówili jak gościu się specjalnie odwraca i patrzy na mnie i jeszcze udaje, że to nie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiarę w siebie to ja mam, tylko chyba sama nie wiem, czego chcę.... z jednej strony potrzebuje kogoś bliskiego, z drugiej uciekam, gdy ktokolwiek nowy się pojawi baby naprawdę mają czasem nasrane do gara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe miałam to samo. Niby chciałam mieć kogos, ale się bałam i kiedy poznałam jakiegoś naprawdę w porządku faceta szukałam w Nim wad i wmawiałam sobie, że On nie dla mnie :P A pozniej poznałam swojego obecnego (chociaż tez próbował pół roku do mnie dotrzeć) i teraz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×