Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caal

F_F

Polecane posty

czyli Fantastyczne Fanki pisania pół żartem pół serio:D Zapraszam miłe osoby chcące dołączyć do rozmowy o wszystkim z poczuciem humoru i dystansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha chyba fanki filtrowania z saamusiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Doberek Potem do Was wdepnę,bo jestem na mieście.Caal;-)właśnie patrzę co macie nowego z F&F:-D:-D:-D To do potem😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiola:) a zauważyłaś tę biżuterię która teraz jest w T na dziale odzież? prześliczności! :) udanych zakupów życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Otrzymalam powiadomienie od kaffe ,ze mam tu sie stawic :-),tak wiec jestem :-).Nie mam teraz czasu ,wiec do pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Daawłaśnie przyszłam zamknąć lapka bo za niedługo wyjazd do pracy. Dziś piątek to będzie szał ale może uda mi się kuknąć na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej pracy Caal;-)U nas też po sklepach szał pał:-Di już gwiazdkowo się zrobiło wszędzie.Caal nie było niczego z takich rzeczy:-(u nas troszkę zaniedbują ten dział,często i gęsto idziesz jednego dnia a towar w pudłach leży nierozpakowany i za kilka dni dalej te pudła zastaniesz tak jak stały:-D:-D:-D Jak tam Daaduś się czujesz,co jutro dobrego będziesz piekła?Ja myślę zrobić muminki pieguski:-Dale czy zrobię,to dopiero jest pytanie:-Dcoś ostatnio straciłam wenę:-Didę robić herbatkę,znarzłam troszkę.U mnie się wypogodziło,niebo czyściutkie,chyba sypnie zimnem i to znaczącym brrrr.Ja chcę lata😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiolka :-),zagladalam tu i nie widzialam Twojego wpisu :-). Tez bylam pod wieczor na zakupach i w bibliotece :-),tlumow nie bylo na szczescie .Planowalam zakupy jutro ,ale Ulan stwierdzil ,ze jutro w dzien bedzie wiecej ludzi ,no i chyba ma racje .Jutro pojade tylko do drogerii ,po kremy odmladzajace :-). Wiolka ,czuje sie do kitku :-),glupio znow pisac ,ze za 10 dni znow ide do szpitala ,a boje sie tak bardzo ,ze brak mi slow . Jutro upieke chyba znow muminki ,ale dla kogos ,kogo nawet nie znam .Z ostroznosci nie moge tu napisac o co kaman :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Dobry wieczór Paniom. Daa, dużo zdrówka, trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blekitna ,dzieki bardzo ,oby bylo choc 'normalnie ' ,wiecej nie żadam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
No to tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Call,czy to ma być konkurencja dla saama?.Po co to robisz?Jesteś nieszczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nieszczera i wrednawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może trochę zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty jestes porabany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda boli :-) Zwietrzyla szanse dla siebie. Krolowa podworka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak złośliwość ludzka nie zna granic:-(nie ładnie pomarańcze,nie ładnie Dzień dobry U mnie dziś za oknem biało,mrozik przyozdobił krajobraz:-) Daa;-)tak myślałam,że już jesteś kłębkiem nerwów,tylko nie znałam daty kiedy jedziesz na te wczasy;-)teraz już będę liczyć dni razem z Tobą:-D Biorę się za robotę:-Dnie ma się co obijać,potem do Was kuknę;-) Miłego dzionka życzę:-) https://www.youtube.com/watch?v=knUmgtNh9lM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A u mnie pięknie i słonecznie po baardzo mglistej nocy. Wiola👄, nie reagujmy na pomarańcze, chcemy to sobie piszemy i nic nikomu do tego. Decyzja zapadła po konsultacjach i każdy może mieć swoje podwórko jak mu żal:P żadna konkurencja bo filtrowanie nie ma konkurencji i póki Saam pisze to i ja piszę. Działamy w myśl zasady ,,baba z wozu koniu lżej,,:D, kurcze! a sama zareagowałam:D:D A jaką to dziś ważną robotę obijasz Wiola?:D Co do T to masz racje. Ale to wszystko z tzw. oszczędności na zatrudnieniach. Już zaczynają brać ukraińskich pracowników do wykładania towaru. Daa👄, wiesz, że będziemy z Tobą myślami na tych ,,wczasach,,. Dobrze, że masz nowy telefon to i Ty w wolnej chwili pewnie machniesz do nas łapką:) Idę na śniadanie... miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co tu poszlyscie jak tam macie temat? Po co 10 takich samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa dni i bedzie po temacie jedno co umie to obsrywac ludzi wtedy dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle mi się temat kojarzy ....z jakimś friendem i nie będę się wypowiadać, głodnemu chleb ...prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopa dawno nie miały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciągara :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od obsrywania na kafe,to wy pomarańczki jesteście i póki co doskonale sobie z tym radzicie;-) Caal😘ja dziś sama jestem w domku,to robota sama pcha się pod łapy,chyba w każdy możliwy kąt zaglądłam:-Dteraz biorę się za pieczenie i zostanie mi tylko wyskoczyć po sałatę,bo co będę jeść na kolację:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popisalabym pol zartem ale nie wiem czy musze byc czyjas fanka ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypadaloby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka::D wow!! to Ty się odżywiasz jak francuska arystokratka:D sałata na kolację...ale jakieś dodatki do tej sałaty chyba będą, co?:) Fajnie jak człowiek ma taki zapał do ogarniania wszystkiego w chałupie:D też tak lubię. Ja się dziś oszczędzam bo dyżur północny czeka. A o co chodzi z byciem fanką czy fanem to napisane na wstępie. Tak wyszło bo tytuł miał być pierwotnie nieco inny:D ale czy to ważne takie drobiazgi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Jest nieszczera i wrednawa. Zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sporo ludzi sie nudzi :-) i wypisuja brednie ,moze po ktorych sie lepiej czuja ,a nazywa sie takich osobnikow 'wredni ludzie ' . Mam dla nich propozycje nie do odrzucenia .Jest ksiazka 'Wredni ludzie ' Jaya Cartera ,zachecam do czytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×