Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet jest draniem

Polecane posty

Gość gość

Przychodził wiele czasu spędzaliśmy razem.Robiliśmy wspólnie wszystko. ...dyskusje do rana wspólne hobby wspólna praca malowanie miesx kania o praca e ogrodzie wspólne zakupy i spacery. Mówił że jestem mądra piękna i cudowna. ...trwało to 6mcy. W tym czasie delikatne poznawanie siebie ...I zero sexu. To było najcudowniejsze dla mnie. Oznaczało szacunek i miłość do mnie.Często to powtarzał. ...wszem i wobec.Koledzy z pracy mu zazdroscili.... Po tym okresie pomału zamilkl. Prawie zero kontaktu (.Dodam że to on nie naciskał na sex.wręcz go unikał jak tylko mógł.) Dawno przestałam wierzyć w miłość a On sprawił że znów zaczęłam mimo oporów. Teraz nie wiem co o tym myśleć i bardzo mi ciężko. Nie umiem zrozumieć co się stało. Jego Przyjaciel powiedział mi że zostawił mnie i odszedł bo mam za mały. ...biust. A ja wiem że to nieprawda.Wszystko mu się we mnie podobało. Że jestem zgrabna zadbana bardzo kobiecai oczytana mądra życiowo i nie żaden pustak.Nie pije i nie palę w ogóle. Mam własne mieszkanie i dobra pracę. Jestem B.zaradna. Czy ktoś może z kogoś zrezygnować podając tak idiotyczny powód który ją wiem że ne jest prawda tylko ucieczką. ...ale nie wiem przed czym i dlaczego. Proszę o Wasze opinie.Pozdrawiam wszystkich zrozpaczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyrazniej na jaw wyszla twoja neichlubna przeszlosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może poznał inną a w sumie co szkodzi go zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubusiu masz biust?:P Wiem, ze masz kobiecą naturę, ale od tego biust nie rośnie nawet mały:P, czyżbyś zaczął kuracje hormonalną? Mądrywięc też nie jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci niestety gadają kumplom o swoich podbojach, z tobą jest kulturalny i gra ideał a z kumplem moze gadać prostackie teksty, że za małe cycki, uważam, że to jest możliwe, bo przecież ten przyjaciel nie jest tak dziwny by sobie coś takiego wymyślać....chyba a to zwlekanie z seksem może być jakimś dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale najlepiej sama zapytaj...skoro chcesz prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uległas iluzji, że jest idealny skoro tak bez wytłumaczenia zniknął to tylko grał ideał nie smuć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz spacery, działka, malowanie mieszkania?...;) wszystko sie zgadza, przerost gruczołów sutkowych i wyuzdanie seksualne tez:P I zostawił ci e? A ta stopa z wielka pięta z pokracznymi paluchami zachodzącymi na siebie w satynowej pościeli nie przekonała go?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyja k****o stopa>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojej narzeczonej kawalerzystki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz hustaj wora baranskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on 54 ona 57:P on pierwszy raz w związku zachowuje sie jak nastolatek po raz pierwszy z z kobietą ona zrobi wszystko by go zatrzymać, stąd zazdrość kolegów, bo ich żony tego wszystkiego nie robią, musza chodzić do agencji, ale żony szanuja i kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on naprawdę mógł odpuścić przez twój mały biust. Wielu facetów tego nie przeskoczy, chcą mieć seksowną laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na prawdę on odpuścił, bo koledzy szydzą z niego z powodu jego narzeczonej:P żeby chociaż była lubiana i szanowana w swoim środoisku a tu ani urody, ani madrości ani dobrego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znacie wspolczesnych "facetow" chyba,skoro radzicie zapytaj-uslyszysz prawde. A Ty autorko sie ciesz,ze sam sie ujawnil i zwial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest draniem, najpewniej go nie pociagasz, a nie ma ochoty dłużej bawić się w kolezenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 45lat on 44. Jestem wdową on kawalerem.Zawsze mieszkał z mamusia. Nie zna życia we dwoje.Mam dziecko 18lat mieszkanie i dobra prace.Jestem ladna kobieta szczupla i B.zadbana.On przy mnie wygląda jakby był starszy z 10lat. Jego zawód jest nieciekawy . (Smieciarz) Ale mi to nie przeszkadzało. Poza tym jest człowiekiem który przez 25lat naduzywal alkoholu.Teraz pod moim ogromnym wpływem,, zaszyl ,,sie i nie pije od paru m-cy. A biust mam małe "c"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja prdle, nawet śmieciarz alkoholik cie nie chce. Na pewno jesteś piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 160cm./55kg. Jestem pogodna i wesołą osobą. Teraz myślę że dobrze się stało bo co on mógłby mi zaoferować? Bagaż swego picia przez tyle lat? Miał kilka przelotnych związków z kobietami niezbyt normalnymi(*szybki sex i alkohol).Ja nie pije i nie palę. Czasami myślę że może być homo..bo jakiemu facetowi sex.nie jest potrzebny?A on mówi o tym otwarcie.Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pociagasz go. To że ty uważasz siebie za ładną, nie znaczy że dla niego jesteś ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×