Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet który podoba się tylko z charakteru a nowa znajomość

Polecane posty

Gość gość

Cześć, ogólnie mam bardzo wielki problem, nad którym siedzę już bardzo długi czas. Więc tak, jestem w związku ponad rok, i świetnie nam się układa, na początku nie byłam przekonana do tego faceta jest 6 lat starszy (mam 18) i ogólnie jakoś nie podobał mi się zbyt fizycznie, ale jego charakter... i tym jaki był dla mnie dobry przekonał mnie, że ,,czemu nie?" i Tak, jest to idealny kandydat na męża, ojca przyszłych dzieci. Kilka msc temu poznałam chłopaka który jest starszy o 10 lat, ale całkiem mój typ, mamy wspólne zainteresowania do języka, jest nauczycielem no i jest obcokrajowcem, który wychowywał się w Polsce, no i wyszło że te kilka miesięcy temu się z nim spotkałam w tajemnicy, i doszło do pocałunku między nami. Pojechałam do niego i pamiętam każdy szczegół tego spotkania, dodatkowo nie mogę zapomnieć jego tak pięknych ciemnych oczów... Nie jestem pewna czy jestem jedyną która była u niego, bo czy nie wydaje się dziwne to, że tak dorosły chłopak, przystojny nie ma dziewczyny. No i mój Facet dowiedział się ode mnie o tym spotkaniu, bo nie umialam wytrzymać. Wybaczył mi to, nie wie jednak że doszło do pocałunku. Naprawdę nie chcę marnować tak pięknego związku, i napewno bym płakała jak małe dziecko jeśli to był by koniec, ale mój chłopak przypada mi do gustu tylko charakterem, jednak tamten.. nie wiem. Napewno podoba mi się z wyglądu, co do charakteru musiała bym go poznać. Ale równocześnie będąc w związku raczej się nie da... Chciała bym powtórzyć te spotkanie ale co mu napisać? Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze powinnas podziekowac swojemu facetowi. I tak go zdradzisz. Az mzy cie do tego. Po co udawac. Nie kreci cie twoj facet i to, ze jest dobry, bla bala i tak go nie uratuje. Nie te oczy, to inne cie uwioda. Ell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.29 dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×