Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarina_89

Gdzie Ci zadbani mężczyźni?

Polecane posty

Gość katarina_89

Byłam na spotkaniu z Badoo. Różnych rzeczy bym się spodziewała, ale nie tego, że mój amant nie będzie miał zęba na przodzie . Słowo, że na zdjęciach tego nie było widać ( a miał ich dużo). Wytrzymałam godzinę i powiedziałam, że muszę iść. To już trzecia taka sytuacja ( w TYM ROKU), że Pan albo ma nieświeży oddech, albo brzydkie zęby a ubranie jak na wiejską imprezę. Przepraszam była jeszcze czwarta. Na dniach miasta gdzie byłam z koleżanką podszedł do mnie koleś z którym kiedyś pisałam ( przez fb). Wyglądał jak "Pan spod sklepu". Głupio mi było przy tej koleżance więc pogadałam z 5 minut i powiedziałam że idziemy do znajomych . I teraz tak: Umawiając się z kimś nie liczę od razu na fajerwerki tylko na miłą rozmowę/ fajne spędzenie czasu. Jednak jeśli facet rozczarowuje mnie pod względem higieny/ estetyki to nie czuję się komfortowo nawet podczas rozmowy . To są dla mnie naprawdę niezręczne sytuacje, które też powodują pewien dystans do płci przeciwnej. Gdybym wiedziała jak to weryfikować przez portal to bym chętnie skorzystała, bo się to dla mnie bardzo ważne kwestie w relacjach międzyludzkich. Niestety chyba ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobra mysza jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ja jestem tylko ze mnie macie w d***e.. :( każda mi nie odpisała co z wami nie tak? pisałem o sobie,interesowałem się waszymi zainteresowaniami, co jet nie tak????? .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I teraz tak: Umawiając się z kimś nie liczę od razu na fajerwerki tylko na miłą rozmowę/ fajne spędzenie czasu" x Gdzie takie są? Proszę powiedz mi. Bo ja takiej na BADOO nie spotkałem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zmniejsz wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor_37
Większość facetów jest zaniedbana aż przykro że to mówię ale sam jestem facetem. Jak widzę niektórych facetów to mi ręce opadają ani nie potrafią się ubrać ani zadbać nic dziwnego że potem mamy taką opinię w świecie. Jak mieszkałem w Hiszpanii to największym zaskoczeniem płci przeciwnej to to że jestem z Polski a zupełnie nie pasuje do tego co znają czyli niezadbanego, upitego, niedoubieranego Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadbany zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów jest zaniedbana aż przykro że to mówię ale sam jestem facetem. Jak widzę niektórych facetów to mi ręce opadają ani nie potrafią się ubrać ani zadbać nic dziwnego że potem mamy taką opinię w świecie. Jak mieszkałem w Hiszpanii to największym zaskoczeniem płci przeciwnej to to że jestem z Polski a zupełnie nie pasuje do tego co znają czyli niezadbanego, upitego, niedoubieranego Polaka. x ubieram sie schludnie , na ważniejsze wydarzenia (uwaga to może cie zdziwić) przychodzę w garniturze. Tak w garniturze a nie w jakimś zakichanym sweterku (pewnie ty masz taką wizję WSZYSTKICH facetów dookoła i każdego wkładasz do wora), umiem się zachować, znam podstawy savoir-vivru , potrafię tańczyć, mam zainteresowania. Gram na gitarze, chodze po górach, interesuję mnie historia. I co zatkało? Dalej każdy facet, to ćwiok lump i pijak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ty jesteś ideałem? Niby oczekujesz przyjemnej rozmowy ale z królewiczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby facet na randkę przyszedł w garniaku to byłoby dla mnie dziwne i sztywne. Ogólnie wszystkie randki są albo sztywne albo po prostu beznadziejne. Oczywiście te moje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jasne że na randkę nie przyjdę w sztywnym garniturze. Ale ubiorę się w miarę elegancko. Powiedziałem na ważniejsze wydarzenia . Czyli Boże Narodzenie, wigilia, ważniejsze święta. To że napisałem o garniturze, to była aluzja do tego ze potrafię się elegancko ubierać, mimo dziwnych stereotypów, które przedstawił kolega wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdyby facet na randkę przyszedł w garniaku to byłoby dla mnie dziwne i sztywne. Ogólnie wszystkie randki są albo sztywne albo po prostu beznadziejne. Oczywiście te moje.. x To może czas to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wystarczy sie rozejrzeć, ale autorka widać lubi brudnych gnoi, bez zębów na przedzie, cóż kazdy ma inne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina_89
Nie chodzi o to, żeby przychodził w garniaku bez przesady, ale przynajmniej jakiś ładny T-shirt czy sweter ( w zależności od pory roku) a nie rozwleczony podkoszulek, czy dres :). A jeśli chodzi o higienę to dla mnie podstawa. Nieświeży oddech, czy zaniedbane zęby powoduje że odechciewa mi się rozmowy. Czy tak trudno myć zęby, używać nici dentystycznej czy gumy do żucia? Dentysta też nie gryzie. Skoro sama o to dbam to oczywiste, że tego wymagam.Dobre wrażenie wizualne jest naprawdę ważne . Ciekawe czy taki facet był by zadowolony gdyby kobieta przyszła nieumyta, rozczochrana, bez grama makijażu to od razu był by bulwers, że nie dba o siebie, ale on może :). Gość 19.26 jeżeli na pierwszym spotkaniu nie ma chemii, ale fajnie się spędza czas to daję szanse. Jednak ta estetyka musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zmienić? Zmieniłam. Nie chodze w ogóle :) i naprawdę mnie już nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbani mężczyźni są z zadbanymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Znam bardzo zadbaną kobietę która jest z facetem w stylu Ferdynanda Kiepskiego :D. Niektóre po prostu przymykają oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i perfumy też nie byle jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co komuś da perfum jak się kiepsko myje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co komuś da perfum jak się kiepsko myje usmiech.gif . o tych perfumach to ja mówiłem - gosc 19:41. Więc o myciu się wiem wystarczająco duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opis pewnej dziewczyny na BADOO : lubie dyskoteki. imprezowiczki są częściej spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badoo to śmietnik. Stado zadufanych tepych za przeproszeniem p**d albo mamcie szukające ojca dla gowniaka bo poprzednik wziął i s*******il. Faceci nie lepsi. Kumple tam siedzą po to żeby wyrywac i ****** pustaki albo jakieś zniewiwsciale c***y bez pomysłu na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie narzekaj. Brak zebow oznacza oszczednosci na dentyscie, czyli nowe buty dla Ciebie ;) A powaznie, to rozumiem. Masa zdjec i nie zauwazylas uszczerbku :) Ja z kolei, kilka krotkich rozmow telefonicznych i na spotkaniu zonk, bo dziewczyna ma akcent rusko- wiejski, a ja mam alergie na zaciaganie. Totalna masakra, bo panna bardzo mila i apetyczna :/ I tez jakims cudem nie uslyszalem tego wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takiej ilości jeden brak jest niezauwazalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
wczoraj PODBIJAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina_89
Gość 1:44 Na zdjęciach zwłaszcza na portalu randkowym nikt by się raczej nie pochwalił brakiem w uzębieniu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna was podpuszcza a wy lykacie. Skoro każda randka jest podobna to znaczy, ze albo ciągnie swój do swego, albo jakoś podświadomie marzysz o brudnym brutalu. Ja kiedyś znałem dziewczynę która chciała żebym się nie myl po siłowni a najlepiej jakbym od czasu do czasu oblał się benzyną przy tankowaniu. Wiadomo, facet to świnia i dla seksu zrobi wszystko ale dziewczyna normalna nie byla. Podejrzewam że mogą być jeszcze bardziej pokręcone na świecie. No a tekst że byłaś z koleżanką na dniach miasta ....czyli na zwykłym festynie. Może niektórzy chcą się dostosować do Twojego poziomu...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mnie tacy kręcili to drugie randki były by na pewno :). Wolę zadbanych ale od ponad roku takiego nie spotkałam :P. Dni Miasta to nie festyn :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ci zadbani cię nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina_89
Jeśli spotykałam się z jakimś dłużej to tylko z zadbanym, więc jednak kiedyś chcieli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×