Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie jest granica ?

Polecane posty

Gość gość

Bardzo zależy mi na nowej koleżance z uczelni, która jednak nie chce się spotkać ze mną sam na sam. Często idziemy grupa wtedy wszystko jest spoko :) dziewczyna odpisuje z dużym opóźnieniem czasem potrafi odpisać na 2 dzień wieczorem... Jednak nie tylko mi również z tego co wiem wspólnym koleżanką... Myślicie że to ja jej porostu nie pasuje czy jak ? Nie wiem co mam robic, już prawie dwa tygodnie wgl nie mamy kontaktu a ciągle o niej myślę ? Jak sądzicie pisać nie pisać ? Może jakieś zaproszenie ponosić do kina czy coś ? Dodam ze nie długo ma urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście w grupie znajomych a chcesz wyjść z friendzonu to najlepiej zrobisz, jeśli jasno te intencje przedstawisz - i lepiej wypadniesz jeśli zrobisz to osobiście a nie przez sms. Kandydatka albo Cię przyjmie albo nie - jej decyzja, ale na pewno lepiej wiedzieć niż czekać latami aż się domyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde trochę się boję jak kolwiek to brzmi... Jak to tak podejść i powiedzieć ze coś do niej czuję, że jest dla mnie kimś więcej niż każda inna koleżanka? Przecież ona może mnie wyśmiac a jeśli nawet nie to co z naszymi relacjami będzie jeszcze gorzej lubię ją nie chce by doszło do niezrecznej sytuacji.. Przecież ona może nawet nie patrzeć na mnie pod takim kontem a ja z czymś takim wyjade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×