Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna singielka

Gdzie znaleźć miłość.. ??

Polecane posty

Gość smutna singielka

Gdy patrzę na zakochanych, na ich błysk w oczach, to w moich pojawiają się łzy, niestety łzy smutku.. Mam 23 lata i od roku jestem sama i nie zanosi się na zmianę :(. Moje "poszukiwanie" ogranicza się tylko do internetu i aż wstyd przyznać, ale wszyscy moi dotychczasowi partnerzy byli właśnie poznani w internecie. Początki były idealne, ale po około roku wszystko się kończyło i efekt jest taki że jestem "starą" panienką. Gdzie ja mam szukać tej miłości?? Gdzie Wy znaleźliście swoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
a byłaś w parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stiftung
jestem otwarty na nowe znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie wiesz czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopatologia
na śmietniku:classic_cool: wyrzucał akurat śmieci i chyba pod wpływem odurzającej woni zgniłych resztek pokarmowych umówił się ze mną (też wyrzucałam śmieci) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie wiesz czego chcesz
spotykasz facetów tylko ich odrzucasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może, ale ja widzę, że życie mi ucieka, sama nie widzę w nim sensu. 3 dni temu miałam \"randkę\" z chłopakiem poznanym w internecie, On mną zauroczony, ale po jego zachowaniu wnioskuję, że chodziło przede wszystkim o sex a nie tak naprawdę o mnie i się skończyło.. a zapowiadała się super znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
bujałem się po parku swoim zdezelowanym rowerkiem jakoś nie widziałem samych pojedynczych dziewczyn...no bo kto jest samotny...to tego dobrze nie ocenię przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie wiesz czego chcesz
na ławeczkach w parku nie siedzą samotne dziewczyny tylko pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghh
może i racja, lepiej nie szukać, miłość sama przyjdzie do ciebie. w końcu na pewno znajdzie sie jakiś facet, ktory się zakocha w tobie i bedzie chcial cie zdobyc i nie bedzie mu chodzilo o sex :) trzeba byc dobrej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz czasmi bywa tak ze ktoś jest bardzo blisko nas i nie przychodzi nam do glowy że to własnie o to ta osoba ja tam miałam i na dzien dzisiejszy jestem bardzo szczesliwa to już prawie 2 lata:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
no właśnie "wyjdź do ludzi" ...nie ma to jak z dupy wzięty slogan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że ratunkiem dla mnie będzie częstsze wychodzenie z domu, tyle że ja nie mam na to czasu. Studiuję, pracuję, mam praktyki, ale jeszcze miesiąc sesji i zostanie sama praca, więc może wtedy coś się odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaaan
"sama Cie znajdzie Twoja druga połówka jabuszka" "bo tak zazwyczaj jest jeśli ktoś szuka nie ma skutków a jak juz straci nadzieje pojawia się" 😴 masz strasznie romantycznie podejscie, ale niestety bledne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragma_
miłości się nie szuka ale... miłość nie przychodzi sama :classic_cool: wniosek? można szukać co najwyżej odpowiadającej nam osoby, ale czy zrodzi się miłość, to już kwestia chyba tylko i wyłącznie szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghh
"masz strasznie romantycznie podejscie, ale niestety bledne" a ja myślę, ze coś w tym jest i nikogo na siłę szukać nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem w związku, (hmm związek to chyba za szumnie powiedziane) i zazdroszczę dziewczynom, które mają facetów, którzy je na prawde kochają. Czasami, lepiej być samą, a nie kochać osobę, która nie odwzajemnia chyba już uczucia. JA cudownie wspominam, moje singielskie lata. Szkoda, że tak trudno jest się odkochać, nawet jeżeli kocha się nie właściwą osobę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskotek
Wyskocz na dyskotekę a na pewno samam z niej nie wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskotek
znajdziesz jakiegoś z łańcuchem na szyi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tres Bien Coure
Smutna singielko, moze porozmawiasz ze mną na gg 1557100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×