Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

gorąca czekolada w zimowe dni :)

Polecane posty

Gość gość
Ja poprosze cala filizanke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebys sie nie zdziwila, jesli sa tu: 1) chetni 2) na pogaduchy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogaduchy wedlug zaby zaba gada, klakierzy sluchaja i przytakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dziś się trochę rozkręci ;) u mnie piękna pogoda, ale niestety śnieg już topnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macku, masz zakaz wchodzenia na ten topici!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek           B
Witam milo. Przygotowalem dla was do tej czekolady pyszne kanapki z salcesonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Macku, masz zakaz wchodzenia na ten topici! " X nie ma żadnych zakazów, wszyscy mile widziani :) no, może poza osobami piszącymi brednie i niemiłe rzeczy, takimi jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.06.01 To po co sie z nia spotkales? Maciek B 2015.06.02 Z litosci. Tak, mam. Maciek B 2015.06.02 No i powiedziala, ze postawi obiad. Maciek B 2015.06.02 Zajelo mi to okolo godziny, a zjadlem pizze za darmo w mojej ulubionej pizzerii. Maciek B 2015.06.02 Siedzialem z tym młotkiem przy stoliku chyba ze 40minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek B 2015.06.02 Tak, podwiozlem ja na PKP. Maciek B 2015.06.02 To kaleka, a ja mam dobre serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja Donnikova 2014.01.07 " Facet jest bardziej upośledzony od Ble Ble " myślę, że bleblak jest dużo bardziej normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.08.13 [zgłoś do usunięcia] Maciek B Szczesc Boze w niedzielelapka.gif Jutro wielki dzien - wyjezdzam na wczasy do Jastarniilapka.gif Maciek jedzie na relakslapka.gif W zwiazku z tym bedzie mnie na forum troche mniej, za co z gory przepraszam wszystkich moich czytelnikow. Po powrocie natomiast ruszamy ze zdwojona sila, bo to odpalenia bloga juz coraz blizejlapka.gif Dzis nic nie gotuje, bo wiekszosc dnia spedze na pakowaniu sie. Musze jeszcze podjechac do galerii po olejek do opalania, szampon do wlosow i dezodorant, bo mi sie skonczyl. Wpadne tez do apteki, bo aspiryne i stopery oraz alka zelcer. W Piotrze i Pawle kupie pieczywo na droge. Od rodziny dostalem kotlety mielone na zimno, pomidory i owoce - tez na droge. Dokupie do tego kilka bulek i bedzie super. Rodzice przywiezli mi fajne prezenty z Karpacza, a mianowicie: kubek z motywami Karpacza i przycisk. Bardzo jestem zadowolony z tych prezentow. Do Jastarnii jedziemy w 6 osob dwoma samochodami - moim seatem i passatem kumpla. W cenie pokoju hotelowego jest miejsce parkingowe, wiec nie bedzie problemu z zaparkowaniem gablotylapka.gif Hotel nie jakis super, ale tez nie byle co. Ogolnie w Jastarnii nie jest tak tanio. Na drobne wydatki na miejscu chce przeznaczyc ok 2 tys zl, choc chcialbym wydac 1200 zl. Dostalem tez 500 zl od dziadka, jak to powiedzial: "na rybke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-08-25 14:29:31 [zgłoś do usunięcia] Maciek B Leze na plazy w Juracie, opalam sie i gram w weza (snake) na Nokii 3310. 2013-08-25 20:30:29 [zgłoś do usunięcia] Maciek B Caly dzien na plazy i troche sie zjaralem. Skutery wodne jednak zostaly przelozone na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Maciek. mam nadzieję, że na moim temacie będzie bardziej przyjazna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby wklejającej posty - ja już to wszystko wiem i nie musisz się wysilać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nikt nie chce z tobą gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ifciu to naprawde nie wypada zeby baba w twoim wieku latala za Maciejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde, miałam tyle ambitnych planów na weekend - porządki, dokształcanie się z branży i w ogóle, a tu wyszło jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rondel QuQa twoja mać wyp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliskie chodniki + melanż = połamane nogi :P trzeba poczekać na odwilż ;) X gość - sam/a wyp... jak ci towarzystwo nie pasuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyp.... Pocałujcie mnie w (((@)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś To wyp.... Pocałujcie mnie w (((@))) " X w wi-fi? a jest darmowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie tak, tylko nie wiem czy dosięgniesz:P Wiesz co Żaba już od jakiegoś czasu cię nie lubię i idę sobie stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz co Żaba już od jakiegoś czasu cię nie lubię" X mimo wszystko pozdrawiam ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainwestuj w wizytówki i obdarowuj kasztanami, kobiety na pewno padną z zachwytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×