Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bananek734610

ile powinno sie wazyc...

Polecane posty

Gość bananek734610

przy 175 cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
nie no powiedzcie serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy xD kobieta ? mężczyzna ? myślę że nie więcej niż 70 kg dla kobiety było by w porządku natomiast dla mężczyzny do 80 kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
kobieta:) no ja mam 67, duze piersi, jestem umiesniona xD i to pewnie tez wazy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
mowisz tak bo sama tak wygladasz? czy zazdroscisz?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to normalne jest
a ile masz lat, przeciez to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
no kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz idealną wagę kobieto ! Ciesz się ;-) Ja mam ten sam wzrost a ważę 69 kg... też nie jest najgorzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
18 lat prawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
bo mam plaski brzuch, idealny biust i troche w udach i to mnie przeraza i sie zatsanawaim czy sie nie odcudzac, ale jak juz pisalam jestem umiesniona i mam grube kosci heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela ma 174 cm i wazy 58 kg i wyglada... hmm... no 2 kg mniej i byłaby idealna :) a cycki ma tak... duze C :) Nie wiem jak Ty wygladasz i czy te 67 kg sie dobrze rozkłada ale jak dla mnie 67 to troszke za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
mi sie wydaje ze mam wszedzie cialka tak akyrat no najwiecej jest w biuscie i jak myslicie lepsze sa chudzielce czy takie wiecie no majace 67 kg?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
a kumpela moze Cie wkrecac ze ma 58 kg a mowisz ze wyglada za grubo, pewnie ma wiecej, bo 58 kg to malutko na 175;) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
wiec moze nie bede sie meczyc i nie bede jesc przez miesiac tylko zielonej salaty ale po prostu ogranicze troche posilki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jak mialaby mnie wkrecac skoro wazyła sie przy mnie i sama jej ta wage podawała, bo ona sie bała spojrzec :) kazdy lubi cos innego. Ja po prostu uwazam ze prawie 70 kg przy 175 cm to troszke za dużo. 60 kg byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
no kto co lubi;) ja uwazam ze majac 60 kg i 175 cm wzrostu wygladalabym jak jeszcze wyzszy patyczak;) wystajace kosci serio nie sa fajne;) przynajmniej moim zdaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie a ile wazysz?ja to dzisiaj swoja wage sprawdzalam i mam troche na gorke ale odchudzac se nie bede:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po co sie pytasz skoro uwazasz ze dobzre wygladasz?? ja mam 170 i waze niecałe 50 kg - fakt troszke kosci wystaje ale jakos facetom sie bardzo podobam. 5 kg wiecej - ale samych mieści i byłabym w 7 niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
ja 67 kg;) i nie mam zamiaru chudnac do 60 jak tu kolezanka wyzej sugerowala, ale mysle ze 2 kg moge spokojnie zrzucic by dalej wygladac apetycznie;) paryczaki nie sa fajne, zgadzacie sie ze mna??:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananek734610
no bo to zalezy jak sie to komu rozmieszcza, ja sie facetom podobam taka jaka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxc x
65-70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz mniej ale czesciej tak ostatnio przeczytalam co najmniej 5 posilkow dziennie i duzo wody pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajho
no nie wiem czy 67 kg przy takim wzroscie jest ok... zreszta faceci wola szczupłe i zgrabne kobiety - co nie oznacza ze maja to byc anorektyczki... tak 5 kg mniej i wyglądałabys idealnie... i nie mow ze nie, bo zawsze mozna zrobic cos zeby wygladac lepiej. I nie wciskaj kitu ze wystawałyby Ci kosci bo ja waze 51 przy 170,5 cm i nic mi nie wystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to normalne jest
no jak na 18 lat to troszkę duuużzzooooo, ale jak będziesz miala 40 to bedzi ok ale to przeciez Ty musisz się sobie podobać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174cm i waze 58kg
i mam wielkie udziska :O, gora chuda, rece patyki, biust maly, a tylem i uda za duze 😡. musze schudnac do 55kg :(:O, wazylam kiedys max 73kg :O, pozniej 65kg i ciagle czulam sie duza. pewnie nosisz rozmiar ok 40? moim zdaniem chyba troche za duzo wazysz zeby byc super laska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
podobasz sie facetom ?:D ktorym ?:D ja jestem facetem i moi kumple ogladaja sie za 50-55 kg laseczkami :) moze oni Ci tylko mowia ze dobrze wygladasz? moze nie mowia prawdy zeby Cie nie dolinowac? wybacz ale ja mam 176 cm wzrostu i przy mnie wygladałabys jak hipopotam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×