Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nina Ryczy

Ile trwa przeciętny romans?

Polecane posty

Mam takie pytanie. Miałam 5 lat faceta, byliśmy udana parą , tak mi się przynajmniej wydawało.Nagle po 5 latach odszedł mówiąc , że nie może mnie dalej krzywdzić. Z początku nie czaiłam o czym mówi. Szybko wyszło jednak szydło z worka i okazało się, że zakochał się w innej dziewczynie.Koleżanka, która obserwuje ten romans powiedziała mi,że tam głównym motorem jest seks, trafił na dziewczynę , która zna się na rzeczy. Ona jest z innej miejscowości i ten kretyn jeździ do niej po prostu na bzykanie.Niestety biedak nie wie,ze jego wybranka jest w stałym związku, nie wiem czy to chłopak czy mąż, ale ktoś jest na pewno. Dlatego mam pytanie, ile może według Was trwać taka fascynacja i czy są nadzieje,że on do mnie wróci jak się wyszaleje. Jaka przyszłość wróżycie takiemu związkowi i czy miałyście podobne sytuacje.Chodzi mi tez o to,czy przeżyłyście powrót faceta po takim wyskoku jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajdź sobie lepiej nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajdź sobie lepiej nowego.
I nie tłumacz sobie, że to tylko seks bo w sumie to nie wiesz co ich łączy. A jeśli naprawdę zadaje sobie tyle trudu dla seksu z inną to między wami już nigdy nie zaiskrzy. Szkoda życia dziewczyno. Ciesz się, że dowiedziałaś się o tym przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×