Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka 1975

ILU MIAŁYŚCIE PARTNERÓW SEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość Ewka 1975

Drogie dziewczyny! Przeczytałam dzisiaj w jednym z babskich tygodników że w Polsce kobiety mają w swoim życiu statystycznie 4 partnerów seksualnych a mężczyźni 7 partnerek. Nie wiem jak przeprowadzane były te badania ale wydaje mi się że są mocno naciągane! No chyba że średnia uwzględnia też zawodowe prostytutki. Ja mam 38 lat, i mąż jest moim pierwszym i jedynym partnerem a i ja dla niego jestem jedyną. Nie krytykuję tych którzy mają bogatsze doświadczenia- wiadomo różnie w życiu bywa- ale te statystyki wydają się być zawyżone. A jak to u Was moje drogie wygląda? Ilu miałyście partnerów, jak często współżyjecie - my średnio raz w tygodniu, czasem przytrafi mi się samej zadowolić;-)-i czy jesteście zadowolone ze swojego życia intymnego. Z góry dziękuję za Wasze wypowiedzi! Pozdrawiam.Ewa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tygodniu ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lata, 4 partnerów (tzn. facetów 2), ostatnio 1-2x w tygodniu bo mamy delegacje, ale często codziennie, zadowolona :) Młodsze pokolenia zawyżają statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyniki kobiet pomnóż przez 4 a mężczyzn podziel przez 3 i będziesz miała rzeczywiste wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 3 i raczej na tym koniec ;) 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wibrator, też doliczyć, do partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kolezanki: wiek 22-26 1. 2 2. 1 3. 5 4. 0 5. kilkunastu Kolega 1. 5 stalych, kilkadzisiat przypadkowych, potrafi byc w rownoleglych seks-ukladach 2. 1 3. 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45ciu
45-ciu, mam 36lat, od lat zyje w cnocie, ale swoje sie wyszalalam, ze az mi chlopaki obrzydli I dlatego prowadze to cnotliwe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa ale zapomniał c***owiedziec jeszcze o kilku, przez te lata które maił i ma na lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata, trzech partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stracilam rachube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffffaello
40 lat-okolo 100 partnerek,dokladnie nie jestem w stanie policzyc.teraz w zwiazku jestem wiec mi srednia troche spadla,ale daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli męskie statystyki dzieli się przez 3 to ja miałem ponad 120 partnerek seksualnych - lat 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po takiej ilośc***artnerek można sobie jeszcze ułożyć satysfakcjonujące życie erotyczne z jedną partnerką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety mają znacznie więcej partnerów seksualnych niż mężczyźni. Dlatego też nikogo nie dziwi 20 letni prawiczek natomiast 16 letnia dziewica jest zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat 5 partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie liczylam bo nie mam czasu jak bede 90 lat miala to bede liczyla i wspominala jak gleboko kazdego mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij84 wyniki kobiet pomnóż przez 4 a mężczyzn podziel przez 3 i będziesz miała rzeczywiste wyniki . oj coś w tym jest smiech.gif x Wynika to z tego że kobiety chcą "r****czy" a mężczyźni "dziewice" Dlatego faceci nie przyznają się kobiecie, że są prawiczkami a kobiety facetom, że sypiały z kim popadnie. wynik tego jest taki, że kobiety zaniżają prawdziwą liczbę partnerów a faceci zawyżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat 2 partnerów. Kochamy się 3-4 razy w tyg.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dziewczyny Wy niezle dajecie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden partner mam 22 lata i niecały rok po ślubie. Mój mąż miał już przede mną jedną partnerkę ale powiedział mi o niej przed ślubem. Kochamy się na razie jak "króliczki"=-O prawie codziennie ale nie możemy sie jeszcze sobą nacieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 lat 2partnerów sex 2 razy tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jeden partner mam 22 lata i niecały rok po ślubie. Mój mąż miał już przede mną jedną partnerkę ale powiedział mi o niej przed ślubem. x Jakby C***owiedział, że jest prawiczkiem to nie powinnaś być z nim bo to upokarzające dla kobiety. Ciesz się, że rozprawiczył się z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jeszcze dziewicą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jestem jeszcze dziewicą usmiech.gif x Dziewczyny poniżej 15 roku życia nie liczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie mam czarnego a co bylo wczoraj to zapomialam bo sperme polykalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat, partnerów około 25 (nie wiem dokładnie :D ) obecnie bez związku sex.. hmm 3-4 razy na miesiąc niestety :P Jednak w związku łatwiej o sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jest 4 partnerem i pewnie tak pozostanie. W wydaje mi się, że statystyka jest OK, trzeba brać pod uwagę, że jest to średnia arytmetyczna i nie ma na celu przypisywać każdemu nie wiadomo ilu partnerów, to daje tylko pewien obraz społeczeństwa. Przykład: idzie pan z psem i statystycznie mają po trzy nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×