Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co

ja mam imieniny, a on idzie z kumplami

Polecane posty

Gość co

do d... z takim facetem. jak powiedzieć żeby spadał skoro go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii9876
Miałam podobną sytuację i potem od niechcenia opowiedziałam mu jak świetnie sie bawiłam z innymi znajomymi!!!i podziałało przepraszał mnie chba cały tydzień a teraz to już o wszystkich ważnych dniach pamięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
pewnie tak, będzie. ale co przykro to przykro. Ja mam taki paskudny charakter,że się w ten sam sposób zemszczę Wiem, że to nieładnie. Ale nie wytrzymam ,ża miesiąc są jego imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii9876
Mi też było przykro , nawet sie popłakałam ale oczywiście on o tym nie wie!!! dodam że to było u mnie na początku związku i on zapomniał ,a u Ciebie jak to jest czy on wie że ty masz te imieniny??? i jesli moge wiedzić ile macie latek?aha i wszystkiego naj lepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
wie, wie, ale ma targi i szef zaprosił pracowników na bibę i on nie może odmówiś, ale nie powiedział mi tego , tylko ,że będzie na targach do późna pracował. Nienawidzę kłamstwa a co do naszego wieku to boję się powiedzieć, gdyż na pewno mnie surowo ocenisz ja 47 a on 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii9876
No to naprawde Ci musui być przykro a czy na tą bibke nie możesz iść razem z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze nie traktuje cie powaznie? z gory przepraszam za ocene, ale tak zazwyczaj jest, ze mlodzi mezczyzni traktuja starsze kobiety jak przygode a ta kobieta o tym nie wie i potem rozpacza, ze w jej imieniny wyszed z kolegami. nie mowie, ze w waszym przypadku tak jest. poza tym to tylko imieniny. urodziny sa wazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
urodziny w tym wieku to raczej stypa, nie chce juz obchodzic, czasem smieje się sama do siebie że to "Ostatnie podrygi konającej ostrygi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
siedzę w biurze, dostałam wiele kwiatów, i jak myślę, że niedługo wrócę do pustego domu i całą noc będe sama, bo on nie wróci na noc, bo mazadaleko. jESTEM TU SAMA, NIE MAM TU RODZINY, ANI PRZYJACIÓŁ będę sama i on o tym wie, jezu jak jest smutno do d......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikah
Trzeba było zrobić babskie spotkanie!Same kobitki i spoko bez facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
a ja dostałam piany i wysłałam mu sms ze nie musi się już martwić o mnie i że imieniny będę swiętowała z marcinem natychmiast zadzwonił i już nie idzie z kumplami ja mu na to, że litości nie potrzebuję i mam chętnych na spotkanie się ze mną bez przymusu I nie musi sie zmuszać do bycia ze mną dziś i kiedykolwiek. Bo starość starością samotność samotnośćią, a ja swój honor mam i litości niczyjej nie potrzebuję. No cóż !zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co..
--> bravo!!! nie mwoei,zeby na zosc komus robic, ale uwazam,ze rozegralas to idealnie.Niestety najwidoczniej facetom trzeba mowic jasno i wyraznie,ze bez bnich sobie poradzimy, skoro oni nas zlewaja. Oni chybalubia takie "suki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
chyba lubią, bo ja wale prosto z mostu co minie boli i nie owijam niczego w bawełnę , on kokieteryjnie nazywa mnie wredną suką, ale jest i wraca, tylko dlaczego muszę robiś wszystko na siłę, czy tak trudno pewne sprawy zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×