Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22

Jak byście zareagowały, gdyby chłopak nie wykazywał inicjatywy z całowaniem?

Polecane posty

Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22

Ani na przytulanie? Co byście pomyślały? Jak byście się zachowywały? A drugie pytanie: Czy jeśli ktoś się jeszcze nigdy nie całował z języczkiem to nie umie tego robić i da się to zauważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka Kielce
jesteś gejem:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
to pytanie czy stwierdzenie? Jeśli pytanie to odpowiadam, że nie a jesli stwierdzenie to zaprzeczam. Poprostu byłem i jestem nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
Gdybym był gejem to nie interesowałbym się dziewczynami i nie pytał was o to o co pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
Chociaż przyznaje że uprawiam samogwałt pod fotki Charles'a Bronsona:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
7:11 to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstraPapryczka
Hyhyhyhy niee no coś ty uważam że tego nie da się wyczuć że wcześniej np. nigdy się nie całowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBytom
Ale bzdury. Ja mam 31 lat i jeszcze nigdy nie byłem z żadną kobieta w żaden sposób, nawet nie całowałem się, ani przytulałem, a gejem nie jestem na pewno. Widziałem gejów i mnie prawie skręcało, a za to podobają mi się kobiety od dawien dawna. Nie jestem nieśmiały, nie jestem impotentem, po prostu wybrałem życie w całkowitą pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
czemu wybrales zycie w pojedynke, mimo ze sam jestem dziwny to ciebie nie rozumiem, ja jestem niesmialy i bardzo chcialbymmiec dziewczyne i wciaz wierze ze bede mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBytom
Czemu? Dlatego, że pewne osoby nie powinny się łączyć w pary. i ja do nich należę. Powiedzmy ogólnikowo, że życie nie głaskało mnie po główce. Choć potrafię być przyjacielem to nic więcej. Nie potrafię kochać. Nic nie czuję. Nie lubę jak się mnie całuje, nie lubię jak się mnie ściska już od małego (ale nie byłem molestowany). Ludzie czują się nieszczęśliwi z nieszczęśnikami. ja po prostu nie mogę obciążać nikogo tak. nie wolno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
chyba ze tak, choc wydaje mi sie ze w glebi troche bys chcial miec dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBytom
Ja nie mówię, że bym nie chciał. Zresztą jestem bardzo dobrym przyjacielem. dobrym słuchaczem. kobiety jeśli już mnie poznają to lubią ze mną rozmawiać i się zwierzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBytom
Ja nie mówię, że bym nie chciał. Zresztą jestem bardzo dobrym przyjacielem. dobrym słuchaczem. kobiety jeśli już mnie poznają to lubią ze mną rozmawiać i się zwierzać, nawet o rzeczach, o których nie rozmawiają z swoimi męzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
hmmm no cóż ja już pojde natomiast jesli chodzi o mnie to moze wreszcie uwierze w to ze dziewczyny moga mnie chciec i ze wystarczy jesli poprostu bede je zaczepial, uswiadomilem sobie ze jak bylem w zerowce to wiedzialem co robic z dziewczynami instynktownie a potem na dlugie lata jakby zapomnialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
a w ogle to chyba fajnie jest miec dziewczyne i czuje ze coprawda powoli ale z dni na dzien, z miesiaca na miesiac z roku na rok jestem coraz bardziej gotowy zeby miec dziewczyne i ze to staje sie coraz brdziej realne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBytom
ja też zaraz będę musiał iść. może jeszcze pogadamy kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeNie miałem dziewczyny22
pewnie nie ale szczerze mowiac na rozmowac z facetami mi nie zalezy szczegolnie a nawet na samych rozmowach z dziewczynami przez internet tez nie bardzo, wchodze tu jak sie chce o cos zapytac ale za dlugo tu siedziec to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka ......
hej a czy teraz masz kogos ze pytasz o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka ......
ciekawi mniedlaczego nie reagujesz na przytualnie bo rozumiem całowanie moznanie umiec ale przytulic sie to chyba kazdy potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka ......
co do tego czy mozna zauwazyc ze ktos tego nigdy nie robił pewnie ze mozna;) ja bym zareagowała pozytywnie raczej moze w pierwszym momencie zastanawiła bym sie czy to nie gej i czy napewno ja go pociagam fizycznie .....jesli juz bym z niego to wydusiła :P to bym zaczeła go smielac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .i.i.i..........i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×