Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mu zależy to wytrzyma bez seksu?

Polecane posty

Gość gość

Rozstałam się z chłopakiem po ponad roku ponieważ jestem dziewicą i chce poczekać z seksem. On niby to rozumie ale od jakiegoś czasu ciągle naciskał na mnie w tej sprawie. Po ponad miesięcznej przerwie stwierdził, że mnie kocha i poczeka aż będę na to gotowa. Myślicie, że faktycznie przemyślał, kocha i poczeka? Jestem jego pierwszą dziewczyną i on jest prawiczkiem. Wierność jest dla niego podstawą, dlatego nie piszcie że mnie zdradza, ani żebym poszła z nim do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pójdzie się stołowac gdzie indziej mogłas mu przynajmniej possać na co ty czekasz?! po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co czekam i po co to akurat moja sprawa. Czekam na tego, który będzie tym jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co stoi na przeszkodzie, żebyście wzięli ślub? Kiedyś dziewczyny czasem dochowywały dziewictwa aż do ślubu, ale wtedy wychodziły za mąż w wieku 19-20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu zależy to jak najbardziej ale nie marz sobie , żyjemy w czasach gdzie ludzie absolutnie się do siebie nie przywiązują , panuje poligamia i częsta zmiana partnerów , może zostały jakieś wrażliwe , romantyczne jednostki ale ich jest może z 5 % , ludzie teraz zyja bez żadnych ideałów , jak coś się zepsuje to akcja " wymienić na nowe "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na co czekam i po co to akurat moja sprawa. Czekam na tego, który będzie tym jedynym" X To po co z nim jesteś, szukaj tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że to on jest tym jedynym. Chciałabym wziąć ślub, ale jak facet na mnie naciska w takich sprawach, to mam wątpliwości czy jest tym jedynym, więc jak mam iść z nim do łóżka albo tym bardziej do ołtarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że autorka to po prostu taką wrażliwą dziewczyną z idealami, ciężko ci będzie moja droga , dziś dziewczyny daja doopy na pstrykniecie palcem , ale uważam że warto probowac , mój mnie namówił obiecywał ślub a później zostawił , nie daj sobie nic wmówić bo i tak cię moze wyrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co z nim jesteś jak Cię nie pociąga? Kiedy mężczyzna naprawdę podnieca kobietę to ta szybko rozkłada nóżki (nawet jeśli to dla niej pierwszy raz), a jak nie to sobie dziewczę dorabia do tego braku pociągania jakieś ideologie. Jak np o świętości własnej cipki. I czekaniu na tego właściwego. Tor że bycie z tymi niewłaściwymi i zerowanie na ich emocjach i portfelu jest moralnie naganne. Jeśli są jeszcze kobiety, które wiedzą co te pojęcie znaczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź idioto jak zwykle trollujesz tymi pseudo madrosciami , wyobraź sobie że ja jeszcze wrażliwe pobożne dziewczyny , które mają zasady , a ty się bujaj że szlaufami a od porządnych wara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 dzięki, że ktoś mnie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat mamy oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat to ciągle mało ;) tragedia to by była jakbyś miała 30 lat i była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka źe 20 latek wali konia kilo razy dziennie . Jak sie przyzwyczai do konia to już baby po 30 stce nie będzie potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a co stoi na przeszkodzie, żebyście wzięli ślub? Kiedyś dziewczyny czasem dochowywały dziewictwa aż do ślubu, ale wtedy wychodziły za mąż w wieku 19-20 lat. xxx Bardzo młode dziewczyny.Po co jej doradzasz takie rzeczy?Kiedyś 12 latki wychodziły za mąż i kiedyś to była dzicz.Dziś jej już nie ma.Niech się dziewczyna uczy,bawi i korzysta bo młodość ma jedną. Autorko uważaj z tym mężczyzną.Jeśli to dziewictwo jest dla ciebie takie ważne.Możliwe że przez ten miesiąc dupczył sobie inne na boku,pobawił się i wrócił bo widzi w tobie opcje na przyszłość czyli kurę domową i matkę.Nie chcę cie straszyć sama jestem bardzo młoda o rok starsza od Ciebie ale ostrzegam.Może poszukaj skromnego prawiczka?Wielu z nich to fajni faceci :).Ale są też świry wśród takich więc szukaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sobie czochrać bobra i udawać dziewice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsza jest miłość , jeśli chłopak kocha to to po prostu widać , jeśli mu zależy na jednym to to też widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:27 dzięki za rady i mądrą odpowiedź. Myśle sobie, że skoro wrócił po miesiącu i się stara to może jednak naprawdę kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 A jak kocha, to nie chce seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy głupie i niedoświsdczone dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olać kobiety i tak raz w miesiącu poroochasz a 29 razy zwalisz konia . A jak jesteś singlem to 30 razy zwalisz w miesiącu . Nie ma dużej różnicy . Po zatym pijesz alkohol kiedy chcesz i nikt cie nie truje . " ty pijoku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi . O to chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi . O to chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:36 Olać oziębłe, leniwe niedajki Z nimi są problemy przed ślubem, a po ślubie będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety targają sobie same małże i udawają dziewice . I pieprzą że mogą żyć bez seksu . A małźe targają do fotek Banderasów i im podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:41 Więc takie niech się wiążą z impotentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 to kto ci broni wziąć taką jaka lubisz ? Ty masz martwice mózgu jak domniemam , każdy się bierze za kobiety takie jakie lubi , tyle masz puszczalskich , po co sie plujesz do dziewic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Żałosne. To że jesteś wybrakowana samicą bez popędu i seksapilu, albo że żaden naprawdę seksowny mężczyzna Cię nie chce, nie oznacza, że inni forumowicze są idiotami. Nazywaj sobie to zasadami jeśli chcesz. Miałcy ludzie zwykli malować pozłotą wzniosłych haseł swoje braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×