Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KINGGAAA

jak syzbko nauczyc sie jezyka niemieckiego

Polecane posty

Gość KINGGAAA

niestety nie mampieniedzy na kursy a zalezy mi zeby nauczyc sie tego jezyka w stopniu dobrym ile nazlezy poswiecac czasu na nauke tego jezyka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu niemieckiego
a nie angielskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGGAAA
WLASNIE SAMAJUZ NIE WIEM NIEMIECKI TROCHE JUZ ZNAM NATOMIAST ANGIELSKIEGO NIE,musialabymzaczac nauke angielskiegood podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DePress
Po topiku wydaje mi się, że najpierw jeszcze trochę podszlifuj polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cflhgvbn,
de press po czym takie swierdzenie ...pisze szybko na klawiaturze dlatego czasem lacze slowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugeruje poszukac na niemieckich stronach lekcji online. Ja uczę sie własnie flamandzkiego i oprocz tego ze chodze do szkoły jezykowej to szlifuje jezyk na wlasnie takich lekcjach online. Sa one bezpłatne. Powodznia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nauczylam sie dobrze
mowic jako samouk poprzez Profesora Klausa . Polecam bardzo .Gramatyka, Slownictwo, Rozmowy i Konwersacje.Kupisz w kazdym Empiku . Wspanialy program , ekstra wymowa i mozliwosc ciaglego poszerzania znajomosci jezykowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do szkoły językowej , ale czytałam również niemieckie książki , oglądałam filmy z niemieckim lektorem , uczyłam się niemieckich słówek ze słownika na pamięć , potem wyjechałam do DE...ogolnie aby byc perfekcyjnym z niemieckiego w mowie i piśmie nalezy poswiecic duzo czasu , akurat moim zdaniem niemiecki jest najprostszym z jezyków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mozesz wierzyc lub nie , nauczylam sie w miesiac niemieckiego w takim stopniu, ze moglam sprawy w urzedzie sama zalatwic.wczesnie nie mialam kontaktu z tym jezykiem.Jak ktos chce, to mozna.U mnie to wygladalo tak, nauczylam sie na pamiec ksiazki.Tytul byl Samouczek do jezyka niemieckiego, autora nie pamietam, to byl 1997 rok.ta ksiazka to 50 lekcji.Pod kazda lekcja masz zadanie domowe, nalezy z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski przetlumaczyc po 15 zdan.Ja siadalam o 8.00 i uczylam sie ( robilam cwiczenia, bardzo duzo pisalam)i konczylam okolo 16.00 Wieczorem ze slownika codziennie po ok.100 slow na pamiec.Po miesiacu pojechalam do Niemiec, moglam sie spokojnie porozumiec, rozumialam co do mnie mowia.Wiadomo, bylo ciezko.Do 2006 roku nie mialam zadnego kontaktu z tym jezykiem.W 2006 przeprowadzilam sie do Niemiec.Wszystko zalatwialam sama.Jestem tu od 5 lat, od 4 lat pracuje w duzej niemieckiej firmie jako tlumacz.jak bedziesz chciala to sie nauczysz sama...mnie sie udalo, to i tobie sie uda...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nauczylam sie dobrze
no i dobrze miec meza Niemca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
nauczenie sie na pamiec ksiazki, nie ma nic wspolnego ze znajomoscia jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem filologiem i jakoś z trudem wierzę w nauczenie się dziennie 100 nowych słówek ze słownika, tak od ręki wieczorem przed snem.No ale genialni ludzie wierzę,że się zdarzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj, na forum w styczniu był temat, ludzie pisali, ze w miesiąc uczyli się jednego jezyka. Ktoś napisal, ze w pół roku nauczył się 6, każdy w stopniu zaawansowanym, z płynna mową. Chyba tez pisali o swoich metodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej to mozna sie na kursie językowym nauczyć.Ja juz róznych metod próbowałam, fiszki nie fiszki, odpytywanie, gadanie ze znajomymi po niemiecku, ale nic nie dało takiego efektu jak kurs-chodzisz regularnie, masz lektora, ktory wyjasnia, pomaga i moderuje zajęciami dobrze, bo jest do tego odpowiednio przeszkolony. Jestem po kursie w http://www.wroclaw.oei.org.pl/ , naprawde fajnie tam jest, taka przyjemna atmosfera na zajęciach, sporo zabaw, filmów itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej se poznaj jakiegos Niemca. :) Der beste Weg dahin !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy czy masz jakies podstawy czy nie. skontaktuj sie z http://www.mawil.pl/ moze uda Wam sie dojsc do czegos wspolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz skorzystać z przyspieszonego kursu wakacyjnego w Goethe Institut. Najbardziej cenię sobie w tej szkole to że stawiają nacisk na komunikację i ciekawostki kulturowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisać się na kurs do szkoły Avalon w Radomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2805
Zapisać się na kurs do Pana Tomasza Zalewskiego. Super uczy i jest to bardzo efektowna nauka, która nie idzie na marne! Szczerze polecam bo sam korzystałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2122
Potwierdzam. Również korzystałam z usług Pana Tomasza. Super człowiek ze znakomitym podejściem! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałąm, że jestem antytalentem językowym, a jednak się pomyliłam. U Pana Tomasza Zalewskiego nauka idzie mi składnie i może dla tego, że ma świetne podejście do nauki języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna nauczyc sie przed snem 100 slowek. takie bajki to nie tutaj. tez uczylam sie niemieckiego, obecnie mieszkam w DE. jezyka trzeba sie osluchac. taka teoretyczna samodzielna nauka z codzienna komunikacja nie ma duzo wspolnego. ale pisac mozna wszystko! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zapisuj się do szkół językowych, to przekręt na dużą skalę. płacisz podwójnie bo to w ratach zwykle, a bank pobiera duże opłaty miesięczne. poza tym, te lekcje przy komputerach, gdzie te szkółki z bożej łaski nagrywają dialogi i testy są tak infantylne, że nie sposób nauczyć się żadnego języka. lekcje trwają 45 min w porywach a i nauczyciele w takich szkołach nie tłumaczą dokładnie, jeśli masz problem, tylko lecą z materiałem bo kasa za to też leci. zero zainteresowania uczniem. do domu z lekcji na lekcję jest bardzo dużo materiału testowego. jeśli nie znasz języka i gramatyki, to lepiej sobie odpuść. takie lekcje dobre są dla uczniów liceum, którzy mają takie lekcje też w swojej szkole. inaczej, to strata czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 - Potwierdzam, szkoda czasu i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna sie szybko nauczyc jezyka obcego. To jest praca. SWOJE GODZINY TRZEBA NAD KSIAZKA PRZESIEDZIEC, nie ma innego wyjscia. Nie mozna tego przyspieszyc, niestety. Tez bym chciala. Nauka jezyka obcego wymaga wytrwalosci. Czego WAm z calego serca zycze!!!! Uczcie sie jezykow obcych!! To sie chwali rodacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś posiada zdolności językowe to szybko się nauczy. Chyba że jest totalnym leniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczyłam się intensywnie na kursie w Jagiellońskim Centrum Językowym http://www.jcj.uj.edu.pl/ Wcześniej w szkole to jak to w szkole, średnio nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam naukę niemieckiego przez skypa u pana Zalewskiego. nauka była efektywna i trwała bardzo krótko. jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeste wiele sposobów na dobrą i intensywną naukę niemieckiego. korzystałem z metody prowadzonej przez pana Zalewskiego, któr się okazała skuteczna i pomocna i bardzo to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×