Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewienStudent

Jak zacząć rozmowę z nieznajomą w tramwaju lub autobusie

Polecane posty

Gość pewienStudent

Jak zacząć, o czym rozmawiać, jaki znaleźć pretekst, aby się odezwać, jak tą osobę "zaciekawić" i nie zrazić na samym "początku" czy od razu zaproponować tzw. kawę czy czekać do kolejnego "przypadkowego" spotkania? Pyta nieco nieśmiały 21-latek, który dziś dostrzegł w tramwaju (piękną) nieznajomą studentkę pobliskiego uniwersytetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązać do tego, że wysiadacie na tym samym przystanku (nawet, jeśli nie, to się poświęć ;) ) , zapytać, co studiuje - może nosi ze sobą jakieś notatki? Odprowadzić pod budynek i miło się pożegnać, wyrażając nadzieję, że znowu się spotkacie w tramwaju. A następnym razem już zaprosić na tę kawę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Urocze, że są jeszcze tacy nieśmiali, że nie wszyscy to bufony z tupetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ale mam koleżankę, która czeka, aż pewien nieznajomy z warszawskiej komunikacji wreszcie do mniej przemówi ludzkim głosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no i koniecznie podpytać, kiedy ją w tym tramwaju (lub gdzie indziej) można spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy komunikacyjny bajer
bileciki do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
Wysiadamy na tyn samym przystanku, wsiadamy na tym samym przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
? Jak zacząć, jakoś trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz ułatwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
To studentka Uniwersytetu Przyrodniczego, tylko tyle o niej wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, przecież Ci napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadaj, że razem wsiadacie i wysiadacie, "a dzisiaj chyba nawet idziemy w tym samym kierunku" i odprowadź. Zapytaj, co studiuje - weterynarię, zootechnikę czy co tam jeszcze. Zainteresuj się tym , co powie. Dalej samo pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz sobie radę - piszesz składnie, poprawnie, więc wysławiasz się zapewne też na poziomie. Uwierz we własne siły i działaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
jest wieksza szansa zaczac wewnatrz niz po wyjsciu bo to bedzie troche dziwne gdy ja zaczepie na ulicy, tak po prostu... Jak ma brzmiec moje pierwsze zdanie??? To jest sedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, wewnątrz. Wtedy Ci za szybko nie ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze jak jestem w Warszawie jezdze tramwajem,autobusem i zawsze zagaduje roznych ludzi, pytam o jakis przystanek , o jakis sklep lub ustepuje komus miejsca i prawie zawsze nawiazuje sie rozmowa . Powiedz po prostu :"czesc :) ostatnio czesto sie spotykamy :)"albo cos podobnego. Usmiech to najkrotsza droga czlowieka do czlowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to zaden problem, moge do kazdego zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
...uznałem, że na nią nie zasługuję więc nawet nie spróbuję, a i tak pewnie by się nie udało... Dzięki za chęć pomocy, może komu innemu się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mówię,że chcę ją w*******,tylko raz dostałem w pysk, ale z 10 razy się udało. One wszystkie tego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
^ ktoś oprócz ciebie w to uwierzył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie by tam żadna nie zechciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki  kawaler
gdy jest się brzydkim to nie ma się najmniejszych szans, nawet gdyby było się bogatym to ich nie ma... to takie skazanie na samotność wyrok = wszystkie weekendy ko końca życia przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
jestem zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaslugujesz na nia ? przeciez jej nie znasz :) nie mysl odrazu o jakims zwiazku , a poznac kogos interesujacego zawsze warto. Zagadaj do niej tak zwyczajnie ,zapytaj o jakis sklep (ktorego akurat szukasz ;) albo cos zupelnie zwyklego i zo baczysz co z tego bedzie , nie nastawiaj sie na nic i nie spinaj a bedzie naturalnie i wtedy zobaczysz. Ja bym sprobowala z czystej ciekawosci ! powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Student gdyby wszyscy tak majęczyli jak ty to ludzkość by wyginęła. Podejdź do laski i powiedz tak - Cześć jestem ...imię... Przyglądam się tobie od jakiegoś czasu imam wielką ochotę zaprosić cię na kawę . To wszystko . Najwyżej ci odmówi ale na pewno nie zwyzywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
^ gdybym tak powiedział jak proponujesz odwieźliby mnie do szpitala psychiatrycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości? wiesz cokolwiek o kobietach? są bezwzględne i brutalne, dla nich nie ma barier... nic ich nie powstrzyma aby zniszczyć kogoś kto się w nich zakochał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
więc pewnie jesteś z tych "ładniejszych" i tak naprawdę cokolwiek byś nie powiedział takiej dziewczynie to by z Tobą na tą kawę poszła, niektórzy/ja mogą "stawać na rzęsach" a i tak spotkają się z odmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×