Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi z doswiadczenia

JAK ZATRZYMAC PRZY SOBIE FACETA???

Polecane posty

Gość powiedzcie mi z doswiadczenia

xo robic by mu cagle zalezalo, by sie staral, by szanowal by sie nie znudzil? Moje dwa zwiazku zakonczyly sie po 2 latach bo ktos sie mna znudzil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
tajemnicą zatrzymania faceta przy sobie jest.... nicnierobienie :D facet jak szaleje za kobietą to szaleje i nic tego nie zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *asia*26
właśnie nie szaleć za facetem,mieć też swoje zycie. Nie może być tak że facet będzie całym światem.Wiem co mówię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqa konefka
tak,tak to powyżej to wszystko prawda a i koniecznie przeczytaj książkę"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Argov Sherry. Książka to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże wam ułożyc związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *asia*26
dokładnie,też czytałam ta ksiązkę, choć najważniejsze żeby samej mieć potrzebę żeby tak się zachowywać a nie dlatego bo 'było napisane'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi z dowswiadczenia
moje dwa zwiaki zakonczyly sie poniewaz przyznaje: byly dla mnie calym swiatem....wszytskim...robilam wszytsko dla kogos nie dla siebie moze jakies rady? zaczynam nowy zwiazek a nie chce popelniac znowu tych samych gaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *asia*26
Może nie czułaś się tak naprawdę pewnie w związku,stąd była potrzeba ciągłej koncentracji na facecie, trzymaniu'ręki na pulsie'? Ja też kiedyś taka byłam w jedym związku bo nie ufałam do końca. Może to kwestia faceta z którym się jest? Może jak się jest spokojnym, szczęśliwym to można tez w spokoju skupić się na sobie,może to o to chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *asia*26
ja się zmieniłam nawet nie zauważyłam kiedy,mam już od dawna nowy związek, ale mam tez czas dla siebie z którego też potrafię się cieszyć, jest zupełnie inaczej,dlatego myslę że to kwestia faceta z którym się jest i tego jak się przy kimś czujemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqa konefka
no przecież ci mówimy - miej swoje życie, nie pokazuj, że szalejesz za nim.Mężczyzna pragnie nie tylko kobiety pięknej i ponętnej. Pragnie kobiety, która ma rozum i własne zdanie. Ceni swoją niezależność. Ma świadomość swojej atrakcyjności i niepowtarzalności. Pamiętaj zasadę nr 1 - Jeżeli twoje życie ograniczy się do ukochanego mężczyzny, prędzej czy później cię zostawi. Postawa „dla ciebie wszystko” to gotowa przegrana. Dość kolacyjek z pięciu dań, prasowania koszul i ustawiania swojego życia pod jego kalendarz. Od dzieciństwa wmawia się kobietom, że powinny być miłe. Już samo słowo miłe zakłada pewną nijakość. Co to znaczy być miłą? Według autorki książki „miła dziewczyna” usilnie nadrabia brak pewności siebie, dając wszystko mężczyźnie , niewiele od niego wymagając. „To kobieta, która daje ślepo, bo gorąco pragnie, żeby jej zainteresowanie zostało odwzajemnione. To kobieta, która pójdzie na wszystko, co jej zdaniem zadowoli mężczyznę, po to, żeby za wszelką cenę utrzymać związek”. Przegrana gwarantowana jeśli sterczysz w kuchni i pieczesz ciasto w kształcie serca lub pocisz się w koronkowej bieliźnie i czekasz na powrót swojego księcia. Taka postawa to katastrofa! Od zaraz należy przemeblować listę priorytetów. Porzucić rolę popychadła i żyć według własnych zasad. „Decydować, jak chcesz być traktowana. Tolerować tylko to, co chcesz tolerować. Odejść, jeśli związek nie spełnia twoich oczekiwań”. Mężczyzna musi przypomnieć sobie, jak się kobietę zdobywa. Dać z siebie więcej i …jeszcze więcej! I pamiętaj - nasz stosunek (kobiet) do siebie decyduje o tym, jak widzą nas inni. Jednym słowem - wszystko zależy od nas. Zwłaszcza nasze szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' tak,tak to powyżej to wszystko prawda a i koniecznie przeczytaj książkę"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Argov Sherry.'' Mzoe ktos strescic,co w niej bylo? Chociaz wkilku punktach. Bylabym wdzieczna ;) (Mzoe kupie,ale musze byc bardzije przekonana ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, bo to zawsze ja się nudzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqa konefka
Aee - recenzja książki w moim poście powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, efqa juz strescila :classic_cool: dzieki! Niektore ;rzeczy' sa dla mnie nepojete, bo JA wolalabym bym sama niz w zwiazku,w ktorym zle sie czuje. Ale z drugiej strony musze popracowac nad poczuciem wlasnej wartosci i to sobie wezme do serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqa konefka
znalezione w necie :) Tytułowa zołza nie jest jędzą ani wrednym babsztylem. Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże wam ułożyc związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, efqa - ciagle sie rozmijamy o minute ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafka
Kochana *asia*26, myslisz ze ja nie mialam swojego zycia.... nawet gdy robilam cotygodniowe zakupy, on zawsze pytal, czy moze przyjechac aby je robic ze mna. Kiedy ja powiedzialam, ze dam rade to sie obrazal. Nie mieszkalismy razem, nasza odleglosc to 30 km miedzy naszymi domami. Kiedy szłam do kolezanki na damskie pogaduchy, on wciskal sie abym go zabrala. Niestety odszedl chyba dlatego, ze nie robilam tego co on. Zerwal ze mna przez gg, po czym zareczyl sie ze swoja dawna dziewczyna z lat studenckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi z doswiadczenia
hmmm komus na mnie zalezy stara sie.....jak mam sie zachowywac w stosunku do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqa konefka
Im mniej zależy tobie, tym bardziej jemu i odwrotnie..... ogólnie mówiąc to chyba tak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bardzo fajny
Codziennie z gracją i szykiem obciągaj z połykiem i będzie zadowolony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi z doswiadczenia
Boję się bo odbiłam go innej. Był zaręczony, zerwał zaręczyny 3 miesiące przed ślubem. Nie chcę żeby zrobił mi to samo :( Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafka
Jak mozna odbic Faceta, który kiedys był moim narzeczonym a zerwal dla swojej dawnej milosci??? Moj EX chwali sie swoja nowa na naszej klasie. Jak go odbić, prosze o porady ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cholere go odbijac? Znajdz kogos nowego,z kim sie dogadasz,a nie - jak rzep psiego ogona.. Jak cie nie chcial,to znaczy,ze nie i tyle. Co do im bardziej zalezy jemu - tym mniej tobie i vice versa, to wydaje mi sie, ze tak jest glownie na poczatku znajomosci albo w troche niedojrzalych zwiazkach. Wg mnie aprtnerzy powinni potem razemz, zachowaniem wlasnej wolnosci, pielegnowac swoja milosc,dbac o nia. I zaangazowanie rosnie obopolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeberka85
Ja jestem zdania, że obie strony i kobieta i mężczyzna powinny się o siebie starać, ale zwykle to jest tak, że kobieta musi się starać bardziej :) I to zaraz na początku - by poderwać faceta i potem, aby go przy sobie zatrzymać. Ostatnio trafiłam na 2 pozycje poradnikowe omawiające te kwestie a mianowicie chodzi mi o książki Pani Anny Szlęzak "Jak Zatrzymać Faceta" oraz "Jak Poznać i Poderwać Faceta" :) Bardzo fajne porady można w nich znaleźć - bardzo przydatne, opisane w lekki i łatwo przyswajalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirlej
Hej,ja jestem 8lat po slubie I dwojka dzieci..miesiac temu moj maz oswiadczyl mi ze sie dusi,ze mnie nie kocha..a dwa dni sie wyprowadza,znalazl mieszkanie 10 minut od naszego..dzieci co dwa tygodnie chce widywac I alimenty bedzie placic..bylam kiedy trzeba przykladna zona I matka a kiedy chcialam wyjsc sama czy z kolezankamii to robilam to..poprostu mialam swoje zycie kiedy tego potrzebowalam..teraz niewiem co robic na swieta bede sama z dziecmii :( ciagle placze I mysle gdzie popelnilam blad ..czego mu niedalam..kocham go Bardzo I ciagle mysle ze to sen ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was ma pdf książki "Jak zatrzymać faceta"Anny Szlęzak ? Jeżeli tak prosiłabym o przesłanie na mail : hippocamperose@gmail.com ....będę bardzo wdzięczna! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hippocamperose masz na mailu? jak masz prześlij dalej na furgonetka3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym bardzo prosiła o przesłanie, z góry dziękuję wszystkim pomocnym :) wyspa185@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa91
hey, i jak macie tą książkę "jak zatrzymać faceta"? jeśli nie to moze zlożyłybyśmy sie w pare osob, wyjdą grosze a każdy będzie zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulka dziecko po co ci to? po co chcesz na siłe kogoś zatrzymywac? bądź sobą a jak sie facetowi nie podoba, niech SP\IE\RD\ALA, naprawde to nie koniec swiata. Zabawne że żaden facet nawet najwiekszy brzydal i glupek nie czytalby ksiązek w stylu: jak zatrzymac kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×