Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokilka22

Jak znaleźć miłość za granicą?

Polecane posty

Gość Kokilka22

Brakuje mi mężczyzny, chcę się zakochać, dzielić z kimś moje życie, chcę by moje życie nabrało rumieńców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wio na balety
a w jakim jestes kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsjdbdjbdjd
Tak samo jak w kraju. Nie szukaj na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere--
moze jest jakis portal dla polakow bedacych w tym kraju w ktorym przebywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertoooo
No wlasnie skad jestes bo ja z uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
Ja też z UK. Nie jest łatwo znaleźć kogoś na poziomie. Mówiąc na poziomie mam na myśli z wyższym wykształceniem, inteligenty, bystry, z poczuciem humoru, kulturalny i z pasjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertoooo
@ Kokilka22 Jelsi chodzi o serwisy to powiem Ci , ze gownie w nich chodzi o nabijanie kasy i o nic wiecej. :) To czego szukasz to zadne wygorowane wymagania po warunkiem , ze takze je spelniasz?:) Ile masz lat? Jak Ci na imie? W jakich rejonach przbywasz bo ja Londyn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertoooo
@ Kokilka22 Pani ambersol sie nie sluchaj . Niedawno pisala na kafe ze zaliczyla juz 20tu. Takze zbyt duze prawdopodobienstwo na PD, ze ktorys z nia juz spal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
Nieee, kiedyś spróbowałam z Sympatią - koszmar. Spełniam znacznie więcej warunków niż podane :) acz imienia nie zdradzę (z jak sądzę oczywistych względów). Lat 22,5, miasto - Cardiff, w tym roku kończę magistra na tutejszej uczelni. Czekam na rewanż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowq
jest tam tyle samotnych mezow i ty masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
A mam :) Bo samotnymi mężami nie jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowq
to nie chcesz rozwalic malzenstwo bo moim taka jedna zainteresowala sie i powszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertoooo
Kokilka, Ja jestem starszy, mam 30, jestem inzynierem. Fajni byloby porozmawiac prywatnie, z oczywistych wzgledow. :) Moze zaloz jakis email. Jelsi chcesz to ja zaloze nowy i go podam tutaj. Masz chec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisia85
Hej Robertooo jak się nazywasz? Ja też jestem z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertoooo
Ja sie nazywam Robert :) jestem z Londynu Kokilka - nigdy nie mow nigdy :) Wrzuce Ci maila ktorego pieknego Szarego Brytyjskiego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertoooo
Kamisia85 a Ty skad jestes i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
Okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Inzynier
problem jest naprawde stary odkad....polacy masowo emigruja do UK. ja szalenczo szukam pracy w UE ZACH ale bardzo ciezko jest cos znalezc bedac na miejscu w PL. szukam bez posrednikow, uderzam w konkretne firmy a i tak mi sie nie odzywaja... wiec ja to mam wiekszy problem... bo jak tu powiedziec poznanej polce w polsce ze i tak planuje jak najszybciej sie da wyjazd na zachod....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleluja2017
Ja znalazłem w UK pewną miłość ale byla z Węgier i była zbyt brzydka aby zostać moją żoną, więc pożegnałem. Musiałem wymyśleć, że mam problemy wewnętrzne. Ostatecznie przystałem na tym, że albo samotność albo ktoś. Innej opcji nie ma. Życie jest jedno i szkoda byłoby zmarnować je na osobę niekochaną przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ja mam 30 lat randka za randka i czego wszyscy oczekują to sex w weekendy tu w UK chyba naprwde już ciężko znalesc kogoś kto chce po pracy wrócić do domu i napic się wina cherbaty czy kawy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałeś o jakiś portalach randkowych, ale coś sprawdzonego, porządnego, takiego jak https://kochaj.pl/ - tutaj się sprawdza jakość profili, do tego są testy dopasowania no i nie ma podrobionych kont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka szuka nie istniejącego księcia wiec ma to co szuka. Polecam zakup kota na stare lata bo księcia nie ma nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to chore, ze bedac za granica limitujecie swoje wybory sercowe do Polakow/Polek... jakby innych nie bylo! poza tym z czego wybierac w ogole, jak pewnie pare wolnych krajanow na krzyz znajdziecie. Do ksiazek i jezykow sie uczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×