Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinas

jaka jest między Wami róznica wieku

Polecane posty

miedzy mną a moim ukochanym Krzysiem jest dokładnie:7 lat, 7miesięcy i 7 dni. niektórzy uwazaja, ze róznica moze za duza, ale mi odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOżenas
5 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
2 dni :) i urodziliśmy się w tym samym szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsadf
kurde luska na innym forum napisałas ,ze nie masz aktualnie faceta.Lubisz dawac na lewo i prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmaczka29
24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenegilda33
proponuję aby osoby, których partner wiekowo nie różni się więcej niż 5 lat nie pisały tu bo po co zaśmiecać topik sprawami oczywistymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
różnicy... 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adulllllla
6 lat roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki85
Koleżanka w sierpniu wyszla za mąż za faceta starszego o 14 lat, maja sliczna córeczkę i tak sobie zyją, ze ehh... az im zazdroszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolll
a co sadzicie o zwiazku on 24 ona 36?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam z takim
o 10 lat starszym, a teraz mój misiek jest 2 lata młodszy. Zgadnijcie który jest dojrzalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalala trututu
byly maz 8 lat starszy, teraz facet 1 rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jest starszy ode mnie 7 lat 8 m-cy i 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nas rozni
5 lat roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha34
ja jestem starsza o 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleka
pomocy!!!!!!!! wiem ze długie ale pomozcie podobami sie chlopak ma 19 a ja 14 lat, gra w orkiestrze a ja dopiero dochodze... jeszcze kiedys jak o tym nie wiedziałam... pewnego razu soedze sobie na chali a tu jakis chlopak mi macha... niebieskie oczy i długie czarne wlosy... nie zwracałam na to uwagi, przyszł wakacje pojechalam do babci na wakcjie, ide na miacho a ty gra nasza orkiestra i za perkusja siedzi on... odrazu go poznałam byl piekny on tez sie we nmie wlepił... nie spuszczał wzroku... koniec wakacji ide z kolezankami i brechtamy sie z babki ktora na glowie miala worek bo padał deszcz... na drewnianym domku siedzi moj ksiaze... udałam ze go niewidze, ale moje kolezanki chciały usiasic na ławke. usiadłam moj kochany ogladał sie zza niego i raptem nawet ten kolega sie odwracał... ide na obiad a tam jest moj bebenek zerknoł na mnie, siedzial jego kolega ktory tez nas obserwował... potem ide do domu kultury a tam stoi on przed drzwiami w gajerku i opowiada o maturze tylko z daleka zerknoa i nic wiecej... zdziwiłam sie!!! ide i sie brechtam ale nie pamietam z czego za za rogu wylania sie on...lampi sie na mnie tak jak nigdy napoczatku moje kolezanki az zamilkły i jego koledzy... nie spuszczał oczu ;) czasem jest tak ze przechodze i nie zwraca na mnie uwagi tylko raz zerknie...ale to nie jest zwykle spojrzenie... dzien 18.05.06 wyjazd na ukraine... on jedzie ja nie, ...;( moje kumpele powiedizały ze o wszystkim beda pisac... dochodzily esy ze spiewa ///caluj na lewo caluj na prawo///zadzwoniłam do kumpeli a tu takie cos zostaw go bo inaczej w pysk...okazało sie ze to jakas dziewczyna wzieła mojej kumpeli... okazalo sie ze to jego dziewczyna narobal sie zygal i ma dziewczyne... to jest tylko dziewczyna an wyjazd cos mi sie tak wydaje... bo kumpele z orkiestry mowiły ze on nie jest w tych sprawach taki smiały;(;(;(;9;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AB rh+
9 lat i to on jest starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traalla
9 lat i to on jest starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaś jedna
13 lat,on jest starszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×