Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki typ faceta ma największe powodzenie u kobiet?

Polecane posty

Gość gość

Cham z patologicznej rodziny, palący, pijący, zdradzający, taki daje emocje. Kobiety nienawidzą zbyt dobrze ułożónych gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki cham tylko dla wdowek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z wypowiedzią powyżej. Rodzina patologiczna niekoniecznie ale cała reszta świata prawda. Cham - bo stwarza dystans i często nie wiadomo jak to zadowolić. Pali i pije - czyli towarzyski. Zna dużo bzdurnych historyjek. Wydaje się zabawny. Zdradza - każda kolejna kobieta dodaje mu pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysoki przystojniak z ciemną karnacją i włoskami do góry. Mili mężczyźni nie mają powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha beznadziejne prawiki uważają, że nie mają powodzenia bo są tacy "porządni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:13 Rozwalajace prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo rany, w "fajnym" towarzystwie sie obracacie, ze kobiety dookola was maja takie kryteria... Zmiencie srodowisko, zmienia sie kobiety i ich wymagania. Przy odrobinie szczescia traficie do kategorii: limuzyna, wakacje na Seszelach, narty w Alpach szwajcarskich i wypady do Paryza oraz NYC na zakupy klasa (przynajmniej) biznes. A wtedy typ faceta bedzie taki: przystojny, wysportowany, wyksztalcony, obyty, z klasa, z dobrej rodziny z tradycjami, w garniaku lub stroju casual :D :D :D Milosnik golfa, koni i jachtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apel do prawików. Nie macie powodzenia, bo traktujecie kobiety przedmiotowo i wyłącznie jak obiekty seksualne. Zachowujecie się jak niewyżyte króliki, patrzycie wyłącznie na dupę i cycki, dlatego żadna was nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą "patologiczną rodziną" to nie, ale cała reszta to by się niestety zgadzała. Taki "miły, porządny, spokojny" to od razu się kojarzy że nudny i przewidywalny, a przy wyszczekanym chamie to wiadomo że są "emocje" i on ma dużo znajomych, że większość z rynsztoka to nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiejący okazac troskę i uczucie a nie samolubne bydlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ten miły, porządny i spokojny miał poczucie humoru, spontanicznosc w sobie, własne zdanie (nie wiecznie tylko przytakujacy) był męski to miałby powodzenie, i to jakie! Rzecz w tym ze wśród facetów większość to SKRAJNOSCI! Nie ma takich ,,po środku", tzn albo jest spokojny, nudny, często mamisynek albo cham, prostak, kłamca i zdradzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Nie traktujemy przedmiotowo kobiety prędzej doświadczony tak potraktuje który myśli tylko przyrodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Uwierz nie miałby jakby nie był przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zacząłem mieć powodzenie u pewnej pani, kiedy wprost zacząłem jej mówić, że jestem nieudacznikiem... To chyba jakiś ewenement...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cham z patologicznej rodziny, palący, pijący, zdradzający, taki daje emocje. Kobiety nienawidzą zbyt dobrze ułożónych gości x Dobrze napisane. Może niekoniecznie z patologicznych środowisk, ale taki chamek, pijak, walący prosto z mostu do panny że chce się roochać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:33 Chyba u patologii takiej jak on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutna prawda. Prawniczka po studiach rzuciła faceta biznesmena, krawat garnitur maniery je widelcem i nozem, dla jakiegos obszczymurka bez prawa jazdy, samochodu, bo dawal jej emocje. Dorywczo robil na budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
faceci sa zbyt mili, niesmiali i grzeczni wobec kobiet, a przez to nudni - przynajmniej ci normlani, ktorzy chcieliby znalezc sobie kogos na stale. za duzo mysla co sobie pomysli jakas kobieta gdy do niej podejda itp., a osobnik o niskim iq, nie majacy wstydu nie analizuje, nie rozmysla ze zostani odrzucony, tylko dziala i bierze jak swoja, wzbudza duzo emocji, czesto skrajnych, ale kobiety wlasnie tym zyja; rano awantura, wieczorem ostre rzniecie na zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przystojny i najlepiej wysoki dobrze zbudowany charakter i reszta zupelnie bez znaczenia, nawet pewnie moglby mieszkac z rodzicami w wieku 30 lat i tak by sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście poryci. Naprawdę uważacie ze kobiety was nie chcą bo jesteście tacy porządni? Większość zaprzecza teraz sama sobie. Porządni faceci mają szacunek do kobiet i siebie samych. Facet który ślub i związek traktuje w kategorii kupna samochodu nie jest porządny, jest szowinistycznym chamem. Facet nazywający dziwką normalną kobietę tylko dlatego że uprawiała seks też nie jest porządny, jest prostakiem i chamem.. Facet nienawidzący kobiet nie jest mężczyzną. Jeżeli tak się prezentują porządni faceci to nie chcę takiego porządnego. A wbrew pozorom z łysego dresa łatwo zrobić pantoflarza, wystarczy mieć charakter. Jak takiemu od początku pokażesz pazury to będzie grzecznym kundelkiem. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj najwięcej zdradzają właśnie Ci porządni ;) W takich rodzinach też często jest ukryta przemoc (może nie fizyczna, ale psychiczna, ekonomiczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz co mowi o tym frywolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale ten typ to totalne dno intelektualne. Nic dziwnego, że nie możecie nikogo wyrwać skoro takich "guru" macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość1123dziś x Dokładnie w punkt. Miałem w pracy takiego typa. Alkoholik, nie był zbyt bystry, a zaliczył chyba z 6 lasek z działu zanim go wywalili za ciągłe błędy i za to że wiecznie wonił piwskiem. Nie żebym mu zazdrościł, sam mam żonę, wiec seks mam regularny, ale widziałem jakie prostackie metody stosował jak sobie jakąś upatrzył. A to podleciał i klepnął w tyłek, a to teksty rzucał typu "ruch/asz sie czy trzeba z toba chodzić", a to wsadził swój ryj między głowe a monitor kolezanki i niespodziewanie cmoknął w policzek. Ja jak ma to patrzyłem to ręce załamywałem, myślałem, co za cham i burak, ale to do cholery skutkowało, 5 go spuściło na drzewo, 1 poszła w tango i tak przez okres próbny zaliczył 6 lasek. Szczególnie 2 mnie zaskoczyły, jedna miała określony typ urody, lubiła wysportowanych, koniecznie ogolonych na zero, a koleś był chuchrem z nażelowanymi włosami, a jak zaczął robić do niej podchody to poszła z nim. I druga, ą-ę, intelektualistka, po studiach doktorowała się, zawsze brzydziły ją takie typki, a jak co to i tak mu uległa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety bardzo cenia chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie, zależy od "upodobań" kobiety. Dla mnie przystojni są mężczyźni o ciemnej karnacji, wysportowani, nie za wysocy i mający piękne, wyraziste oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×