Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający-zagubiony

Jakie kwiaty dla dziewczyny? proszę o poradę.

Polecane posty

Gość pytający-zagubiony

Cześć dziewuszki, jutro, po raz pierwszy od dłuższego czasu, widzę się ze swoją 'dziewczyną'. Status naszego związku nie jest do końca unormowany, więc nie wiem do końca, jak mam o Niej mówić. Chciałbym Jej dać jakiś kwiatek- widzę się z nią rano, później niestety wyjeżdżam. Wiem, że to głupia wątpliwość i dotyka bardziej kwestii technicznych, ale mniejsza. Jaki kwiatek Jej wręczyć, skoro wiem, że później większość dnia spędzi na uczelni? Czy w ogóle Jej wręczać? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadu
róża - klasyka wśród kwiatów:) oczywiście czerwona! broń boże żółta... Gdyby było lato, to super dostać bukiet polnych kwiatów:) Np. maki...też symboliczny kolor miłości, namiętnosci.. a delikatne i skromne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty tak na serio?
czerwona róża jest zbyt wyzywająca- oczywiście, przyjmując tradycyjne znaczenie barw. wolałbym chyba białą, albo herbacianą. ale powiedzcie przede wszystkim, czy warto jej dawać badyl, jeśli później będzie musiała z nim paradować na uczelni :O mam wrażenie, że po spotkaniu wyrzuci do najbliższego kosza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jej lepiej jakąś dobrą
czekoladę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający-zagubiony
nie lubi -.- albo kwiaty, albo nic. dziewczyny, proszę, doradźcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m22222222222222222222222222
miły temacik, kup bukiecik różyczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytający-zagubiony "nie lubi -.- albo kwiaty, albo nic. dziewczyny, proszę, doradźcie mi!" Już poradziłam, w czym problem? Kup jej te cholerne kwiaty, a nie przeżywasz to jakbyś miał się jej oświadczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadu
pierwsze słyszę, by czerwona róża była wyzywającą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający-zagubiony
aj, dziewczyny, nie przeżywam :) po prostu zastanawiam się, czy warto :) nie chcę, żeby po drodze je wyrzuciła. teraz pytam bardziej o kwestie techniczne, nie zaś o to czy wręczyć czy nie, bo się czegoś obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadu
kalia np. mogłaby być niestosowna, albo chryzantema... Choc, te złociste...uwielbiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadu
chodzi o technikę wręczania:D czy wyrzucania? Życzę Ci takich "problemów" na resztę życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pewien czas....
nie słuchaj o kaliach i chryzantemach, to cmentarne. RÓŻE wyłącznie. Jedna długaśna, albo kilka gołych, bez tych wszystkich pierdów naookoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający-zagubiony
też sobie życzę takich problemów :) po prostu bardzo mi na niej zależy i zastanawiam się, czy nie wyjdę na kretyna. Wiem, że mój problem może się wydawać żałosny, ale dla mnie to naprawdę poważna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadu
przecież piszę, że niestosowne! Te kalie i chryzantemy. Ale faktycznie gołe róże, bez pierdów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadu
nie śmieję się z Ciebie, pracowałam w kwiaciarni:) I wiem, jakie to niekiedy ważne dla zakochanego wręczającego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no można można
o matko, to kup jej po prostu stokrotki i nie będzie kłopotu. Kwiatki, miłe dla oka a jak nie będzie co z nimi miala zrobić na uczelni to po prostu schowa w torbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający-zagubiony
ale ja właśnie zastanawiam się nad symboliką tych kwiatów. stokrotki kojarzą mi się z młodością, naiwnością i niezdecydowaniem. Róże są odważne- białe to niewinność i szczere intencje, żółte- zazdrość, a czerwone- pożądanie i miłość :) i zastanawiam się, który kolor będzie najbardziej stosowny. Ewentualnie czy zamienić róże na jakiś inny kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bukieciarka- roza pasuje ale jesli ona ma byc na uczelni to padnie do wieczora. Przedstaw sytuacje w kwiaciarni, doradza ci cos co dluzej wytrzyma. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wręczaj. osobiście nie chciałabym paradować z kwiatem na uczelni. to trochę niezręczne i zwraca uwagę - choć to zależy od tej charakteru jeśli już chcesz filozoficznego podejścia do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający-zagubiony
Dziękuję Paniom za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura255
Tutaj http://www.kwiatowaprzesylka.pl można zamówić kosze kwiatów. Piękne są również czarujące tulipany. Myślę, że obojętnie na co się zdecydujesz, to dziewczyna na pewno się ucieszy z takiego upominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie też najpiękniejszymi kwiatami jakie może dostać kobieta są tylko i wyłącznie róże. W zależności od koloru mogą wyrażać różne uczucia a te czerwone zawsze są symbolem miłości i namiętności. Fajnie jak bukiet będzie w jakiejś innej formie jak na przykład w pudełku co można znaleźć w warszawskim sklepie Flower Store. Pięknie i oryginalnie to wygląda. Ja kupowałam akurat na ślub koleżanki ale sama chciałabym takie dostać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakisogrod3
Dobrze jest też kupić krzew ogrodowy, bo będzie on na długi czas ja zakupiłem na https://www.zgarden.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×