Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnazpomorza

Jestem 23letnią samotną matką. Dlaczego fajni faceci mnie unikają ?

Polecane posty

Gość samotnazpomorza

Nie mam już szans na poznanie kogoś ? :( Wszyscy są miec związek bez zobowiazan ? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, ale chca miec wlasne
dziecko lub dojrzala juz kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molibden
Patrząc realnie musisz czekać do trzydziechy na tzw. drugi sort, czyli starszych wdowców albo rozwodników. Żaden facet w Twoim wieku nie zwiąże się z samotną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Power Wafel
Jest właśnie tak, jak napisał ten wyżej. No może zostają jeszcze goście, którzy nie mają szans na ładną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghghhhhh
1.) większosc wspolczesnych facetów nie chce dzieci. Jesli już je mają to najcześciej z przypadku 2.) fajny facet ma inne zajęcia niz rodzina i dzieci 3.) zaczekaj kilka lat i j.w znajdą się chetni . Rozwodnicy albo Ci ktorym sie nie poszczęścilo w związkach. 4.) czy to naprawde taka tragedia zyc bez faceta ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legolas z polski
kto by chciał "używaną" i do tego z dzieckiem. musisz chyba znaleźć desperata albo takiego co totalnie się w Tobie zadurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli pytają mnie o Cyganki to
bo masz pecha i nie możesz spotkać żadnego, co strzela ślepakami, bo pewno u takiego, miałabys jakies szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa ja mam 30 lat
Bo faceci nie chcą być tatuśkami dla nie swoich dzieci. Taka jest niestety (dla samotnych matek) natura faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
offerma proszę Cię nie pisz już 😭 Ciebie to i kobieta bez szans na jakiegokolwiek faceta by nie chciała. :) Autorko nie szukaj tutaj rady na taki temat. Tutaj same prawiczki, szukają wyłącznie dziewic. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdbfvgv
Kolezanka 24 l. z 6 letnia corka znalazla faceta-kawalera ale z dwojka dwoich dzieci (ktore mieszkaja z jego bylą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Power Wafel
Zgaga czemu jej koloryzujesz ? Jeśli trafi się jakiś normalny, to w drodze wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka ma 3 jke dzieci
w tym roku bedzie miec 30tke, nie ma chyba wszytskich gornych zebow i ma juz 4 faceta, ktoiry robi na nia i jej dzieci kiedy ona siedzi w domu (4 facet w przeciagu 2 lat) ani nie jest piekna ani madra ani tym bardziej bogata a ci faceci az tacy zli jakby sie wydawac moglo tez ni sa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
A Twoim zdaniem normalny facet to towar deficytowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdbfvgv
Nie wiem jak twoja sytuacja wyglada ale Wieksza szanse bys miala gdyby ojciec dziecka nie uczestniczyl w jego zyciu, najlepiej zeby w ogole po tym jak dowiedzial sie o ciazy zniknal i nigdy sie nie pojawil. Wtedy potencjalny partner molgby sie czuc tata, moglibyscie miec potem drugie dziecko-wspolne. A jak biologiczny ojciec odwiedza dziecko, spotyka sie z nim sytuacja jest gorsza. Ale sa i tacy faceci ktorzy to akceptuja-ale na pewno duzo starsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z szaconkiem proszę do pana
bo fajni faceci, mogą znaleźć sobie fajne panny bez przychówku. Ewentualnie, krowa zacielona dla gospodarza, to dobra gradka,ale dziewczyna to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
a panny "z przychówkiem" już niefajne? kochałbym Cię ale bez dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
offerma- więc pytam ponownie, kobieta z dzieckiem już nie jest fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa ja mam 30 lat
więc pytam ponownie, kobieta z dzieckiem już nie jest fajna? Do podupczenia tak ale do życia nie. Kobieto zrozum wreszcie, że to wbrew naturze. I pomimo internetu, lotów na księżyc i nanotechnologii podstawowych instynktów nikt nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel93
moja kuzynka ma 3 jke dzieci==> moze bierze z polykiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka ma 3 jke dzieci
pawelku, moze? :D ale jezeli to ma gwarantowac faceta z iloma dziecmi kobieta by nie konczyla, to nie jest chyba tak zle, co? :D :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka.....
czytam was i się śmieję. poważnie. słuchajcie może wy byście się bali co mamusia powie? :D :p :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka.....
czyli ci faceci których znam, którzy związali się z kobietami z dziećmi są widocznie nienormalni :) offerma, co ty piszesz człowieku, mam wrażenie że jesteś niedojrzały :( smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel93
moja kuzynka ma 3 jke dzieci==> musi robic wszystko w wyrku, tak to widze. Zaden normalny koles nie wzialby takiej jak opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to wszystie oprócz
samotnych matek są nieużywane? :) te co się puszczają na prawo i lewo ( a jest ich mnóstwo) ale nie mają dzieci są lepsze? te to dopiero są "zużyte" .beznadziejna teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakolaa
samotnazpomorza a ty jakbys nie maiął swojego dziecka,to ziwazałabyssie z młodym mezczyzna,ktory sam wychowuje swoje dziecko?Do tego ten facet nie byłby zbyt majętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet333333333333
Niewiem czemu sie doto bierze ale jak widze kobiete z dzieckiem to ma takie wrazenie jakby byla drugiej kategori. moze to natura niewiem jakos kobiety z dziecmi nie wydaja sie atrakcyjne mimo ze moga byc ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to wszystie oprócz
wącham dupę offermy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakolaa
a to wszystie oprócz nie to,ze samotne to puszczalskei ,a te nie majace dzieci to nie,tylko ,ze te samotne,młode to głupie,bo nie potrafiły zabezpieczyc sie tak przed ciąża aby nie wpaść. Wolałabym latawice,ktora dobrze sie zabezpeiucza niz djaca jednemu,a nie majaca pojecia o planowaniu rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Męski głos ludu przemówił
Większość samotnych mam na początek leci na cwaniaków, dresiarzów i w ogóle fajnych"macho" na myśl o których cieknie im po ich obrzydliwych balerinkach :o Są na tyle głupie, że nie zdają sobie sprawy, że właśnie tacy za którymi one się uganiają nie nadają się na mężów / ojców ale idiotki po cichu liczą, że jak zrobi się KONTROLOWANA CIĄŻA to oni się ustatkują i zmienią. Na normalnych facetów nie spojrzą nawet bo tamci są "fajniejsi" Jak bardzo fajni są okazuje się jak dziewczyna zachodzi w kontrolowaną ciążę BO PRZECIEŻ NIE MOŻE STRACIĆ TAKIEGO CIACHA. Wtedy taki samiec alfa ( wg standardów idiotek ) daje nogę i tyle go widziała. Dobrze, jeśli uda się od niego wyciągnąć alimenty. Ale najczęściej taki MIŚ zwija się za granicę by uniknąć odpowiedzialności. W tym momencie taka delikwentka zdaje sobie sprawę, że jest W CIEMNEJ DUPIE i zaczyna starać się o względy tych, na których wcześniej by nie splunęła. A że faceci głupi nie są to olewają takie panny. One się frustrują i powstają takie topiki jak powyższe :classic_cool: Taka prawda drogie panie. Możecie się fochować, obrażać i zarzekać, że tak nie jest ale niestety dla was i waszej inteligencji tak jest. Zatem następnym razem zastanówcie się kilka razy zanim popuścicie szpary CIACHU a zlejecie na normalnego faceta dzieki któremu mogłybyście mieć wszystko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×