Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karwetta

Jestem beznadziejna

Polecane posty

Gość Karwetta

Nikt mnie nie lubi, nie mam nawet znajomych o przyjaciołach nie wspominając. Jestem typowym przegrywem. Zadałam się z beznadziejnym facetem do tego mam z nim dziecko. Związek się posypał, a nawet moja mama mówi, że jestem męcząca. Inni mają swoje paczki, a ja nikogo. Uśmiecham się, zagaduję do innych, a niedawno do laski ze skwaszoną i nadąsaną miną podeszła cała grupka i zabiegali o jej uwagę. Jestem tak żałosna, że nie ma na to słów. Staram się tym nie przejmować, ale nie da się. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez nikt nie lubi Jestem pusta jak pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem przygrywem Jestem szczytem przegrywu Nawet faceci maja mnie w d***e Bo jestem nudna jak brudny mop w kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie lubi malkontentów. Zmień nastawienie, ale nie próbuj na siłę być radosna i przyjacielska. I przede wszystkim przestań narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak latwo nagle stac sie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie tak łatwo się zmienić to bądź dalej przegrywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posiadanie znajomych to wygryw :D kto by chcial miec ciagle doope obrabiana i uchlewac ryj bo nic innego ze znajomymi nie da sie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiessne jest ten wass placz i uzaleznianie WSZYSTKIEGO od innych. Po prostu jestescie zaje/banymi nedznymi mieczakami i w sumie dobrze ze tak o sobie myslicie zalosne frajerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posiadanie znajomych to wygryw smiech.gif kto by chcial miec ciagle doope obrabiana i uchlewac ryj bo nic innego ze znajomymi nie da sie robic X Wspolczuje że ty masz takich znajomych tylko od chlania i obrabiania d**y. Ale żałosny przegryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty mozesz innego ze swoimi superznajomymi robic co jest chociaz w minimalnym stopniu fajne? Pogaduszki? I co jeszcze? No slucham qrwa matole niezalosny :D ja was za dobrze znam i wiekszosc taka wlasnie jest. Uchlewanie ryjow pelnych nienawisci i obrabianie osranych doop. No ale probuja sie w necie pajace wybielic a w realu robia swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaak moje zycie jest uzaleznione od falszywych znajomych. Juppppppiiii jestem wygrywem BUAHAHAHAHA je/bany przyglupi tepak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Paczki falszywych obrabiajacych sobie doopy nawzajem za plecami co niczego innego robic nie umia tylko uchlewac ryje. Ja chce tez byc w takiej supcio paczce i stac sie nedznym alkoholikiem. To moj cel zyciowy. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od tego by fajnie spędzac czas z dzieckiem, staniesz sie radośniejsza przeciez dzieci są radosne i może sie od swojego dziecka czegoś nauczysz pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam chu/jowe zycie p**dziakow uzalezniajacych cala swoja marna wegetacje od ilosci falszywych znajomych? :D BUAHAHA mieczaki z****** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×