Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kartolu

Jestem bezwartościowa

Polecane posty

Gość Kartolu

Wszyscy mają mnie i moje uczucia w d***e, nie mam znajomych, przyjaciół. Mąż na początku był bardzo we mnie zakochany, ale potem dość szybko mu przeszło i przez te kilka lat mnie totalnie olewał. Uważa, że nie jestem warta niczego, ani uczciwości, ani miłości, ani uwagi. Od zawsze wszyscy wytykają mi błędy i nawet mankamenty wyglądu. Nigdy nie usłyszałam żadnego komplementu od nikogo. Nawet nie jestem w typie męża, zawsze mi to podkreślał. Tyle razy byłam już odrzucona w grupie, że przezornie nie nawiązuję żadnych nowych znajomości. A nawet jeśli z kimś nowym rozmawiam to na jednej rozmowie się kończy. Albo mam złą energię, albo robię coś źle, ale nikt mnie nie lubi. Nikomu źle nie życzę, a jednak wszyscy odgradzają się ode mnie murem. Jedynie syn mnie kocha (4 lata), ale zdaję sobie sprawę, że on też mnie znienawidzi za kilka lat, sama nie wiem z jakiego powodu. Chciałabym się zabić i już nie zabierać miejsca na tym świecie, ale jedynie syn mnie przed tym powstrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jest świat niestety a meża zle wybralas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartolu
Nie miałam opcji, nikt inny nie wykazywał mną zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha dodam jeszcze ze najwieksza wartoscia jestes sama dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartolu
Samotność jest fatalnym doradcą, a wieczne odrzucenie (już od przedszkola) zniszczyło mnie do kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kartolu dziś czyli to niebyla milosc. Lepiej byc samemu niz z kims kogo nie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy maz cie czasem przytuli?, powie ze kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartolu
Kochałam go bardziej niż samą siebie. On w 100% był w moim typie, chciałam być tylko z nim do końca życia, ślepo za nim szłam. Jednak z jego strony wszystko było fałszywe... Dostawałam sygnały już wcześniej, że coś jest nie tak, ale nie potrafiłam go zostawić. Nie mogłam znieść tej samotności już dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartość człowieka nie zależy od ludzi, którymi się otacza, ale od siebie samego, od tego kim jesteś, jaka jesteś, co robisz dla innych i jak się z tym czujesz. Nie uzależniaj poczucia własnej wartości od opini innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartolu
22:14 Tylko, gdy chce seksu to wtedy jest miły. Potem jest różnie, czasem niby znowu jest zakochany, a czasem mnie olewa. Niedawno nawet powiedział mi, że czeka mnie świetna przyszłość i miał na myśli to, że jestem dobra w łóżku i mogę sobie dorobić jako d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne bo jesli nie ma oparcia w drugiej polowie stajemy sie samotni. skads to znam ale my sie rozstalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartolu
22:16 Nawet jeśli za każdym razem wszyscy mają mnie w d***e? W każdym środowisku, w każdym wieku byłam zawsze odrzucona. Nigdy nie czułam się częścią grupy. Nikt do mnie nie pisze, nie dzwoni. Czasem jednak mam dobry humor, dużo energii, chciałabym się z kimś spotkać, pośmiać, a tu po pierwsze nie mam z kim, a po drugie każda propozycja z mojej strony jest odrzucana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kartolu dziś Nic nowego. Tak wyglada życie. Jeśli ktoś nie odnosi korzyści z tej znajomości to ma cie w d***e. Normalka i nie ma sie czym przejmowac. Masz chyba jeszcze rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×