Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co zrobic

Jestem kochanką...niedawno poznałam fajnego chłopaka...

Polecane posty

Gość nie wiem co zrobic

jestem kochanką 41- letniego faceta, który jest w trakcie rozwodu i ma 2 dzieci....ja jestem sama. Mam 23 lata. Niedawno poznałam fajnego faceta lat 30, wolnego, który świata poza mną nie widzi. On chce być ze mną, założyć rodzine....w sumie ja tez tego chce ale......jest jeszcze kochanek, który bardzo sie do mnie przyzwyczaił i nie spodobało sie mu to ze ja sie spotykam z kimś innym.....do tej pory mówił ze moge sie spotykac z kim chce ale gdy pojawił sie jakis facet to mój kochenek zrobił sie okropnie zazdrosny!!!Nie chce wiązac sie z tym nowym facetem bedąc jednoczesnie w związku z kochankiem. On sie zrobił straszny...ciagle mam jakies zakazy, nakazy....nie jestem jego własnościa ale tak sie zaczynam czuc:( chciałam sie tylko wyzalic, wiem ze i tak mi sie oberwie od Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
i zeby nie było....nie rozbiłam małzenstwa kochanka....był w trakcie rozwodu jak go poznałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja*
dziewczyno masz szansę wyprostować sobie życie. Ja na Twoim miejscu pożegnałabym sie z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwij z kochankiem!!!!! to Twoja zyciowa szansa..... a poza tym i tak nie wiesz ile potrwał by rozwod.... moglby go przeciagac w nie skonczonosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
i usiłuje to zrobic ale kochanek ....ciągle ma pretensje o to:( powiedział niedawno ze skoro on mnie nie moze miec to nikt mnie nie bedzie miał:(......zrobiło sie z tego cos niemiłego:(teksty typu ze mnie uzywa albo ze mnie korzysta pojawiaja sie bardzo czesto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszyła mnie twoja historia
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym słowem jesteś jego nałożnica ?? ;-) zastanów się co Ty robisz dziewczyno !!! masz 23 lata a spotykasz się z 40 - paroletnim gościem ? ciekawe dlaczego ( $$ ) ??? oby nie... niczego tak nienawidze jak materialistek.... proponuje Ci znalezienie kogos z kim moglabys sie zwiazac na stale a bycie kochanka to nic fajnego... przynajmniej ja nie chcialbym miec zadnej kochanki po co mi to jak moge sie kochac w wlasna dziewczyna ? przemysl to prosze Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jestes szczesliwa z kochankiem.... przeciez to jak życie bez gruntu pod stopami!!!! a kochasz kochanka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja jakiś czas temu poznałem kobiete podobna do Ciebie tyle ze ona miala dzieci. Dzisiaj już sie nie widujemy sytuacja mnie przerosła... Kopnij go w dupe i ułoz sobie zycie. Jestes jeszcze mloda i nie jestes jego wlasnoscia. Pomysl o swojej przyszlosci za kilka, kilkanascie lat. Dalej chcialabys byc ta trzecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuc kochanka i zacznij zycie z tym nowym, ktory nie ma zobowiazan, jest wolny jak wiatr, z kochankiem nic was i tak nie laczy tylko lozko, nie potrafisz po prostu tak sobie odejsc??? po co sie meczyc i sluchac zakazow nakazo itp, nawet gdybys byla zona kochanka, to on nie ma prawa ci czegos narzucac zostaw go, obiecywalas mu cokolwiek, ze po rozwodzie bedziecie razem tworzyc rodzine??? czy on sam nie mowil, ze masz wolna reke i mozesz spotykac sie z kazdym??? jeszcze chwile a naprawde bedziesz ana lancuchu odejc jak najszybciej, poki on jeszcze jakiegos swira nie dostal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
ja nie czekam az kochanek sie rozwiedzie.....czuje ze wpadłam....nie wiem kiedy i jak ale on ma na mnie bardzo silny wpływ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dlatego ze ma na Ciebie duzy wplyw Ty masz robic tylko to czego on chce od Ciebie? Laczy was wogule cokolwiek innego niz seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe
czy Twój facet, który świata poza Tobą nie widzi, wie że masz kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo on jest taki macho... takie ciacho chodzace... ech :-( dlaczego dziewczyny nie potrafia zrozumiec ze dookola ich sa inni fantastyczni faceci ktorzy nie zachowuja sie w stylu JESTES MOJA WLASNOSCIA, UZYWAM CIEBIE itd dla mnie to debilizm... nie zastanawialbym sie minuty i kopnalbym tego playboya w dupe i poszedl do mlodszego - bedac na Twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
nie płaci mi za to!!!!! zaczelismy sie spotykac gdy ja byłam po rozstaniu ze swoim poprzednim chłopakiem...i chyba byłam naiwna myslac ze bedziemy tylko gadac:( wyszło tak ze po kilku spotkaniach wyladowalismy w łózku a po paru miesiacach dowiedziałam sie ze jest w trakcie rozwodu:( teraz to wyglada tak ze on co chwila dzwoni i sie pyta gdzie ja jestem...nie mieszkamy w tym samym miescie wiec musze byc co wieczór na gg bo inaczej robi awanture ze sobie nie zyczy zeby ktos inny mnie uzywał:( byc moze cos do niego czułam na poczatku ale teraz......zaczynam sie raczej bac jego reakcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
zerwij z kochankiem .nowy facet świata poza Toba nie widzi to jest dopiero szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
ten nowy to nie jest mój facet...to było kilka spotkan....nie wiem co zrobic bo napewno nie bede sie spotykała z kims bedac jednoczesnie z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij z kochankiem
!!! niezaleznie od tego jak CI się ułoży z tym drugim - masz szansę na normalny związek. A z tamtym ewidentnie coś jest nie tak. "byc moze cos do niego czułam na poczatku ale teraz......zaczynam sie raczej bac jego reakcji" strach to nie jest powód aby z kimś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe
Przeszłam dokładnie to samo kilka lat temu i powiem szczerze że miałam duuuuży dylemat. Ostatecznie postawiłam na młodszego ;) fakt, ze kosztowało mnie to wiele męczących rozmów z K, wyrzutów, kontroli, itd, jak juz chciałam zakończyc tą znajomość (z K) Męczyłam się pół roku. Na szczęście mój wybranek (który wiedział o całej sytuacji) wykazał się dużym zrozumieniem i cierpliwością. No i dziś jestem bardzo szczęsliwa. Rzuć w cholerę kochanka i postaw na miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony 41 kochanek:O, który się do Ciebie jedynie \"PRZYZWYCZAIŁ\" z drugiej 30 letni mężczyzna, który \"ŚWIATA POZA TOBĄ NIE WIDZI\". no rzeczywiście, skomplikowany wybór :O poza tym, jeśli pozwalasz mu sie traktować jak własność, później będzie już tylko gorzej- weź nie marnuj sobie życia dziewczyno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
racja postaw na szczęście i na młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
czuje sie zle w tym zwiazku.....uzywanie i korzystanie:( spróbuj dac d...komus innemu to bedzie zle:(i te jego chore nauki zyciowe:( ale ja sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
wiecie to nie takie proste rzucic i juz...przeciez ja to z nim mecze od miesiaca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe
a czego Ty sie boisz dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
jego i tak juz mam zjechaną psychike:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizze
Debilko, jak chcesz się oderwać od kochanka, to zmień numer telefonu, Gadu-Gadu i tym podobne rzeczy o których on wie i zerwij z nim kontakt. I nie pisz nam tu do cholery więcej tych pierdół, że nie wiesz, co masz zrobić! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe
"jego" ale tak konretniej, pomyśl co takiego może Ci zrobić? Powiedz po prostu żegnam, to koniec. Myslisz, ze przykuje Cie łańcuchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domestos
Wiecie co, laski. Wy naprawdę jesteście wszystkie porąbane. Trzeba gościa "kopnąć w dupę" bo co, bo ma 41 lat? BZDURA. Zobaczymy, jak długo ten młodszy nie będzie widział poza nią tego świata, hehehehe ..... Czasami to mam wrażenie, że macie po 17 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×