Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Opal na palcu

Jestem taaaaaaka szczęśliwa!

Polecane posty

Gość Opal na palcu

Podczas weekendowego pobytu u rodziny, znowu spotkałam jego. On! Przystojny, pachnący, zabawny, lubiany przez wszystkich. Zawsze byliśmy razem, każde wakacje spędzaliśmy razem, kochał mnei zawsze - w każde wakacje. a potem wakacje sie kończyły, ja jechałam do domu, na studia, poznawałam innych, byłam z innymi- ale potem znowu były wakacje i bylismy my. Co dziwne - on nigdy nie miał innej dziewczyny, niż ja. Ale w naszym szczeniactwie nie gadaliśmy nigdy o rzeczach ważnych i poważnych. Cieszyliśmy sie bliskoscią, wygłupami. A teraz mamy po 30 lat. I wszystko wybuchło w nas jak kiedyś. Oboje jesteśmy sami. Ja - bo jestem po toksycznych zwiazkach. On - bo nie zwiazał sie z nikim. Bo czekał na mnie. Tym razem nie pozwoli mi odejść. :) Czuje sie tak jakbym dotarła do portu po długim rejsie po wzburzonym morzu. I dziewczyny jestem tak szczęśliwa, jak w jakimś szalonym romansie. I tylko sie chciałam dziewczyny wypisać, bo juz nie wiem, co z soba robić z radosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waśka z Mazur
To gratulacje! Choć to wszystko mi jakoś na zmyslone wyglada...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzaazazazazza
Mnie też wyglada to na zmysloną historyjkę. Sorki, ale jeśli chcesz, żeby ocenic Twoja twórczosć literacką....to jest bardzo kiepska. :( Poza tym, to własnie takie topiki zaśmiecaja to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara konica z ciebie
trzy dychy masz i musisz sie dzielic szczesciem na forum??? jak on pierdnie to tez napiszesz o tym na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z was sukinsyny
Po prostu nie mogę. Dziewczyna jest zwyczajnie szczęśliwa. Moze to najfajniejsze chwile w jej życiu. Ale wy musicie tu dopieprzyć - że stara, ze zmyśla, ze kiepska twórczość. Że jak on piernie, to ona coś tam itp. To jest skurwysyństwo ludzie. Tak nie można. Macie Boga w sercu? Dlaczego musicie zniszczyć uśmiech an czyjejś twarzy? Dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie IIIIIII
A nie wam oceniać po co jest to forum i kto je zaśmieca a kto nie. Ja wolę przeczytać,z ę laska jest szczęśliwa, niz to jakie kto ma doznania po analu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×