Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7sjsma0q1-,asm

Jestem z facetem 5 miesiecy i nie powiedzial, ze mnie kocha

Polecane posty

Gość 7sjsma0q1-,asm

Po jakim czasie faceci wasi wam powiedzieli o uczuciu? A moze po 5 miesiacach nie mozna kochac? Albo mozna nie wiedziec, ze sie kocha? Lub jest sie niepewnym uczucia, wiec nie mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjj
mozna nie kochac kogos w ogole,a z nim byc. bo samemu nudno, bo seks,jak sie jest malo atrakcyjnym i nie ma szans na przygodny z super laska / super facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz po takim czasie powiedzial ze ejst we mnie zakochany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
u mnie 6 miesięcy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmes
Nie każdy po takim czasie może stwierdzić czy kocha czy nie. a może to zauroczenie? Miłość dopiero wychodzi po latach w związku a nie po kilku miesiącach dla niektórych to słowo ma ogromne znaczenie.i może on czeka na odpowiedni moment albo ty nie jesteś ta jedyna i nie zasługuje sz na słowo kocham z jego ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co podobną sytuację
bo może nie kocha wcale tylko po prostu jest z tobą żeby z kims być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjj
Mi ex powiedzial tydzien po pierwszym spotkaniu..bylismy razem 4 lata..rozstalismy bo musielismy..dalej sie kochajac..obecny partner powiedzial mi to po 2 spotkaniu...nie caly miesiac..jestesmy dalej zakochani. Czujesz ze kochasz to mowisz..taka prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ja
a mozeTy jezeli go kochassz to mu powiedxz, zobaczymy co zrobi;)ja mojego chlpaka kochalam juz no powiedzmy 3 miesiacach i mu tego nie powiedzialam, dopiero jak on to zrobil, tez powiedzialam ze go kocham i to w dodatku pierwszy raz w zyciu mimo, ze mam te swoje 23 lata;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewka z wo
Mój po 2 latach nie powiedział.Tzn powiedział raz,po wielkiej kłótni,kiedy to chciałam odejsc,.Ale tak to w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranoo
jak ma mowic nie szczerze to lepiej jak nie powie wogole. a podczas sexu sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penyyyy
po 2 latach, ja jeszcze pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfkck
Faceci raczej pokazuja zamiast klapac jezykiem jak baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba nie chciala uslyszec takiego wyznania po 5 miesiacah bo wg mnie to za wczesnie co to jest 5 miesiecy?:-O mozna sie zakochac, zauroczyc, czuc duza sympatie ale kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolt
Ja powiedziałem po6miesiącach, ale tylko dla świętego spokoju. Po6latach wiedziałem na 1000% że poza nią nie widzę świata. ;-);-);-);-)o! A w seksie? Liczy się jak najbardziej. Za coś w końcu trzeba pokochać:-D Jak ma kłamać to niech lepiej milczy. Gorzej jak nigdy nie poznawiększego uczucia do ciebie niż tylko sam pociąg do twojej doopy. Kobiety k!kochają już po trzech dniach, a na 5 dniu już mówią, że to pomyłka. My pragniemy unikać tego typu głupoty. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgt
Po 5 powiedział, że kocha. Ale starczył miesiąc by mu przeszło. Być może wolałabym nigdy tego nie usłyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewka z wo
Ale nie mowie,ze po 2 latach nie mówienia powiedział.Nie było tak,zamiast tego stwierdził,ze właściwie nie wie o co mu chodzi,i nie dojrzał.Juz nie jesteśmy raze,m Stare dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm powiedział tak na 3 spotkaniu i gada tak od 3 lat codziennie prawie a ja byłam zaczarowana od pierwszego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usłyszałam po pół roku dopiero, przez telefon :-). Tzn. najpierw dostałam smsa - chyba się w Tobie zakochałem - a potem nieśmiało przez telefon :-) teraz jesteśmy 6 lat po ślubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakis dwoch, trzech miesiacach ale to sie czulo wczesniej. Szczerze to ja od pierwszego spotkania wiedzialam, ze spotkalam swoja druga polowke. Z poprzednimi facetami takiego czegos nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochać, a być zakochanym to dwie zupełnie różne sprawy, to czy ktoś kocha widać i nie trzeba tego mówić. Poza tym ciężko po kilku miesiącach wyznawać miłość, bo na ogół to tylko puste słowa i niewiele znaczą, więc czasem lepiej na to poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój powiedział po 7 miesiącach,ale my oboje nie rzucamy słów na wiatr,więc czekaliśmy z deklaracjami;)Najważniejsze,czy okazuje,że cię kocha,czy czujesz się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój powiedział po ponad pół roku. Wybrał zły moment. Byliśmy na imprezie - ja totalnie zalana ;-) Następnego dnia rozkminałam czy wyznał mi miłosć czy też to były tylko pijackie zwidy. Na szczęście powtórzył te słowa kilka dni później. W tym roku obchodzimy 10 rocznicę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykalam sie jakis czas z facetem, ktory wydawal sie byc zakochany. Nie mowil tego, ale ja czulam na kazdym kroku ze tak wlasnie jest. Az ktoregos zupelnie normalnego dnia powiedzial 'sorry ale ja cie nie kocham' i odszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyznania materialisty
za oknem swita stary nagi facet stoi przed lustrem patrzy na swoj przepity ryj, sflaczaly brzuch, maly interes, krzywe nogi po czym spoglada na piekna dziewczyne spiaca jeszcze w jego lozku i mamrocze pod nsem: k***a jak mozna do tego stopnia kochac p ieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BOSKIE !!!!!!!! Uśmiałam sie do łez ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×