Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motyl we włosach

jestem załamana

Polecane posty

mój mąż jezdzi TIR-em ,do domu przyjeżdża na weckendy ,faktem jest że ma dużo obowiązków ale szuka tylko okazji żeby się napić a co gorsza siada za kierownicę po 2 piwkach i jezdzi nie wiem jakich argumentów uzyć ,mówię ,tłumaczę i nic -jak go ukarać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaśś
wsadź mu ogórka w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak przez kredyt
nie mozecie sie rozstac :/ super zwiazek :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_magic_women
Na głupote nie ma rady...spróbuj ponownie i na spokojnie porozmawiać z nim.Możesz uzyc argumetów na zasadzie "zrób to w imieniu naszej miłosci" poza tym jest cholernym egoistą,szkoda że zapomina w tym swoim beznadziejnym zachowaniu ze ma RODZINę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_magic_women
przepraszam,ale w tej chwili przyszło mi do głowy...ze może jezdzi na dziwki...?....sorry,ale niektórych mezczyzn stac na takie wyskoki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylosc jest
chcesz go ukarac???????? Pierd....lnij sie dobrze w leb, a jak nie pomoze to jeszcze raz i jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim wieku są dzieci
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci mają 15,12 i 5 ,na dziwki nie chodzi ,nigdy nie ogladał sie za innymi .Raz już go zostawiłam ,nie pił pół roku -niestety życie wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
musisz zrobić tak żeby pożałował,daj mu w kość-niech wie co jest ważniejsze ,a swoją droga to bardzo nieodpowiedzialne ,też jestem żoną kierowcy i mamy zaciągnięty kredyt na 30 lat nie wiem co by było jak by zatrzymano mu prawo jazdy-przecież tym zarabia na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×