Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zazdrosna o kolezanke ktora jest ładniejsza ode mnie

Polecane posty

Gość gość

Ogolnie jestem typem zazdrośnika i to mnie niszczy od środka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech cię niszczy,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej uroda powinna cię motywować, a nie dołować. Masz wpływ na wygląd swojego ciała i stan psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc za poprzednimi wpisami, druga sprawa to to, że nie musisz od razu postrzegać koleżanki jak rywalki. Jeżeli faceci do niej lgną, dla Ciebie powinni być od razu odrzucani jako gorszy sort bo lecą tylko na jej wygląd. Gdyby nie lecieli na wygląd, miałybyście takie same szanse. To ich postrzegaj jak wrogów, a nie koleżankę, która taka się już urodziła. W odpowoednim czasie poznasz takiego, który zainteresuje się Tobą z wzajemnością. Nie dołuj się urodą, bo i od Twojej koleżanki znajdą się ładniejsze. I co wtedy zrobi taki typek? Rzuci ją dla tej nowej, bo ładniejsza? Powiedz precz takim pustym typom i traktuj ich od razu z góry. Oni nie są nic warci. Jeszcze poznasz takiego, któremu spodoba się akaurat Twój typ urody. Tylko pamiętaj o dbaniu o siebie, bo może zwyczajnie Twoja koleżanka dba o siebie, o wygląd a Ty wcale nie przywiązujesz do niego uwagi, i stąd brak zainteresowania Tobą. A koleżance nie zazdrość, bo ona ma na pewno już dość tych natrętnych adoratorów, których musi masowo spławiać ;) Szanuj siebie i czekaj na SWOJEGO Księcia :) Na pewno kiedyś się pojawi :) a tak z ciekawości, w jakim jesteś wieku autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×