Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulla25

już nie mam siły walczyć o niego błagam pomocy, co ja mam jeszcze zrobić?

Polecane posty

Gość agulla25

Znamy się od ponad roku, jesteśmy przyjaciółmi, mieszkamy razem bo, spędzamy ze sobą każdą chwilę ale ja już nie mogę tak platonicznie, jestem w nim tak bardzo zakochana a on nawet mnie nie pocałował. Dodam żeby było ciekawiej , żę sypiamy w jednym łóżku i śpimy przytuleni.Ja robię wszystko by zwrócił na mnie uwagę, seksowna bielizna, koszulki nocne i tak dalej. A jak mówię ,mu że nie chciałabym mieć takiego chłopaka jak on bo dla mnie fizyczność jest rowniez b. ważna, to mówi o sobie, że jest głupi.Jak mówię ze ja muszę sobie znaleźć chłopaka to jest obrażony i że już go nie lubię.Ja go nie pojmuję, innym razem przyjeżdża do mojego domu rodzinnego i idzie pieszo 15km bo już nie ma połączenia o 12h w nocy, bo mówi,żę tęskni. O co w tym wszystkim chodzi? Co mam jeszcze zrobić? Może macie podobne przeżycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwne.....znaczy co...jesteście razem czy nie? I jakto mieszkacie ze soba, sypiacie ze soba i tęsknicie za sobą.....ale pary nie tworzycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tu jest problem
zaaranzuj sytuacje ktora doprowadzi do tego ze sie chlopak okresli,udaj ,ze kogos poznalas ,no nie wiem,chyba nie masz zamiaru siedziec w takim dołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .dndjnqwu
dalczego mu nie powiesz wprost że go kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .dndjnqwu
nie, sytuacji takich jak powyżej nie produkuj. Zapytaj go lepiej czego OD CIEBIE OCZEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zapyta
to on jasno sie nie okresli,skoro do tej pory sam nie wie czego chce,musi postawic wszystko na ostrzu noza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa trzy mozliwości
albo gej albo impotent albo ty jestes pasztetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luudzie to prowokacja
a ja bym chciała się całować z przystojnym facetem i nie mam z kim ...:( o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulla25
ja wiem to wszystko jest tak pogmatfane, tak mieszkamy ze sobą bo on stracił pracę i ja musiałam mu pomuc, przecież przyjaźnimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulla25
on wie że co ja do niego czuje, nie był z dziewczyną od 5 lat, i wci8ąż kocha starą miłość, ale jak to on mowi, kochać można nie tylko 1 osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulla25
on nie jest GEJEM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×