Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idealna female

Każdy facet na mnie leci

Polecane posty

Gość Idealna female

Wasi mężowie też. Mam super ciało, duży biust, tyłek, a do tego mam mega wcięcie w talii i piękną twarz. Codziennie słyszę masę komplementów, od żonaych facetów też. Niejeden mnie już otwarcie podrywał, nawet deklarował zostawienie żony dla mnie. A wy myślicie, że oni widzą tylko Was i chcą tkwić w małżeństwie z pasztetami do usranej śmierci. Wystarczy, że ja się do takiego raz uśmiechnę, a oni już zapominają o Waszym istnieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość
widzę przynajmniej 1 wadę więc sobie nie schlebiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealna female
Mam 170 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz moze wg ciebie idealna, ale tez byc moze natrafialas na wyposzczonych? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcą cie tylko wyroochać i nic więcej hah a głupia myśli że ktoś dla niej zostawi dziewczyne/żonę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealna female
Wielu mi się już oświadczało, padali na kolana, ale ja nie jestem gotowa na małżeństwo. Nie zakochałam się jeszcze w żadnym facecie na tyle żeby dzielić z nim życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem, uwazaj by nie wpasc w pulapke - bedziesz wybrzydzac, az w koncu zostaniesz sama. Coz nie strasze, tylko tak jest:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie z Toba chetnie ożenił. Kupowałbym Ci żelki haribo i zabierał na wycieczki na rowery i kajaki. Nawet bym Cię zapoznał z moją Mamą i psem Bobciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha gosc rozwalil system ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deszcz też na Ciebie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiu fiu co za skromnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłbym pierwszy, Który by przeszedł obok Ciebie obojętnie, bo oprócz fajnej d**y i wciecia w talii wypadało by sprawdzić co drugi człowiek ma w środku. Nie ważne jak piękna jesteś, nie poznasz faceta, dla którego liczy się środek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie sa faceci dla ktorych liczy sie wnetrze? bo mam wrazenie ze dla 95 proc. liczy sie nadzienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zdechniesz. I co ci z tej pieknosci? Poza tym charakter masz ch/ujowy. Nikt z toba nie wytrzyma dluzej niz tydzien. I co, zatkalo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 01:17 bo te 5% jest introwertykami(jak ja) i nie spotkasz go byle gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealna female
1:12 Śliniłbyś się za mną jak cała reszta ;) Ubieram się seksownie, ale nie wyzywająco, wiem jak eksponować swoje atuty z klasą. Nie ma faceta, któremu byłabym obojętna. A wnętrze poznałbyś po części już na naszej pierwszej rozmowie, oczywiście jeśli chciałabym w ogóle z Tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak myslisz jaki procent introwert. jest wsrod kobiet? ja jestem intrwertykiem i nie trawie ekstrawertycznych sucz ktore w to powątpiewają i smieja sie. to ze gadam z kims i zartuje nie znaczy ze w srodku jestem ekstrawert. 30/70 ekstra/inwert. lubie rozsmieszac dobrym zartem ale tak jak rowan atkinson, jim carrey, owen wilson czy robin williams w glebi jestem depresyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za_in_Try_Go_Wa_nY
Po co zalozylas temat? Dowartosciowac sie? Znalem piekne kobirty, ktore swoim zachowaniem i ubiorem nie prowokowaly, tylko byly soba... ogolem mowiac znam rozne rodzaje kobiet i naprawde z kazdymi trzeba umiec rozmawiac. Zas dziwie sie ze poswiecilem tobie moje 5 min czasu. Widac odrobina tajemnicy kusi, ale jak znajde pustke, to bedzie wielkie rozczarowanie, bo poza uroda nic nie bedzie... Naprawde jest b. malo kobiet urodziwych, ktore maja poukładane w głowie... udowodnisz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOSC dziś skad jestes? Napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealna female
Jak mogę Ci to udowodnić? Pamiętaj, że rozmawiamy na anonimowym forum, a swoich prywatnych danych nie podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś próżna, ale ci żonaci to już dno totalne, sper/ma im zalewa mózgi, blee. Podejrzewam też że te posty to robota jakiegoś trolla, który po prostu lubi czytać wpienionych, zazdrosnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko...nie mialabys szans u mnie.Tez kazda na mnie leci i ale dla mnie nie tylko wyglad jest wazny.A widzac po Twoich postach to pustka...w glowie.Widocznie nadajesz sie tylko dla takich zonatych itp.Bo skoros taka piekna jak piszesz to dlaczego wciaz sama? ;) Czyzby zaden wartosciowy sie toba nie zainteresowal hmmm? ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz duży biust to dla mnie odpadasz, ja wolę małe do rączki , duże cyce od urodzenia mnie obrzydzaly, więc nie miej się pusta lalko za taki ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł powinien brzmieć idealny pustak , jak czytam posty takich dziewuch to mam ochotę puknac w głowę żeby zobaczyc czy echo będzie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dawałam ci analnie zawsze kiedy chciałeś skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Bo niskie ceny przyciagaja najwiecej chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tutaj ją obrażacie i żaden by jej nie dotknął. Panowie, bzdury wypisujecie, gdyby taka "Pamela" stanęła obok Was to otoczenie miałoby niezły ubaw, widząc Wasz maślany wzrok. Zwłaszcza panowie do 25 lat i powyżej 45..W tym przedziale pomiędzy podanymi granicami być może nie każdy by się ślinił, bo tutaj jeszcze jest sporo idealistów, ale już uświadomionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×