Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooojjjjjj

KŁAMSTWO !!!!

Polecane posty

Gość oooooojjjjjj

Zanim stalismy sie para powiedzialam mu nieprawde, ze przez kilka miesiecy nie mieszkalam z rodzicami ( wyprowadzilam sie ) i ze pracowalam w pewnym miejscu - a nie pracowalam. Po kilku miesiacach powiedzial ze sie zakochal, zwiazalismy sie a ja zyje z tym klamstwem ! Nie moge mu powiedziec prawdy ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli juz tak głupio
skłamałaś to musisz serio miec cos z głową i kij tam wie co jeszcze mozesz nazmyslac i w jakich okolicznosciach :O nie sadze by tamte klamstwo mialo miec wplyw na terazniejsze zycie... to nie jest informacja w stylu: mam inna rodzina o ktorej ci nie powiedzialam, albo puszczalam sie za kase przez jakis czas (by np. istniala szansa rozpoznania ciebie przez kogos). nie wiem czym sie tak stresujesz, ale lepiej juz nie klam zwlaszcza w tak idiotycznych sprawach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooojjjjjj
A co ja zrobie jak on za jakis czas zapyta mojej mamy, np. o moja niby prace gdzies tam, albo ta niby wyprowadzke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 11111
jak zaczniesz krecic, to bedzie najgorzej, jak sprawy dojda tak daleko, to od poczatku, na spokojnie powiedz wszystko jak bylo, jedyne dobre wyjscie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooojjjjjj
Nie, nie. On nie moze sie dowiedziec prawdy :o Tzn on nie moze wiedziec ze go oklamalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 11111
a nie lepiej zaczynac wszystko od powoedzenia prawdy???? bedzie cie to gniotlo, potrzebne ci to????????jak cie nie zorzumie, to nie wart twego uczucia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooojjjjjj
Ja tylko boje ze on kiedys cos powie, zapyta rodzicow, ale moze to bylo dla niego nieistotne i zapomni? Jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 11111
skoro ty myslisz ze to moze byc nie istotne, to pewnie dla niego tez, pwiedz, i oboje zapomnicie o tym,:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooojjjjjj
Powiedziec nie powiem !!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×