Odpowiedz na ten temat

kobiety mezczyzn mundurowych.......

• gość 2016.12.07 [18:28]
    mój mąż po 18 latach pracy w policji patrzy na świat na biało-czarno. stał się pesymistą wracając z fabryki chce mieć spokój a tu się nie do przy 2 dzieci ale jest wyrozumiały do mnie. Boi się o mnie jak wychodzę wieczorem lub na większe zakupy że ktoś mnie okradnie lub napadnie
  • Zobacz także: Polki za sterami szybowców

• gośćsara 2017.04.26 [00:46]
    Mój małżonek pracował jako sokista. Uwielbiał ten zawód, ja niestety mniej. Możliwość wypisywania mandatów wypaczyła mu rozum bo zawsze tak się dzieje, jak prostym ludziom da się odrobinę władzy. Ale miał mądrego szefa, który zawsze im powtarzał: Szanujcie tę robotę bo nie jesteście żadnymi fachowcami i do niczego innego się nie nadajecie. Mój na szczęście był fachowcem więc mógł odejść do lepiej płatnej pracy, zresztą też na kolei. Nie mam szacunku do mundurowych bo to proste chłopy są. Jeden z najgorszych ucznìów z mojej klasy jest komisarzem policji. Może ktoś powie, że inteligencję ukrywał. Bzdura, to była i jest tępa dzida. Ale mundurowym trzeba zazdrościć tego, że mają tak wysokie uposażenia, że ich żony zamiast pracować utworzyły bzdurne forum do krzewienia kultu swoich sierżantów, plutków lub kaprali.
  • AgaFicka 2017.05.03 [15:48]
    Naiwniaczki to Wy n ie wiecie ze nie wazne jaki mundur to w kazdym Porcie" inna hehe.
    Nie slyszalyście o tej aferze sprzed 3 tyg bodajze w Sosnowcu jak zona nagrala meza akurat podczas zdraty w wozie ?
    https://www.youtube.com/watch?v=o7amcv2DTE8&a mp ;feature=youtu.be
  • gość 2017.08.23 [09:58]
    Mundurowi zdradzają na prawo i lewo usmiech.gif
    Wiele małżeństw już poszło się pieprzyć przeze mnie.
    Nie zdradzam i nie wdaje się w romanse, po prostu pokazuje żonom wiadomości na fejsie czy smsy jakie dostaje.
    Smutne ale inni mężczyźni tak nie robią. Ci w mundurach myślą, że każda padnie przed ich ubiorem a żona się nie dowie.
  • gość 2017.08.23 [12:18]
    Bo mundurowi jak tu wyżej pani jedna pisze tępe dzidy i się z tym zgadzam. Z mojego liceum same tępaki po znajomości do policji przyjęli bo co oni by robili? żadnego fachu w ręku tylko deski do tartaku nosić a tak to pan policjant jest i bać się trzeba. Stoi go to na drodze z radarem i się mądrzy. Jak mnie taki zatrzymuje to mam ochotę mu w pysk napluć a oidejrzewam; ze zadania z fizyki na poziomie 1 klasy gimnazjum by nie ruszył slabeusz jeden z drugim.
  • gość 2017.08.23 [12:22]
    Racja
    to proste chłopy są i ograniczone i w tych ograniczonych mózgach im się poprzestawiało i im się wydaję , że wszystko mogą, zakompleksione dopki.
  • gość 2017.08.23 [12:26]
    Żony ich też zdradzają tylko oni o tym nie wiedzą bo siedzą c***y znudzone same w dimu z dziecmi to co innego im do głowy może przyjść, tylko romans za romansem, chyba, że któraś brzydka jest to nie.
  • gość 2017.09.13 [11:06]
    zawsze z nimi sa jakieś problemu jak nie zdradza to pije, jak nie pije to wyżywa się i tak w kółko coś. NIe można z nimi stworzyć całkiem normalnego domu....
  • Fitness Security 2017.11.05 [19:04]
    brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń?
    zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie.
    weź udział w konkursie przemiana miesiąca nawww.igortreneronline.pl
    wygraj 10.000 zł !!!
    bardzo gorąco polecam usmiech.gif
  • pochopna 2017.11.28 [18:34]
    A jak to się ma do tematu? No wiecie, można się choć trochę wysilić...
  • gość 2018.01.21 [10:46]
  • gość 2018.02.08 [18:35]
    Zakochałam się w policjancie, ale tyle się naczytałam, że trochę się boję. Jest cudowny, troskliwy. Czuję się przy nim bezpiecznie. Chroni mnie przed różnymi typami. Czuję, że jestem dla niego kimś wyjątkowym.
    Zaufać mu?
    To początki znajomości, ale działa na mnie jak magnes.
  • gość 2018.02.08 [18:39]
    Czuję, że przesadnie mnie chroni, ale może to wyraz troski.
  • gość 2018.02.10 [13:34]
    Byłam z policjantem pół roku, do czasu aż zabrał mnie na "imprezę policyjną". Jak popił to zobaczyłam jego prawdziwe Ja. Rozumiem stresująca praca, jakaś namiastka władzy, wszędzie wyzywają ich od najgorszych. Ale mi tego nie trzeba, ja potrzebuje normalności i stabilizacji. Już nigdy nie zwiąże się z żadnym mundurowym.
  • kgutd5 2018.03.13 [12:20]
    zależy czy w domu jest chłodno http://www.malsystem-klimatyzacja.pl bo różnie z tym jest
  • malami25 2018.03.15 [20:38]
    Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś?
    Nie wiesz jak zacząć?
    Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie !www.igortreneronline.pl
    I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.
  • BodyKingA 2018.03.19 [18:38]
    Nie wiesz jak zacząć?
    Nie wiesz jak zacząć?
  • ObuwieInstel 2018.05.31 [16:01]
    Jeśli interesuje Cię obuwie to w naszej ofercie znajziesz wiele ciekawych ofert, a w związku z 10-leciem firmy polecamy również wziąć udział w konkursie, do wygrania obuwie dla każdego usmiech.gif Adidasy, sandały i wiele więcej http://xurl.pl/wygraj_buty
    Pozdrawiamy
    ObuwieInstel
  • Rajhat 2018.08.22 [20:20]
    Ja nie mam w tej kwestii doświadczenia. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.
    Piasków czasu nic nie zatrzyma. Lata mijają, czy tego chcemy, czy nie... ale wciąż pamiętamy. To, co utracono, żyć może w naszych wspomnieniach.
  • floid893 2018.08.28 [15:03]
    Bardzo interesujące są te porady usmiech.gif Dzięki wielkie, na pewno z nich skorzystam usmiech.gif
    ktoś, kto zapomina o sobie, traci wiele z tej równowagi, którą człowiek powinien zachowywać, na którą składa się i lęk, i odwaga, i złość, i wiele jeszcze innych niezbędnych uczuć.
  • Henryk56 2018.08.28 [19:07]
    Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie. Ciężko będzie mi pomóc w tym obszarze.
    Wilk syty i owca cała
  • emmanuelle5ss5 2018.08.28 [19:34]
    Mam całkowicie analogiczne zdanie jak mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
    Kto powie A, musi powiedzieć B.
  • gość 2018.09.08 [23:27]
  • lexus21aa 2018.10.01 [17:45]
    Niestety, ale nie będę w stanie pomóc... Nie jest to moja dziedzina wiedzy...
    Nie próbuj być lepszy od innych, ale nigdy nie ustawaj w staraniach, by być najlepszym, jak możesz! – John Wooden
  • kamykson 2018.10.02 [15:09]
    Może warto poszperać w Internecie? Co o tym sądzicie?
    Dziwna planeta i dziwni na niej ludzie. Ulegają czasowi, ale nie chcę go uznać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...