Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kluski z miesem na mase

Kobiety to zło

Polecane posty

Gość Kluski z miesem na mase

największym błędem jaki może popełnić facet w swoim życiu to ZAKOCHAĆ się w kobiecie... kiedy to zrobi, z góry jest skazany na ból i cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawiaz wspolprace z norweskim zespolem black metalowym, mozesz im spokojnie pisac teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zloooo: wrzucam bakterie wąglika do kanalizacyjnych studzienek, żeby zatruła was woda z waszych kuchni i łazienek nie mam marzeń ładnych, aspiracji żadnych, gwałcę i morduję, walę z bańki, kradnę Ref.: złooo złooo złooo złooo siedzę wygodnie w tramwaju, gdy obok stoi kobieta starsza, bo wychodzę z założenia, że im starsza to bardziej wytrzymalsza kobieta mi w ciąży żarty bardziej frontalne, miejsca też nie ustapię a jeszcze w bęben se walnę Ref.: złooo złooo madafaka! złooo złooo za dzień stracony uznaje jak nikt nikomu nie poderżnie szyi, choroby, tragedie, rozpacze, katastrofy lotnicze, wojna w iraku, sprawa rywina, to jest to czym żyje to wszystko przydaje mi sie w pracy, zapytacie czemu - dobry wieczór a bo jestem zatrudniony jako dziennikarz tvn'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty gadasz
są rózne kobiety tak jak są różni faceci. po prostu ludzie są rózni bez względu na płeć. I co tu generalizować, to że ktoś w stosunku do Ciebie się żle zachował to nie znaczy, że zawsze tak ma być. fajnie to opisywał taki koleś w tekcie ostatnio http://interia360.pl/artykul/ktos-nazwal-cie-kiedys-sierota-moze-mial-racje,38210 nie przekładaj tego co robi jedna osoba na wszystkie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhah ZS dokladnie glos jachimka uslyszala ma wyobraznia gdy oczy dostrzegly ten wyjatkowy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS to znaczy, że jesteś za? czy przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za kompromisem: Żona z mężem ustalają pewne praktyczne szczegóły współżycia; zona mówi - jak wyjdę z łazienki i będę miała bransoletkę na lewym ręku, tzn. ze nie mam ochoty na seks, a jak będę miała ją na prawym ręku, tzn. ze mam ochotę się z Tobą kochać; mąż odpowiada - ja jak wyjdę w slipach, tzn. że nie mam ochoty na seks, a jak wyjdę bez slipów, tzn. ze mam w dópie twoje bransoletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to numer jachimka, poszukaj na utube regres :-) inny kompromis: W przeddzień naszej rocznicy uzgodniliśmy z żoną, że ktokolwiek obudzi się pierwszy, to obudzi partnera seksem oralnym. Następnego ranka obudziłem się pierwszy, więc delikatnie odsunąłem kołderkę... ...i wsadziłem jej penisa w buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs poplułem sie z tego seksu oralnego to normalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah kompromis to odstawa zwlaszcza w kwestii zaufania i wiernosci -kochanie nie zdradzisz mnie nigdy prawda? - no co ty kochanie, przeciez w pupe to nie zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ma pierwsza miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje Jasiowi swój problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem, i rzecze: - Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS masz porobione, zaraz sie zacznie dyskusja o parytetach w kwestii liczby publikowanych postow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczerpujesz limit postow ktore przecietna feministka jest zdolna przyjac bez uszczrbku na zdrowiu, chociaz w sumie na kafe ciezko o feministki, latwiej spotkac "kochajacą, wybaczającą, pelna wiary matke polke" wiec ujdzie na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam napisac "poczekaj az aktualne gimnazjum dorosnie" ale sobie uswiadomilam ze to juz beda matki polki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
a my to co ? niecierpimy ? .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwarzacie sie za lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×