Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kogo wybrać

Polecane posty

Gość gość

Byłam z chłopakiem 3 lata. On zerwał ze mna bo nie umiał zaakceptować moich wad. Byliśmy przyjaciółmi tylko około 5 lat. Chciałam dać sobie szansę i zaczęłam spotykać się z innym chłopakiem. Tylko że on mieszka na drugim końcu polski. Chłopak z którym kiedyś byłam nagle ocknal się że kocha tylko mnie i chce ze mna być. I pytanie brzmi kogo wybrać. Bo wciąż czuje coś do byłego, a na nowym mi zaczęło zależeć tylko odległość jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos cie odrzucil i nie akceptowal to oczywiscie , ze tego drugiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeżeli dalej ci na nim zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierszego związki na odległość nie istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieja , jesli ktores zrezygnuje ze swojego miejsca zamieszkania . Wybrac pierwszego , ktora ja olewal ? Kpina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem co robić, nagle były zaczął się bardzo starać o mnie, ten z drugiego końca polski zaprasza mnie do siebie. Były mówi, że jak do niego pojadę, to go to bardzo zrani i nie będzie już mnie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Były mówi, że jak do niego pojadę, to go to bardzo zrani i nie będzie już mnie chciał." X Hahaha . Dowcip roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby śmieszne, a prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do d**y z takim czymś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przeczytaj co napisalas : " BYLY , NIE AKCEPTOWAL WAD , ZERWAL bedzie zraniony jak pojedziesz . Ojejku , biedny misiu , jak mi sie go szkoda zrobilo . Traktuje cie jak lepszy wrobel w garsci niz kanarek na dachu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porooochał porooochał i poszedł. Bebe tu nie chodziło o twoje wady,po prostu oglądanie 3 lata tych samych piersi i ci..i go znudziły:) My faceci już tak mamy, to nie twoja wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie dołuj dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra , na spokojnie ;) . Daj szanse drugiemu . Pierwszy juz ja mial i nie sprostal .Pokazal kim jest i jaki jest . Nie rezygnuj z drugiego , ktory moze byc wartosciowym czlowiekiem dla jakiegos palanta , ktory cie wystawil , olaj i ogolnie mial w doopie . Nie rezegnuj , daj sobie i drugiemu szanse , a pozniej sie bedziesz zastanawiac . Pierwszy cie raczej nie kocha , poczul sie tylko zazdrosny . On juz pokazal ile dla niego znaczysz . Jednego sprawdzilas , sprawdz drugiego i dopiero wtedy podejmij decyzje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi też porooocha porooocha i se pójdzie:) Nawet najsmaczniejszy tort moze się przejeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) To niech ona potraktuje to tak , ze tez sobie go poroocha . Wszystko to kwestia podejscia . A seks zaczyna sie od glowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od głowy to się psuje ryba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A seks zaczyna -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zanim pojedziesz do drugiego to wybadaj czy to nie jest jakis zboczeniec itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugiemu twoje wady pasują? ...z drugiego końca Polski, z bliska nie masz pewności, jeszcze się zdziwisz, ale wtedy nie wracaj do tego pierwszego czasem bo się znów zdziwisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×