Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Konkurencja dla Polek

Polecane posty

Gość gość

Witam.Ciekawi mnie jedna sprawa a mianowicie zalew w ostatnich czasach emigrantow a przedewszystkim emigrantek ze wschodu.Jak czują się Polki z taką konkurencją jak naprawde wiele pieknych pań np.z Ukrainy czy Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO MNIE TAM MI SIĘ PODOBAJA PANOWIE Z ZACHODU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to masowo panie ze wschodu tu przyjechaly nie panowie z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz na śląsk to zobaczysz panów z zachodu a co do ukrainek mam nadzieję ze masz gruby portfel i wille najlepiej na byle kogo nie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywając czesto" na miescie"nie moge opanować się ze smiechu jak niektóre Polki mierzą emigrantki jak by chcialy je przynajmniej oblac kwasem.hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polki to zazdrosne świnie, podły mają charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45 Bylem na Śląsku i nawet nie porownuj liczby pan ze wschodu z liczba panów z zachodu.A przedwszystkim w reszcie kraju gdzie gdzie ledwo mozna spotkać kogoś z zachodu a ze wschodu ciężko kogoś nie spotkać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są jeszcze jakieś polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Krakowie. Masa ukrainek przyjechała tu na studia albo osiedlic sie całymi rodzinami. Te ładniejesze zazwyczaj pracuja w klubach gogo albo agencjach towarzyskich - polecam plesure albo cocomo. Tam prawie każda po ukrainsku mówi. Te z uczelni są zazwyczaj bardzo ambitne. Duzo sie uczą. Szukaja polaków z grubym portfelem. Nie wiem gdzie tu konkurecje miałabym widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wyjechac w takim razie bierzcie sobie ukrainki spaslaki polaczki i tak jestescie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 No wlasnie wygrywają najlepsze partie te z grubym portfelem wiec to was jeszcze bardziej dobija.Nawet troche mi was szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 A po jakiego grzyba wyjeżdżać jak to one tu przyjeżdżają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie wydoi pojdzie do lepszego głupcze jeden i dobrze by ci było tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma wydoic to i Polka wydoi.Nie widze różnicy.A znam wiele związków Polak Ukrainka bez jakiejś wiekszej kasy i są to udane zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ze sporo emigrantek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To jest normalne, tak samo nie widzę problemu z tym że polak mógłby ożenić się z muslimką to też udane związki by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedaleko mnie w osedlowym sklepie sprzedaje ukrainka i moi znajomi smieja sie z niej ze jest brzydka jak chlop i kaleczy jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie sądzę ze muzumanka by się zwiazale z inną religią.Natomiast znam zwiazki Polak Turczynka i też są to udane zwiazki ale one nie sa muzumankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 A kolo mnie pracuja w sklepie prawie same pasztety i są to panie z Polski a są tylko dwie ladne i to są Ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego miałaby się nie związać? Kobiety w islamie nie są terrorystami a jeśli już to w skrajnych przypadkach, i dla polaka byłaby to super kandydatka, ale piszę o kobietach nie o chłopach silnych z pokiełbasionym rozumem tylko o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55 Bo im religia zabrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jaka religia? Jak ktoś chce żyć, nie przetrwać to jaką taka osoba wyznaje religię? Na papierku tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jest w tym problem, że kobiety w islamie są przetrzymywane przez terrorystów i gwałcone a do Polski ładuje sie synów tych terrorystów i w tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Koranie jest napisane że kobiety nie mogą się wiązać z niewiernymi.Panowie teoretycznie tez nie ale oni mają możliwość wyspowiadania sie z grzechu( a poniżenie bialej kobiety to dla nich zaszczyt tak uważają seks poza małżeński i inny niż po "bożemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu chlopy sie nie wiaza z ukrainkami skoro ich tak duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:47 A kolo mnie pracuja w sklepie prawie same pasztety i są to panie z Polski a są tylko dwie ladne i to są Ukrainki. x to czemu sie z zadna z tych ukrainek jeszcze nie ozeniles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a czemu chlopy sie nie wiaza z ukrainkami skoro ich tak duzo? x chlopiska z polski tak wielbia emigrantki ze zamiast je brac to wola siedziec na kafe i wypisywac jakie polki sa glupie i wstretne:D czemu sie wezma za ukrainki tylko spotykaja sie z polkami?? ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:39 Ta nie wiążą...gdzie ty żyjesz ja znam mase związków Polak Ukrainka(gorzej na odwrót).A i liczba slubow rosnie lawinowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:39 Hehe to idz do jakiejś dyskoteki lub klubu w dużym mieście zobaczysz czy sie nie "wiążą"nawet doslownie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×