Odpowiedz na ten temat

kto sie zna na tarocie i chcialby pomoc?

• gość 2018.02.24 [05:35]
    Odwdziecze sie w interpretacji.
    Rozklad na mnie i kolege.
    JA:
    Postawa:5 bulaw
    uczucia : smierc
    mysli:9 kielichow
    co wnosze do relacji:kochankowie
    X
    ON:
    Postawa:3 mieczy
    uczucia:krolowa kielichow
    mysli:8 denarow
    co on wnosi do relacji:9 monet
    Na czym opiera sie znajomosc; gwiazda
    przyszlosc 7 denarow
  • gość 2018.02.24 [07:17]
    nie baw się tarotem bo ściągniesz na siebie zło.
  • gość 2018.02.24 [09:17]
    Ja się znam i chciałabym pomoc:
    Zostaw te zabawki i bierz życie w swoje ręce, bo inaczej nigdzie nie dojdziesz!
  • gość 2018.02.24 [09:33]
    Ja sie znam i moge zinterpretowac, ale poprosze bys pozniej potwierdzila, czy sie zgadza oczko.gif
    Ty bijesz sie z myslami i przez to wnosisz do relacji wahanie. Fantazjujesz o nim, o szczesliwych relacjach z nim, ale smierc mowi o tym, ze rzeczywiosc jest inna, Ty zdajesz sobie z tego sprawe i powoli godzisz sie z faktami.
    On prawdopodobnie ma kogos - krolowa kielichow, 3 miecze w jego postawie to trojkat emocjonalny. Ale mysli glownie o sobie i swojej karierze.
    Znajomosc opiera sie glownie na Twoich myslach o nim. W rzeczywiosci jest miedzy Wami jakis dystans, oddalenie.
    W przyszlosci relacja bedzie w zawieszeniu.
  • gość 2018.02.24 [09:33]
    Znam takiego, który kierował się w życiu runami i tarotem i wylądował głową w szambie, prywatnie i zawodowo. A mógł słuchać mądrzejszych od siebiejezyk.gif teraz dopiero zrozumiał, to co do niego przez lata tłumaczyła mądra kobieta, facet potrzebuje lat na zrozumienie prostych spraw, ale ważne ze jest progresjezyk.gif
  • gość 2018.02.24 [09:38]
    Aha, i zapomnialam dodac, ze Ty swoje uczucia ukrywasz, na zewnatrz pokazujesz zupelnie co innego niz to, co Ci "w duszy gra" .
  • gość 2018.02.24 [14:41]
    Co do mnie to racja, a jego nie jestem pewna czy mowil mi to co chce uslyszec czy jednak cos do mnie ma, on raczej nikogo nie ma, nie ma zycia osobistego zyje praca wiec trafilas usmiech.gif ja to troche inaczej interpretowalam ale Ty znacznie lepiej bo i obiektywniej usmiech.gif dziekuje!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...