Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna puszysta

Mam dosc - ciagle dostaje kosza

Polecane posty

Gość smutna puszysta

a wszystko to przez to ze faceci ogladaja sie tylko za "cudownie pieknymi" szczuplymi laskami ktore odbieraja mi chec do zycia dlaczego one wszystkich zgarniaja a ja mimo ze mam wiecej cialka musze byc sama :-( zyc sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna puszysta
dlaczego fakt ze mam wiecej ciala powoduje ze faceci mnie nie chca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znudzonych
no to schudnij..... dla samej siebie, dla zdrowia.... poza tym nie tylko piekne dziewczyny ukladaja sobie zycie... znam wiele fajnych kobietek, ktore sa same, a te brzydkie czy grube pozakladaly rodziny... to kwestia aury, ktora sie wokol roztacza... charakter jest duzo wazniejszy, niz Ci sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greiff
bo to pierwszy znak, ze nie dbasz o siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowcie jaaaaaaak
smutna puszysta a ile wazysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna puszysta
jak nie dbam ? po prostu mam zla przemiane materii nawet nie wiecie jak ciezko jest schudnac nie jem po 17 na prawde sie ograniczam i nic nie daje mam 160 cm i waze 110 kg czy to powod ze nikt mnie nie chce ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greiff
160 cm i 110 kg???????????? matko boska!! toz ty prawie chodzic nie mozesz, to co sie dziwisz ze cie nie chca??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna puszysta
ale to nie moja wina !!! urodzilam sie juz gruba i taka tez jestem jedni moga szybko zrzucic zbedne kg bo maja dobra przemiane ja mam na prawde zla i nic sie nie udaje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greiff
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znudzonych
o kuźwa, troche Ciebie jest (o ile to nie prowokacja) ile masz lat???? wiesz, ja nigdy nie bylam gruba, ale powiem ci jak zrzucilam 10 kilo w krotkim czasie... otoz najpierw mialam mature, przez ktora duzo sie stresowalam a potem poszlam na piesza pilegrzymke na Jasna Górę 10 kilo w sumie spadlo i tak juz zostalo, 170 cm, 54 kilo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna puszysta
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak
chyba masz zanizona samoocene, co???Atrakcyjnosc czlowieka nie tylko wynika z wygladu ale z rowniez z tego jaką ten ktos ma osobowosc.Fakt ze za duzo kilogramow nie sluzy zdrowiu .To ze masz wiecej cialka wcale nie oznacza, ze jestes gorsza od szczuplejszych kobiet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac, na Twoim miejscu to przede wszystkim zajelabym sie soba, a nie innymi (facetami). Nie obrax sie, ale wg przelicznika onetu (www.zdrowie.onet.pl) masz ogromna otylosc i tym powinien zajac sie lekarz. W Twoim wypadku indywidualne odchudzanie niewiele pomoze. Sama jestem cale zycie na diecie i wiem co znacza dodatkowe kg, ale w pewnym momencie niestety przychodzi czas na wizyte u lekarza, bo tu przestalo chodzic o wyglad a zaczelo o zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greiff
dokladnie, idz z tym do lekarza, 110 kg to nie przelewki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japońska róża
myślę, że każda kobieta najpierw powinna zająć się sobą, a potem dopiero chcieć się kimś zajmować. a taka otyła jak Ty - w szczególności. poprzednicy mają rację: z tym trzeba do lekarza. Ja dorzucę od siebie, że przydałby się jeszcze dietetyk i może psycholog (często bywa tak, że nie można schudnąć z powodów psychicznych - poważnie!!), może siedzi w Tobie coś takiego, z czym nie dajesz sobie rady. a jak dasz sobie radę z Tym, to i z tłuszczykiem łatwiej pójdzie. I jeszcze może zapiszesz się na jakiś basen i/lub fitness? szybciej schudniesz i poznasz nowych ludzi. a Ci ludzie będą znać innych ludzi i tak może i jakiś facet się znajdzie. ale najpierw dbaj o siebie!! bo co Ci po facecie, jak będziesz miała wieczne problemy zdrowotne i którkie życie z powodu otyłości?? do dzieła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greiff
to nie będzie latwe bo musisz zgubic prawie polowe ciala :( jest nad czym pracowac masz 23 lata, jeszcze nie jest zle, ale musisz zabrac sie za to od razu, bo zmarnujesz sobie cala mlodosc albo i cale zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×