Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam dosc siebie

Polecane posty

Gość gość

nie dość ze jestem głupia to i brzydka . Nigdy nie miałam chłopaka i nawet dzisiaj jak byłam na randce nie odezwał się do mnie w dodatku był mega niemiły . Jedynie mnie podtrzymuje tylko rodzina na która zawsze mogę liczyć . No i jak to się mówiła pieniądze szczęścia nie dają ale gdym była jeszcze bez grosza to bym chyba się powiesiła. Powiem mam szczerze byłam już przez to w psychiatryku bo szczerze nie radziłam sobie z tym tak bardzo że tam się znalazłam. Pewnie jak zwykkle będziecie tu mnie hejotwać ale w sumie już bardziej zdołować mnie nie można więc prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do psychiatry ale nie mam zamiaru o tym mówić obcym ludziom i kłamie że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mi karzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każą *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice . a ty jesteś chłopakiem czy dziewczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jest trudne opowiadać takie komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka reklama ? nie wiem o co ci chodzi ... mam czego sie wstydzic skoro nikomu sie nie moge podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się . Skoro zawsze jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kase, kochającą rodzine, zdrowie to i tak dużo. Nie można mieć wszystkiego :o myślisz że tylko ty cierpisz? Miliony osób, ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty niby czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie to na pewno nie . mam porypanie w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ty na forum vitalii wstawiasz ciagle swoje zdjecia:D z pytaniami czy wstawic je na fejsbuczka czy nie :D No niezle masz posrane w tej glowie, nie mozna zaprzeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
1. zapierd... do psychologa chocby dziennie jak masz takie zrycie pod czaszka. tylko skoncz pitolic tam glupoty, inaczej w niczym to nie pomoze, jesli nie kasa to na pewno zmarnowany czas, przedewszystkim fachowca. 2. za ostry make-up. wygladasz jak zabawka, wzglednie jakbys wlasnie od klienta wrocila. 3. SKONCZ marudzic, jak nie potrafisz sobie poradzic z takimi "problemami", dodatkowo zajmij sobie czas zglaszajac sie do jakiegos wolontariatu. moze nie pomoze ale sie czyms realnym zajmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×