Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyz36

Mam żone jest fajnie a mimo to....

Polecane posty

Myślę o jakiejś niezobowiązującej przygodzie przyjemnej dla obu stron....romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redukcja biegów
jakie obie strony masz na myśli? Twoją żonę i jakiegoś miśka z którym cię zdradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z żonami zresztą i z mężami jest tak że nie upilnujesz a ja myśle o sobie i o jakiejś fajnej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy Cię ignorują
Mało jest kobiet, które chcą niezobowiązujących przygód. Wcześniej czy później się angażujemy. Mam propozycję zainteresuj się bardziej swoją żoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem w amoku
taaaaaaaaaaa....ja mam mężczyznę od 4 lat, a mimo to chciałabym zdradzić go emocjonalnie. Zdradziłam go emocjonalnie, ale zaangazowalam sie w ten "romans" bardzo. I nie chce odtracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca
czyli jaka? wymienisz swoje obawy?... oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggg
Niedojrzały facet :o Pozostaje tylko wspólczuć twojej żonie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co brakles slub
???? powiedz mi, bo nie wiem po co ludzie przed tlumem ludzi i przed Bogiem przysiegaja,ze nie zdradza,ze beda kochac, nie beda klamac skoro po jakims czasie robia na odwrot? powiedz dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie
jesli 36 to wiek, to zbliza sie kryzys wieku sredniego, dla chlopa to tragedia, jak nie ma oleju w glowie, dla zdrowego, radocha bo dzieciary odchowane i mozna na calego fruwac ze swoja lubow, tak jak ja to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca
tradycyjnie, odpowiedzi nie będzie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmij się żoną... pragnienie umoczenia ogóra w innej c.ip.ie chyba nie jest silniejsze od miłosci do żony, pomyśl jak ją zranisz głąbie, prawda predzej czy później wyjdzie. co za debil:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRedWhite - nie mów mu po imieniu, bo cię zaraz zlinczują. hahahaha Co do reszty w zupełności się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób tego. Kobiety zawsze angażują się emocjonalnie w takich nawet wydawałoby się niezobowiązujących historiach. Dla Ciebie byłaby to tylko chwilowa zabawa, a dla jakiejś dziewczyny cierpienie, łzy i depresja po waszym zerwaniu. Nie krzywdź ludzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że kiedyś
w końcu jednak dorośniesz :p Niektórzy ludzie po prostu nie mają prawdziwych problemów, życiowych trosk i zblazowani szukają niezdrowych wrażeń, zamiast np. zgłosić się na wolontariusza do hospicjum :p Zajdź tam, posiedź, to Ci się priorytety ustawią na właściwych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niezobowiązującej:niezobowiązujaca dyskretna bez jakiś rozwodów. Ma być miło i przyjemnie dla obu stron. Do reszty. Czy tutaj sa same zakonnice?? Dawajcie dziewczyny karę dla mnie i wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzzli
Ja tylko współczuję Twojej żonie. Po co z nią jesteś, skoro jej nie kochasz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niezobowiązującej. O oczekiwaniach możemy pogadać na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dlaczego
zakonnice? idiota :O Gdybym tylko znała Twoją żonę to już byś był na bruku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca
napisz czego ode mnie oczekujesz patyko@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dlaczego
jak taki kurwiszon jesteś to nie trzeba było się żenić i przed Bogiem żonie przysięgać wierności idioto jeden :O Żałosny a Ty niezobowiązująca też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca
Mogę Ci zaoferować nieziemskie rozkosze, które będą do Ciebie powracać w najpiękniejszych wspomnieniach. Spotkanie ze mną jest wspaniałą chwila pełną niespodzianek. Przekonaj się sam co Cię ominęło do tej pory - naprawdę warto. Zapraszam i czekam na Ciebie sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca
wyliże ci tyłek i dam nieziemski anal, zgodze sie na wszystko tylko mnie wyruchaj, bo nikt inny nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzzli
Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiazująca
ja tam kocham jak facet na ogromnego duzego kutasa lubię się pieprzyć poniżej 19 cm kazdy koleś odpada lubię czuć jak pieprzy mnie porządny ogier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że kiedyś
Xyz36 więc Ty uważasz, że tylko zakonnice mają zasady ? Otóż, wyobraź sobie, że normalni ludzie Też je miewają ;) niezobowiązująca --> czy w wachlarzu niespodzianek są również choroby weneryczne ;):p Bo przy tak chętnym stylu życia, wiele się można w tej kwestii spodziewać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiazująca
biore 200 zł za numerek full serwis, wszystkie opcje, obsługa kompleksowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×