Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmm_nws

masturbacja na basenie kto z was to robił

Polecane posty

Gość mmm_nws

kto z was masturbowal sie na basenie piszcie czy doszliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy to robią, po to tam chodzą, co w tym niezwykłego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na basenie? Po co? Tam się idzie pływać a nie trzepac :D poza tym niehigieniczne by to było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masturbowałam się na basenie ale za to uprawiałam seks w części z saunami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam, że mi się zdarzało jak miałem 12 lat robić to na basenie gdy widziałem jakąś fajną dziewczynę. Wówczas na basenie krytym można było mieć tylko białe kąpielówki i białe jednoczęściowe kostiumy. Niektóre były stylonowe i gdy namokły wszystko prześwitywało i gdy zobaczyłem jakąś fajną laskę w takim kostiumie to miałem ochotę i czasami w ubikacji na basenie waliłem. Później już nie bo w wieku 14 lat poznałem rówieśniczkę z którą masturbowaliśmy się razem a wieku 16 lat pierwszy raz jej włożyłem. Potem się rozstaliśmy a szkoda, bo chyba byłaby najlepszą żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza miedzy
gość 18:24 Możesz mieć rację. Takie miłości potrafią przetrwać całe życie. Fajnie by mieć żonę, z którą się od dziecka masturbowało, a potem "włożyło". Szkoda, że Wam się nie udało tego utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlatego że znów zacząłem chodzić na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:24 hahahahahahahahh jak bym czytał osobie Tez tak robiłem nawet się na tym skupiaLem dobrze a gdy tylko wychodziło na jaw to dopiero był wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorzysta
Kilka razy zwaliłem sobie pod wodą przy fajnych lachach. Nawet nie wiedziały, że się im przylepia co nie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 my się cały czas w wodzie spuszczamy bez żadnego trzepania, na pewno to połykasz, dlatego się spuszczamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszko z gniezna

Fajnie tak poruszać sobie pod ciepłą wodą basenu skórką patrząc na jakąś fajną lachę. Nieraz widać prześwitujące sutki lub nieco włosów łonowych. Super wytrysk.:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×